Seznamování v klubech a na diskotékách

Kluby a bary pravděpodobně nejsou místa, kde byste chtěli hledat partnerku na vážný vztah. Nicméně se v tomto prostředí nachází spousta vhodných příležitostí k seznámení a tím jsou tato místa skvělá k procvičování svádění. Tady je několik tipů.

Jak sbalit holku na diskotéce

Hned na začátek si zopakujme obecné pravidlo: Nenabízejte holkám, že je pozvete na panáka. Když ho bude chtít, stačí odmítnout. Toto pravidlo sice lze porušit, ale je lepší, když budete vy ti, kteří jsou zváni.

Snažte se proniknout do všech skupin. Zkuste to s kamarády, jen tak pro zábavu. Abyste působil suverénně, je také lepší držet skleničku nízko v úrovni boků. Před hrudí vypadá, jako byste ji měl na obranu. Dejte si také záležet na tom, abyste se tvářil uvolněně a přátelsky. Usmívejte se, když procházíte místností. Ani to byste ale neměli přehánět, nechcete přece vypadat, jako že se moc snažíte.

Nepodaří-li se vám přiblížit se k nějaké skupině, zkuste jinou taktiku. Většinou jsou zapotřebí tři pokusy o seznámení, než se dostanete do vyjetých kolejí.

Straňte se ale hlučným místům. Je těžké vést rozhovor, když si pořádně nerozumíte.

Při seznamování je důležité vyhýbat se alkoholu. Nebo to s ním alespoň příliš nepřehánějte. Seznamovací schopnosti jsou podstatně lepší ve střízlivém stavu.

Mužská konkurence

Ovšemže jsou v baru i jiní muži, ale ti se nepočítají. Oni se neusmívají, nejsou obklopeni veselými a hovornými lidmi a neprocházejí se po místnosti s úsměvem ve tváři. Místo toho drží před hrudí pivo a snaží se vypadat cool. Tito muži opravdu nejsou vůbec žádnou konkurencí.

Pro vás je především výhodou přátelit se se společenskými typy. Když žena vidí partu mužů, nejpřitažlivější pro ni budou vůdci party. Když povedete muže, ženy budou následovat.

Hlavně ale buďte neustále v obraze. V klubu se neustále děje spousta věcí: Zableskne se, když se fotí skupina lidí. Nebo učí muž ženu nějaké taneční kroky. Parta lidí vybuchne smíchy. Nějaká dívka překvapeně vyjekne, a lidé, kteří sedí okolo, se dívají, co se děje. Budete-li to sledovat, neunikne vám žádný důležitý moment upozornění na sebe.

Komentáře