Na začátku vztahu byste s mužem neměla sdílet úplně všechno

Je krásný, chápající, štědrý, chytrý, má hezký úsměv a už jste si spolu vyměnily velké množství tělesných tekutin, takže to jistě musí být ten pravý. A když je to ten pravý, tak byste mu měla o sobě říct všechno. Tak, a tady dejte zpátečku, zvláště pokud se neznáte kdovíjak dlouho.

Hodně žen se bezhlavě zamilovalo to toho jistě „pravého“ a nakonec jim zůstaly akorát oči pro pláč v tom lepším případě, v tom horším jim jako bonus zmizely úspory. Manžel a dlouholetý přítel by o vás měli vědět i některá důležitá tajemství, ale krátké známosti, i když jste po uši zamilovaná, byste měla ledacos zatajit, třebaže by to z vás chtělo všechno ven.

Nedávejte mu přístup ke kontu

Rozhodně byste mu neměla dávat kreditní kartu, notabene s pinem. Samozřejmě, že samotnou vás to třeba ani nenapadne, ale v případě, že se jedná o podvodníka, vás o to může klidně i požádat.

Vymyslí si nějakou trapnou výmluvu, kterou byste normálně prohlédla během pěti vteřin, ale jelikož zamilovaní lidé dělají blbosti v jednom kuse, můžete mu přístup k vašim financím klidně umožnit. Zapamatujte si, že tohle NIKDY nesmíte připustit!!!

Neprozrazujte mu internetová hesla

Byla by velká chyba se mu svěřit i s vašimi hesly, co používáte na internetu. Může se tak snadno dostat do vaší emailové pošty, případně se za vás vydávat na sociálních sítích. Jedno i druhé by pro vás mohlo být velice nemilé.

Neposílejte mu nahé fotky

Dnes je sice moderní posílat fotografie svého nahého těla i lidem zcela neznámým, ale tito odvážlivci toho nakonec v mnoha případech hořce litují. Přeci jen, takové fotografie se dají využít mnoha způsoby. Také vás může vaše vysněná láska díky tomu velice efektivně vydírat.

Když už máte roupy fotit a rozesílat vlastní akty, měla byste je alespoň udělat tak, ať vás nejde snadno identifikovat. To znamená vyblejsknout si jenom tělo, ale hlavu nezabírat.

Komentáře