Svadeni.cz | rozchod | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

rozchod

Zdravim vsechny, chtel bych Vas poprosit o nazor, je mi dvacet 28, relativne vzdelanej a uspesnej, obecne nemam problem balit holky, po dlouhe dobe single zivota jsem si nasel pritelkyni (25), docela hezka, ale strasne hodna a mila, proste holka na kterou se da spolehnout, problem byl, ze jsem strasne vytizenej a vidavali se docela malo, protoze jsem obcas pod velkym tlakem, tak jsem vcera vybuchl a pres skype jsem ji vycetl, ze mi pise sterilni sms, nepodporuje me a ukoncil jsem to, ze tim, ze neni jedina holka na svete. Coz bylo dost hloupy, napsala mi ze ji na me zalezi, myslel, jsem, ze je to vsechno ok a druhy den si zavolame, druhej den mi napsala sms, ze jsem jako jeji byvali, ktery ji vsechno vycita a obvinoval ji. Na to jsem ji napsal, ze se omlouvam, ze ji mam rad a , ze ji zavolam, abych ji to vysvetlil, napsala, ze nechce nic resit a ze je konec, byla to pro me docela rana z cisteho nebe, nebere mi telefony, neodpovida na sms, proste totalni ignorance. Pripadam si jako idiot, kdyz ji porad vypisuji, asi bych to mel nechat ulezet, ale jsem proste zvyklej, resit veci hned a nemam rad nejistotu, docela me mrzi, ze ma o me tak spatny mineni...co mam delat?
Vložil XY | Datum: 8. 9. 2010 20:45:40 | Odpovědí: 255 | Poslední příslěvek: 19. 1. 2020 19:55:28
 |<< | < | 1 | ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 
Autor Text příspěvku Datum
aurelian
svůdník
aurelian
@Carlos: Žádné z tvých důvodů nejsou překážkou pro sex. A věř tomu, že pokud u té holky vypneš sociální tlak /nemáte společné známé, čili se to nikdo nedoví/ a dobře to zahraješ, nemá moc důvodů, proč by si vlastně neza*ukala. K exmilenci se přece může vrátit i tak :))

Tak co se mě týče, je to těžké říct a kvantifikovat, abych neprozrazoval to, co nechci, ale řekl bych, že v PU fázi tak půlka.

Ovšem! Sem pořád de facto začátečník, zpětně vidím chyby, co sem dělal a věřím tomu, že vrátit se v čase a dát to znova, procento bych podstatně zvýšil.
20. 10. 2010 10:29:36
Adi
neregistrovaný
muž
carlos: psal si o vyrovnávání pozic... jenže málokterá baba, který klapla osmnáctka (a ještě jí není čtyřicet), tak používá tak velkej kalibr... takže není důvod ji klamat, aby se "srovnali pozice"... já zapomněla, že vy tu používáte výhradně obecnou rovinu... já mám radši konkrétní příklady :) jen vyvozuji závěry z toho, co tu uvádíš... to je prostá logika - podle tebe ženy používají tyto zbraně - já je nepoužívám - tedy nejsem žena... to nemá co dělat s domýšlením... to je první hodina logiky na střední ;)

A já osobně sebemenší pochyby o svojí ženskosti nemám :)) A pokud vím, tak test tý jihoafričanky byl spornej a přešlo se to jenom kvůli tomu ponižujícímu humbuku, kterej kolem toho vznikl... Ale bylo by zajímavý ho provést u nějakejch chlapů (teď to nemyslím na tebe nebo někoho z účastníků tejhle diskuze)... ale občas mi přijde, že nemají koule...

A vidíš... poslední odstavec jako správná baba vztáhnu taky na sebe... a začnu si myslet, že z tebe něco bude :))
20. 10. 2010 10:40:11
carlos
neregistrovaný
muž
Auro
jsou prostě holky, které nespí s tím, s kým nechodí - tj. když vybírá, tak máš smůlu

pokud to popíráš, tak mimoděk potvrzuješ tezi Archea o předvýběru (jakože s Archeem se shodnu jen málokdy)
20. 10. 2010 10:42:41
carlos
neregistrovaný
muž
Adi
první hodina logiky - jako promiń, ale krok jedna pro konstatování "nejsem žena" je pohled mezi tvé nohy - a hodnocení podle logického pravidla s vyloučením třetího (= máme dvě pohlaví). já se tam nedíval, ty máš terén zmapován lépe, tudíž naše informační asymetrie vylučuje, abych dělal kategorické závěry, zato ty i s možností konstatovat skutečnost na 100% pravdivě pochybuješ......
20. 10. 2010 10:48:15
aurelian
svůdník
aurelian
Nikdy sem nepsal, že předvýběr nehraje žádnou roli, samozřejmě, že hraje. Ale obecně se jeho role přeceňuje, hlavně ji přeceňuje Archeopteryx.

Ony skoro všechny nebe podstatná část řeknou tadyty věci, jakože na první schůzce ne etc., nespím s tím, s kým nechodím etc.

Skutečnost bývá jiná v překvapivě velmém množství případů.
20. 10. 2010 11:26:11
Adi
neregistrovaný
muž
carlos: ale pohledem mezi moje nohy už odbíháme od čisté logiky :)) a rozhovor ztrácí vtip... protože kdybych byla uvažovala racionálně, tak bych na tvůj výčet ženských zbraní uvedla: "Ježišmarjá, dyť ty seš totálně mimo. Přestaň si vybírat jenom vyumělkovaný hrůzy a nebudeš muset řešit nějaký sporný teorie, abys vyrovnával poměr lží."
20. 10. 2010 11:45:24
carlos
neregistrovaný
muž
1. - nikde jsem neřekl, že všechny ženy používají všechny tyto "okrasné" metody. Ale stěží najdeš nějaké (v našem civilizačním okruhu), které nepoužívají žádnou a jen menšina metrošů (neříkám mužů) používá srovnatelně či více těchto metod než průměrná dáma od nějakých 20 let výš(jakože průměrování já opravdu nerad)

2. - už vůbec jsem neřekl, že si vybírám ženy, které používají všechny nebo většinu těchto zkrášlovacích metod (ono leccos taky jen tak první pohled nerozeznáš, že) - jak jsi na to přišla? Už zase domýšlíš, co nikdo neřekl aneb dochází ti vtip, rup, tak je potřeba udělat z někoho chudáčka ("nevybírej si je")

PS - jestli jsi fresh 18, s pěkným ksichtíkem a postavou a je radost se vedle tebe probudit, tak to gratuluji. ještě tak na 10 let by to mohlo jakž takž vydržet a vábit čmeláčky i bez výraznějších zásahů zvenčí
20. 10. 2010 11:56:06
Adi
neregistrovaný
muž
carlos: já taky neřekla, že všechny ženy používají všechny tyhle okrasný postupy... ty si napsal, že MUSÍTE používat přetvářku, protože ženy se taky přetvařují - kadeřníkem, líčením a plastikama... a pokud si vybereš normální přirozenou holku, tak přece nemusíš vyrovnávat a můžeš bejt taky sám sebou a nevyužívat pickup (nebo snad ne?) - z toho vyvozuju, že tedy fandíš spíš freecoolinám... a upřímně já bych ani nechtěla najít ženskou, která o sebe vůbec nepečuje.... všeho s mírou...

Už i pračlověk si vybíral blešky :)

A mě vtip nedochází... a chudáčka z tebe nikdo nedělá... možná ty sám tím tvrzením...

A osmnáct mi není :) Pěknej ksichtík je věc subjektivní... a postava by snesla lehký vylepšení... ale já jsem vcelku ráda, že mi chlapi koukaj do očí :)
20. 10. 2010 12:51:05
carlos
neregistrovaný
muž
pokud si vybereš normální přirozenou holku

já teda někdy nadhazuju kudy chodim, ale pokud už udělám tu chybu a "vyberu" si holku, jen když vidím její vnější kvality, aniž bych o ní něco věděl, tak jí pak samozřejmě chci nějak zaujmout ..... a pak ano, používám, co umím, poněvadž ženy v namlouvacím rituálu taky hrajou hry. Ty ne?

Ad vylepšení zevnějšku - prostě ženy klamou tělem, bez debat více než muži. ony můžou, aby se zalíbili , ale my máme být přímočaří, předvídatelní ....... uvedeš k tomu nějaký objektivní a uvěřitelný důvod?
20. 10. 2010 13:29:26
carlos
neregistrovaný
muž
jsem vcelku ráda, že mi chlapi koukaj do očí :)

pokud ti koukaj na zadek, asi to nezjistíš :-P
20. 10. 2010 13:31:33
Archeopteryx
svůdník
archeopteryx
aurelian:
Vědění člověku samo o sobě nezaručí že se nestane obětí sebeklamu, profesní slepoty apod. psychologických záludností. Mojí skepsi neber nijak osobně, tak reaguju obecně když se setkávám s jakýmikoli příliš neobvyklými a optimistickými tvrzeními. Takové totiž vždy vzbuzují nedůvěru a otázky nad objektivitou zdroje. Člověk musí být opatrný a nebrat 100% vážně vše co mu kdo povídá, protože jak známo, každá liška chválí svůj ohon.
20. 10. 2010 19:46:59
Adi
neregistrovaný
muž
carlos: já osobně jsem špatná hráčka... takže naopak chlapa nešetřím a ukážu mu, s kým má tu čest... pokud mě navštíví doma, tak nemám problém mu otevřít v teplákách a vytahaným tílku (přece nebudu předstírat, že vytírám podlahu v něčem svůdným)... a buď mě chce, takovou jaká jsem.. nebo ať hledá dál :) ale vtipný je, že mi to většinou vychází...

Já nemám problém se vyfiknout a vylepšit, když jdu do divadla, na svatbu.. nebo nějakou jinou slavnostní akci... ale když jdu s odpadkama, tak proč se maskovat :) Žijeme jen jednou, takže proč trávit život před zrcadlem... chlapi zájem mají i tak... až přestanou, tak se nad sebou možná zamyslím... na tvou otázku, proč ženy klamou odpovědět nemohu - já neklamu... ale myslím, že sis odpověděl sám... asi chtějí zaujmout (stejně jako ty)...

A na zadek mě koukaj... prej... ale zadek můžeš zasednout a nebrání případný konverzaci :))
20. 10. 2010 23:15:39
white
neregistrovaný
muž
"Adi
neregistrovaný
carlos: já osobně jsem špatná hráčka... takže naopak chlapa nešetřím a ukážu mu, s kým má tu čest... pokud mě navštíví doma, tak nemám problém mu otevřít v teplákách a vytahaným tílku (přece nebudu předstírat, že vytírám podlahu v něčem svůdným)... a buď mě chce, takovou jaká jsem.. nebo ať hledá dál :) ale vtipný je, že mi to většinou vychází... "

Na tenhle přístup pozor. Teď je to třeba sranda, za deset let partnerskýho to může bejt jinak. A nevěř tomu, že pro něj budeš ta jediná a nezaskočí jinam, tam kde nejsou tepláky atd ;-)
21. 10. 2010 7:12:05
Adi
neregistrovaný
muž
white: prober se! za deset let je v teplákách každá :) to i ta největší barbie už neleze ráno z postele, aby se namalovala a pak ještě předstírá spánek, jen aby se vedle svýho kena probrala nádherná... a pokud ode mě bude chtít chlap přetvářku (obzvlášť doma u televize)... tak budu první, kdo ten vztah ukončí... proč bejt s někým takovým... jestli chlapoj vadí moje domácí pohodlí, tak je to jasná známka charakterový vady... hádala bych despotu...
21. 10. 2010 9:01:58
Kay
neregistrovaný
muž
Dik
Super díky za rady :) https://www.svadeni.cz
19. 1. 2020 19:55:28
 |<< | < | 1 | ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak