Jak na Nový rok, aneb silvestrovský románek

Sbalit chlapa na silvestrovském večírku je snadnější než kdykoliv jindy. Nejenže zde významnou roli hraje alkohol, ale také všeobecné veselí, které je běžně s touto částí roku spojeno. Lidé jsou šťastní a obvykle čekají lepší zítřky. A toho byste měla využít a trochu si užít

S alkoholem to nepřehánějte

Alkohol je super, hlavně na Silvestra, ale pokud jste si tento den vytyčila, že ulehnete s vybraným samcem na lože nebo alespoň na gauč, neměla byste to přehánět. Dvakrát to pak platí, když nejste na alkohol příliš zvyklá.

Dáte si jednoho vizourka, pak malé pivo, pak zase vizourka, trochu vínka, klasického i šumivého a ani se nenadějete, a máte odpoledne prvního, bolí vás hlava a ležíte ve vlastních zvratcích.

Když alkohol, tak decentně, abyste se dostala do nálady. Muži nemají rádi, když jsou ženy totálně opilé. Navíc, i kdybyste v takovém stavu někoho klofla, buďto byste si to nakonec ani nepamatovala, případně pamatovala, ale nejspíš chtěla zapomenout.

Snažte se být akčnější

I když nebudete příliš holdovat alkoholu, neznamená to, že musíte sedět v koutě. Bavit se můžete i při kofole. Když se budete ostýchat, žádného chlapa vhodného k uskutečnění vašich plánů nejspíše nenajdete.

Nemusíte to za každou cenu rozjíždět a chtít s každým potenciálním milencem hrát flašku. Buďte milá, povídavá a trochu svůdná. Na Silvestra si klidně můžete vzít na sebe něco více šik, aby chlapi věděli, co mohou mít, když se budou snažit.

Flirtujte

Muži často nejsou schopni pochopit ani jednoduché rozkazy, natož pak náznaky. Zkuste jim to trochu ulehčit. Tím samozřejmě není myšleno, abyste nahá tancovala celý večer u tyče, ale snažte se s vybranými kousky flirtovat. Ne každý se chytí, ale někdo možná ano.

Flirt nemusí vypadat jako pozvánka do postele. Zkuste použít své ženské zbraně decentně, abyste se snad nedostala do řečí, ale zároveň efektivně.

Komentáře