Kde a jak se seznámit - Posilovna a sport

To, že posilování a sportování není pouze výsadou mužů, ví každý. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, že právě posilovna či sportovní klub jsou dobrá místa pro balení žen? Jen musíte umět mezi cvičeními popadnout dech.

Proč si nenajít při sportu i známost?

Popis

Jste v posilovně, rozhlédnete se a vidíte na kole krásnou ženu. Poté, co se napijete ze svého ionťáku, jdete prozkoumat, zda se již dost rozehřála.

Cíle

Získat telefonní číslo a případně i schůzku.

Příležitosti

Posilovna či cvičební klub je místo, kde narazíte na mnoho žen, o které budete mít zájem. Ženy, které pravidelně cvičí, se zajímají o svoji postavu. Můžete se vsadit, že při cvičení potkáte spoustu krásných žen. Navíc cvičit se chodí pravidelně, takže jakmile si nějakou vyhlédnete, nemusíte tak tlačit na pilu. Určitě ji tam potkáte vícekrát.

Nebezpečí

Zmiňované vysoké procento šance opětovného setkání pracuje i proti vám. Takže, když věci nefungují, a vy nemáte v úmyslu zachovat přátelství, měli byste zřejmě zvolit jiný cíl. Na jakémkoli místě, které navštěvujete opakovaně, máte velkou pravděpodobnost, že tam narazíte na ženy, na které už jste to před tím zkoušel.

Také si buďte vědomi toho, že ženy jsou tam kvůli cvičení, rychle přijít, odcvičit a odejít. Takže se vyvarujte toho, abyste je příliš zdržovali. Mějte na vědomí také to, že může trpět komplexem a je nerada, kdy ji někdo vidí zpocenou, nebo když prostě vypadá méně jako dáma. Pokud v tělocvičně vypadá odtažitě, odchyťte si ji později na parkovišti.

Přístup

Najděte si důvod, abyste se dostali vedle ní. Po celou dobu cvičení pak můžete zahájit konverzaci. Pokud jste v posilovně, můžete ji také zdržet na posilovacím stroji při cyklickém tréninku. Pokud můžete, pokuste se před ní dostat na přístroj, na který čeká.

  • „Bude to jen minuta. Snažím se zjistit, zda dokážu být opravdu mužný a zvednou celou váhu na tomhle stroji, nebo jestli z toho budu mít infarkt.“
  • „Vím, co si teď myslíš: Wow, určitě se hodně potí. Ale nenech se tím zmást. Právě totiž testuji nový deodorant.“

Pokud jste náhodou na trenažeru nebo na běžícím pásu vedle ní, můžete vždycky založit malou konverzaci. Jen by měla být krátká, protože nikdo moc rád nemluví, když nemůže popadnout dech.

  • „Napadlo tě někdy, proč se tu uvnitř namáháme, když venku je tak pěkně?“

Detaily

Posilovny a sportovní kluby jsou skvělým místem, kde lze najít vhodné svobodné ženy. Rozhodně byste měli uvažovat nad možností je navštěvovat. Také byste se měli pokus najít lekce jógy ve vašem okolí. Jóga obvykle mívá daleko větší poměr žen vůči mužům, než spousta jiných aktivit. Navíc na podobných hodinách najdete vždy příležitosti, při kterých si můžete dát pár týdnů na seznámení se ženami, které na tyto hodiny také chodí.

  Inspirováno dílem: Carlos Xuma - The Seduction Method

Komentáře