Ideální čas na hledání partnerky je v létě

Hledáte vhodnou partnerku na lůžko i pro život a stále nenacházíte? Možná hledáte ve špatném ročním období. Dle některých studií je nejideálnějším časem pro hledání té pravé čas letních prázdnin.

Není to však jen výstřel od boku. Studie jsou vystaveny na pevných základech, které docela dávají smysl.

Ženy chodí oblečené spořeji

Zima, to je období chladného hnusného počasí, péřových bund a depresí. Hledat v takový čas životní lásku není vůbec jednoduché. Na druhou stranu léto, to je něco jiného. A to už jen z toho důvodu, že ženy chodí mnohem více odkryté a nejsou zabalené do skafandrů podobných outfitů. Můžete tak odhalit ženiny křivky po prvním podívání a ne hádat, co se skrývá pod těmi nánosy svetrů a triček. Když už ni jiného, alespoň budete vědět, do čeho případně jdete.

Ovšem pozor, to samé platí i pro pány. Pokud si pěstujete nadváhu, v dobách chladna ji můžete umně schovávat za oblečením, ale v létě se do péřovky neschováte.

Více možností k seznámení

Co se děje v zimě?

Nic. A co v létě? V letních měsících je spousta festivalů, koncertů a dalších akcí, při kterých se běžně setkává mnoho lidí a kde často dochází i ke zplození budoucích českých občanů.

Pokud nejste úplně jelito, můžete si na dobrém a dostatečně velkém festivalu najít holku na jednu noc a možná vás to bude stát jen dva tři piva. Ovšem pozor, i na takových akcích můžete potkat životní lásku.

Letní brigády

Doba veder je i dobou letních brigád. Mládí si přivydělává sběrem chmelu, pomáháním po obchodech, prostě jak se dá. A vzhledem k tomu, že k penězům si chce přijít každý, tedy kluci i holky, jsou letní brigády vhodným místem k seznámení.

Pokud ještě chodíte do školy a o prázdninách máte hluboko do kapsy, můžete spojit příjemné s užitečným a přivydělat si a zároveň se v dočasné práci setkat třeba se životní, třeba jen s letní láskou.

Komentáře