Je váš muž citlivý?

Máte citlivého muže? Brečí u romantických filmů, nebo hraje tvrďáka až do poslední kapky krve (když se píchne do prstu)? Proč existují citliví muži? Jak citlivého muže pochválit tak, aby mu to nebylo nepříjemné?

I muži jsou citliví

Zdá se vám někdy, že mužském plémě je složeno jen ze sexuálních terminátorů, jejichž jediným cílem je zasunou, chvíli provádět směšné pohyby a pak se s blaženým, občas trochu přiblblým výrazem překulit na stranu a usnout?

V tomto se rozhodně mýlíte, alespoň tedy ve většině případů. V moha ohledech jsou muži naopak stejní jako ženy.

Říká se, že ženy jsou z Venuše a Muži z Marsu. Často to celkem sedí, ale co se týče sexuality a vnímání intimity, tak moc se obě pohlaví přeci jen neodlišují.

Samozřejmě, že v tomto směru existuje celá řada rozdílů, ale také spojitostí.

Projevy náklonnosti

Mnoho žen má pocit, že jejich muži jim nejsou schopni adekvátním způsobem projevit svou náklonnost. To je sice pravda, ale není to tím, že by v nich snad nebylo kousku citu, ale kvůli výchově a společenským konvencím.

Takřka všichni muži byli odmalička vychovávání jako ti, kteří nemají brečet kvůli každé kravině, jinak z nich vyrostou bábovky. A to si samozřejmě s sebou vzali i do dospělosti.

Proto jim dělá takové problémy vyjadřovat své city. Není to tedy rozhodně tím, že by jim chyběly. I pořádný statný chlap si může pobrečet u Titaniku.

Citlivost se u mužů projevuje i co se týče jejich těl. Stejně tak jako ženy, i muži jsou rádi pochváleni za svůj zevnějšek. A tím není myšleno oblečení, ale hlavně jejich nahá těla.

Jednou za čas byste tak měla svému partnerovi udělat radost a říct mu pár hezkých slov o jeho postavě. Udělá mu to stejnou radost, jako vám, když se on naopak rozplývá nad tou vaší.

A když budete u těch komplimentů, nezapomeňte se zmínit i o jeho mužství. Samozřejmě pochvalně. Zapomenout byste neměla ani na jeho zadek a jednou za čas ho po něm lehce plácnout. Uvidíte, že se mu rázem zvedne sebevědomí a možná také i něco navíc.

Pochvala nic nestojí a můžete mnoho získat.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora kelly21

    my ženy chválíme muže neustále ale kdy se také dočkáme my? Chválit jim jejich přirození když oni nám nepochválí ani uvařený oběd?!!

    Reaguj na tento komentář