Feromon párty – moderní způsob seznámení

Možností, jak se seznámit s případným životním partnerem přibývá. Nejenže se můžete s panem dokonalým setkat na tradičních místech typu práce, hospůdka, kavárna či třeba i na ulici, ale můžete si ho najít i prostřednictvím internetu.

Moderní technologie jsou úžasné, ale na druhou stranu nám berou hodně soukromí. Už jen vyplnění profilu na seznamce může být pro někoho až přílišným zásahem do intimity. To ale není zdaleka ten nejotevřenější způsob seznamování.

Pokud vám vadí internetové seznamky, nejspíše si nezamilujte ani hit pro nezadané z posledních let – feromon párty.

Hledání partnera podle pachu

Doteď lidé hledali svůj protějšek hlavně podle jeho charakterových vlastností, sociálního a pracovního zařazení a samozřejmě také chování a vzhledu. Fenomén feromonových párty toto všechno ale do jisté míry potlačuje a zaměřuje se jen a pouze na tělesný pach.

Zní to dost nechutně, ale je dokázáno, že lidé se skutečně mohou přitahovat, aniž by spolu měli cokoliv společného, a to právě na základě jejich tělesného pachu, respektive feromonů, které obsahuje.

Pár dní spěte v jednom tričku

Jak se vůbec na takovou párty dostat. Základem je přijít v oblečení, které je načichlé vaším tělesným pachem. Toho nejlépe docílíte tak, že budete spát tři čtyři noci pouze v jediném bavlněném tričku, které nebudete prát ani jinak čistit. Triko pak zabalte do igelitu.

Před ulehnutím je důležité se důkladně osprchovat a před spaním vynechat i různé voňavky a parfémy, které by mohly do textilu otisknout svou pachovou stopu, čímž by bylo triko pro vaše záměry nepoužitelné.

Čuchání k prádlu

A s takto načichlým trikem pak můžete vyrazit na párty. Sáčky s textiliemi se dají dohromady a všichni účastníci si k nim pak přičichávají s tím, že označí to prádlo, které jim voní nejvíce.

Majitele trika, které vám bude vonět nejvíce, pak můžete poznat naživo, a kdo ví, třeba se i spřátelit či něco více.

Nefunguje to samozřejmě na sto procent, pořád se provádějí výzkumy, ale na tomto základě už našlo štěstí mnoho párů, kterým se do té doby nedařilo najít si svou vysněnou polovičku.

Komentáře