Co očekává žena od chlapa v posteli?

Sex je jednou ze základních potřeb, kterou náš živočišný druh má. A uspokojovat tyto potřeby je pro nás důležité. Zatímco však muži mohou teoreticky vyvrcholit prakticky kdykoliv se jim zlíbí, ženy to tak jednoduché nemají. I proto je vhodné jim věnovat na lůžku zvýšenou pozornost a neodbývat to jako malování koupelny.

Hygiena je základ

Jednou ze základních podmínek, abyste byli vůbec připuštěni, jsou určité hygienické standardy. Pokud to jenom trochu jde, měli byste udělat maximum proto, abyste nesmrděli, nebyli špinaví a měli příjemný dech.

První dvě podmínky dokáže splnit krátká sprcha. Samotnou očistu můžete pojmout i jako formu předehry. Spojíte tím příjemné s užitečným a získáte pár kladných bodů navíc. Dech můžete spravit žvýkačkou, ale v případě, že tu možnost máte, vyčistěte si zuby. Je to účinnější.

Nebuďte hrr

Jak již bylo naznačeno výše, žena se obvykle neudělá po pár minutách tření a je potřeba jít tomu štěstí trochu naproti. To v praxi znamená hlazení, líbání a lízání, prostě něha.

Když si dáte záležet na předehře, partnerka vám to pak vrátí stonásobně.

A když se jí to bude s vámi líbit, ráda si dá repete.

Nespoléhejte se na centimetry

Hodně mužů spoléhá na to, že jsou tam dole obdarováni více než štědře a tudíž nemají důvod se příliš věnovat technice. A to je chyba. Centimetry navíc jsou sice fajn, ale hlavně co se šířky týče. Dlouhá kláda může znamenat bolesti.

Pokuste se nebýt rychlí

Předčasná ejakulace není problémem pouze nezralého mládí, ale může se objevovat i u starších a zkušenějších mužů. Stačí se vzrušit až příliš a už to jede.

Existují techniky, které vám pomohou vydržet o něco déle. Efektivní je třeba silné stisknutí kořene penisu, ale to může být i docela bolestivé. Vzrušení můžete snížit kupříkladu i přemýšlením nad věcmi, které nejsou příliš erotické. Třeba na zkoušení ve škole.

Komentáře