Svadeni.cz | Nechte si naplácat! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nechte si naplácat!

Co je to BDSM? Jak začít, když chcete tyto praktiky dělat s partnerem? Jakou sílu použít? 

 

CO JE TO BDSM A KDE SEŽENU POMŮCKY?

BDSM  je pojem užívaný pro velmi rozsáhlou oblast sexuálních praktik založených na domluvě mezi partnery.

Vysvětleme si, co znamenají jednotlivá písmena v názvu.

B&D – poddanost a disciplína,

D&S – dominance a submisivita,

S&M  sadismus a masochismus.

 

 

 

Pokud vás vysvětlení pojmu vyděsilo, nebojte se ničeho. BDSM je velice individuální záležitost, zdaleka nejde o bití do krve a ponižování.

V BDSM je to o domluvě mezi partnery. Pár si neubližuje, proto aby tomu druhému opravdu ublížil, snaží se poskytnout si vzájemně jiný druh rozkoše.

Dominant tedy netýrá submisiva, ale poskytuje mu rozkoš v praktikách které sám submisiv vyhledává a ocení je.

Můžete být jen submisiv, jen dominant, ale můžete oboje i střídat. Tomu se říká být switch.

Pokud nemáte s BDSM žádné zkušenosti vysvětlíme vám v následujícím textu, co vše tento pojem zahrnuje.

Pokud jen hledáte pomůcky pro vaše hrátky nebo nevíte čím zpestřit vaše erotické hrátky, rozepíšeme vám u jednotlivých praktik, co můžete najít a co je pro koho vhodné.

V tomto článku a v BDSM sekci našeho sexshopu se můžete inspirovat. Najdete zde BDSM pomůcky pro začátečníky i pro pokročilé, najdete zde užitečné rady do začátku a ke konci tohoto článku zde najdete i nějaká pravidla bezpečnosti, která jsou hodně důležitá zejména pro lidi, co by si rádi něco tvrdšího zkusili a zkušenosti nemají.

 

 

1) VÝPRASKY

BDSM zahrnuje výprasky, ať už naplácání při sexu rukou, potrestání za špatné chování rákoskou, nebo bití důtkami či bičem což opravdu nepraktikujte, v případě že jste začátečník a pokud nemáte po ruce někoho zkušeného.

V sexshopech můžete najít různé druhy důtek, většinou se důtky liší podle tvrdosti, čím jsou jemnější a menší tím menší způsobují bolest.

Plácačky jsou velmi zajímavou pomůckou, určenou povětšinou k plácání přes zadek. Jsou esteticky zajímavé, většinou zhotovené z kůže a jejich využití se hodí jak pro začátečníky tak pokročilé.

Biče jsou pro lidi, co už zkušenosti mají a jsou trénovaní. Nejde vzít bič na člověka, co není zvyklý na důtky nebo plácačku. Biče se liší délkou, sílou, materiálem.

Jako poslední zde zmíníme rákosky, není rákoska jako rákoska a většinou se na jejich prodej specializují odborné prodejny. Čím je rákoska pružnější a ohebnější, tím je lepší a hůře se zlomí.

 

2) SVAZOVÁNÍ

Bondage neboli svazování zahrnuje přivazování k posteli, vázání do kozelce, poutání do sexuálních pozic anebo můžete svazovat za účelem uměleckého vyjádření.

Svazování může být vysoce uměleckou záležitostí a opět pro ty co jsou začátečníci, doporučujeme pouta, bondage pásky nebo měkčí materiál na svazování.

Provazy jsou opravdu pro pokročilé, neřekli byste, ale můžete partnerovi hodně ublížit.

Pokud budete pořizovat pouta, jsou skvělými pomocníky pro vyznavače rychle na to a žádné zbytečné zdržování.

Vybírejte pouta spíše kožená nebo taková, u kterých nehrozí poškození zápěstí kovem.

Budou pohodlnější pro protějšek a déle v nich spoutaná osoba vydrží.

Pokud nejste pravidelnými vyznavači BDSM praktik nebo si chcete nějaké to poutání vyzkoušet ať už z legrace nebo za účelem zpestření sexuální rutiny, plyšová pouta jsou výbornou variantou.

3) ROLE PLAY

Role play hrátky jsou praktiky, kdy převezmete roli, kterou budete hrát. V BDSM je velmi oblíbené dog play, pony play nebo cat play, řekněme si upřímně, který muž opovrhne sexy kočičkou?

Stejně jako tyto druhy role play sem patří i hraní si na nemravnou sestřičku, sexy služku, otrokyni, žačku a učitele nebo obráceně.

Pro tyto druhy hrátek zde máme celou sekci sexy erotického prádla, kde naleznete nejeden kostým a smyslnou variantuV sekci erotické doplňky naleznete také velmi smyslné škrabošky, kočičí ouška nebo lepítka na bradavky.

 

4) PISSING

Pissing a scat jsou opravdu praktiky pro lidi, co v nich nalézají potěchu. V 80% BDSM orientovaných vztazích se partneři do této praktiky nikdy nepustili a neplánují to.

 

5) PONIŽOVÁNÍ

Při ponižování jde o to, zda se to partnerovi, který je ponižován, opravdu líbí. Pokud někdo nemá chuť si zahrát na něčí děvku, otroka, znásilnění nepleťte ponižování do svých hrátek.

Pokud jste však ze sorty odvážných lidí co se nebojí zkusit vše tak směle do toho. Pořiďte si vodítko, obojek, nuťte partnera/ku aby vám sloužil/a na sex, aby vás uctíval/a. Potrestejte partnera/ku pokud se bude vzpouzet a nebojte se používat slova.

Zacpěte partnerovi ústa roubíkem, dejte mu škrabošku na oči, ať nic nevidí a spoutejte ho pouty, aby byl zcela ve vaší moci. I jen nutnost prosit je formou ponížení dotyčného. Nikdy jste nezkusili dráždící peříčka? Proč spoutaného partnera nedráždit smyslně i to do bdsm patří. Přemíra rozkoše a nemožnost ji ovládnout a určit si co následuje.

6) ŠKRCENÍ

Při škrcení je dobré mít signál. Dbejte na otevřené oči protějšku, uvidíte tak kdy mu to začne být příliš. Pro všechny BDSM praktiky by měli mít partneři smluvené signály, které značí stop dál už ne! Stop tohle ne!

 

7) DALŠÍ PRAKTIKY

Spousta BDSM pozitivních lidí je zatížena na různé fetiše. Fetišem může být i libost sexuálního styku v hezkém oblečení, krajkové prádlo, punčochy, kůže a mnohé další.

Svorky na bradavky stydké pysky, penis to vše může být i stimulující záležitostí. Horký vosk. Pořiďte si svíčku určenou k BDSM praktikách a zkuste, jakým bude stimulem kapání vosku na kůži. Nejdřív pozvolna, a pokud se vám to zalíbí, meze se nekladou.

K BDSM praktikám patří i nucení nosit Venušiny kuličky nebo vibrační vajíčko ve společnosti kde musíte jednat normálně. Podle našich průzkumů se 70% žen nebrání zkusit lehčí BDSM praktiky a 85% žen by rádo bylo vzrušováno mužem bez možnosti kontroly.

 

8) BEZPEČNOST

Nepouštějte se do praktik, u kterých nemůžete ovládat sled událostí s někým, koho neznáte nebo s někým kdo se chová bezohledně.

Před samotným praktikováním jakékoli formy BDSM prodiskutujte s partnerem co by se mu/jí líbilo a co ne.

Před akcí si domluvte stop slovo nebo stop signál. Vždy je nutné vědět kdy má submisivní polovička dost.

Pokud jste začátečníci a nemáte nic za sebou, nehrňte se do ničeho a začněte pozvolna.

Pokud chcete svazovat protějšek provazy, zjistěte si více a nejlépe zajděte na nějaký kurz. V ČR je jich spousta a konají se pravidelně ve větších městech.

Praktikovat BDSM neznamená odebrat ze vztahu něhuPo výprasku, svázaní a čímkoli jiném o to víc obě polovičky ocení něhu a objetí.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít. 

 

 

Související články...

  anby
  Proč muži lžou?
  Máte už dost toho, jak vám muž neustále lže? Lže o tom, že „pracuje déle“ zatímco šel s kamarády na pivo. Lže o tom, jak se cítí a co doopravdy chce. Lže snadno o méně důležitých věcech a ...

  mistria
  Poznejte, že po vás jede
  Zamilovanost dokáže parádně zamotat hlavu nejen mužům, ale také ženám. Zamilovaná žena je nesoustředěná, uzavírá se do svého světa před okolím. U každé z nás je průběh trochu odlišný, ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Ještě žádná mě nevykouřila do ...
  Toto je téma, kde je potřeba si neustále připomínat, jak správně na to..  

83%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Nechte si naplácat!"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak