Ovládnout muže není vůbec složité

Pánové sice sami sebe vidí jako pány tvorstva, ale dostat se jim na kobylku může kdejaká šikovná dvacítka. Je potřeba jen trochu myslet a znát pár triků, které na většinu chlapů platí.

Pokud tedy toužíte dostat svého vysněného idola do postele nebo s ním dokonce budovat i něco trvalejšího, nemusíte kvůli tomu vytvářet žádný složitý plán. Stačí jen trochu poškádlit jeho smysly, což není nic, co byste nedokázala.

Úsměvem nic nezkazíte

Úsměv nic nestojí, ale umí hory přenášet. Nesmíte se však smát od ucha k uchu, ale soustředit se na vytvoření smyslného úsměvu, který dokáže každého heterosexuála odzbrojit. Samo sebou, i na to je dobré si předem připravit. A řeč teď není o nácviku před zrcadlem, ale o čistém chrupu.

Představte si tu ostudu, kdybyste na svého vyvoleného házela úsměvy jako z partesu, ale nevědomky mu okazovala kousek oběda ukrývajícího se mezi zuby. To by nejenže nevypadalo příliš přitažlivě, ale vyloženě směšně.

Lhostejnost je zbraň

I když ho chcete strašně moc, neměla byste se na něj lepit každých deset minut. Naopak, ideální je ho mírně ignorovat. Zní to sice trochu neefektivně, ale pokud jste alespoň trochu obeznámena s mužskou ješitností, tak jistě víte, že tudy cesta rozhodně vede.

Pokud váš objev může mít deset ženských na jednom prstu, je zcela zbytečné se přidávat do jeho fanklubu.

Tam byste akorát zapadla. Daleko lepší je hrát netykavku. Díky tomuto triku se k němu můžete nakonec přiblížit více, než vaše případné konkurentky.

Zůstaňte tajemná

Když už se spolu budete bavit, určitě mu o sobě nevyslepičte první poslední. Hodně žen to tak dělá a ne vždy je to vede k úspěchu. Spíše buďte trochu záhadná, aby nevěděl, co si o vás má myslet. Rozhodně tím neriskujete, že ho ztratíte. Muži mají rádi luštění záhad.

Svou tajemností ho zaujmete rozhodně mnohem více, než kdybyste mu ukázala rodinný rodokmen táhnoucí se do osmnáctého století.

Komentáře