Co se líbí zadaným mužům?

Získat pana božského je někdy hodně složité a často musíte kvůli tomu pravému svést řadu těžkým bojů. Ovšem ani v případě, kdy se vám podaří si ho uvázat doma, nemáte ani zdaleka vyhráno.

Pánové totiž disponují svými vlastními touhami a potřebami, které často kolidují s těmi ženskými. Pokud chcete mít doma klid a pohodu a hodného partnera, který vám splní vše, co vám na očích uvidí, budete se muset trochu přizpůsobit.

Napapaný muž je spokojený muž


Muži disponují dvěma důležitými částmi, jejichž správná stimulace vede k jejich spokojenosti. A obě začínají shodou okolností na ž. Je to žalud a žaludek. V této sekci se zaměříme na druhou zmiňovanou část.

Pánové, a to je o nich dobře známo, si často rádi pochutnají. Když jim budete dodávat v pravidelných intervalech kvalitní potravu, budou víceméně spokojeni. Fungují na podobném principu, jako svého času fungoval tehdy kdysi populární Tamagotchi.

Stejně jako u Tamagotchiho, ani zde se nesmí nic přehánět. Pokud chcete, aby vám chlap vydržel, měly byste ho krmit převážně zdravými potravinami, které zasytí a zároveň jsou i docela chutné. Jednou za čas ho samozřejmě můžete příjemně překvapit kačenkou se zelím, případně guláškem, ale nic se nemá přehánět.

Pánové chtějí klid


Muži nejsou schopni myslet na více věcí najednou, natož je realizovat. To byste měly mít dobře na paměti. Nemůžete tedy po nich najednou chtít vynést koš, vymalovat a zároveň opravit plot. Všechno hezky po jednom. A hlavně, bez zbytečného napomínání či dokonce křiku.

Pánové se neradi stresují a je potřeba jim jejich povinnosti servírovat postupně a s klidem. Stres jim totiž příliš dobře nedělá, což se může v konečném důsledku projevit i při postelových aktivitách. Chcete-li, aby chlap fungoval zhruba stejně, jako když jste ho poznaly, snažte se, aby byl stoprocentně klidný po většinu času vaše společného soužití.

Komentáře