Erotické prádlo, sexy vztah!

V partnerském vztahu je důležité nedostat se do stereotypu, ale naopak zkoušet nové věci, získávat nové zážitky a tímto způsobem svůj vztah prohlubovat. Existuje mnoho způsobů a jedním z nich je útočit na partnerovy smysly. Mezi tyto smysly patří i zrak a mocnou zbraní se v tomto případě může stát právě erotické prádlo.

Erotické prádlo - uhrančivě vzrušující

Dnes máte k dispozici na výběr nepřeberné množství typů, barev a velikostí. Tudíž i ženy plnějších tvarů si můžou vybrat prádlo, ve kterém se budou cítit co nejlépe a zároveň s ním co nejvíce zaujmou svého partnera.

Vyhněte se nudě ve vztahu, nebojte se experimentovat a opatřete si svůj první kousek erotického prádla. Povíme vám, jak na to.

Existuje mnoho druhů prádla. Některé z nich více zakrývají, jiné zase odkrývají, co se dá, a je jen na vás, zda dáte přednost tajemnu, nebo radši vystavíte na odiv svoje přednosti.

Můžete si vybrat i z různých materiálů, oblíbené jsou krajky, satén, hladký lesklý povrch a průhledné jemné látky. Výborným způsobem, jak zůstat sexy i v noci, kdy se už chystáte spát, je použití erotické košilky, ve které si zachováte eleganci a sexappeal i v nočních hodinách.

Zároveň je tento druh erotického prádla pohodlný a praktický, takže po hrátkách s partnerem v něm můžete spokojeně usnout a nemusíte se převlékat do pyžama.

Můžete si zvolit také erotické komplety, které se ve většině případů skládají z klasických kousků dámského spodního prádla, jako jsou kalhotky a podprsenka.

Tyto jsou však obohacené o speciální sexy prvky, jako jsou krajky, podvazky, průhledný materiál nebo odhalené bradavky.

Velké oblibě se těší i samotné erotické kalhotky. Zvolit můžete klasické, nebo uzoučké tanga, které vyzdvihnou atraktivitu vašeho pozadí.

Přitažlivost podobných kalhotek ještě zvýšíte, když k nim přidáte podvazkový pás, který vám navíc i opticky prodlouží nohy a budete tak působit ještě vyšší.

Podvazky můžete využít i při jiných příležitostech, než jsou hrátky s partnerem.

Podvazky jsou velmi elegantní a zvýrazňují krásu vašich noh na maximum. Klidně si je můžete obléct pod šaty nebo sukni a vzít si je v podstatě na jakoukoliv akci.

Mužské pohledy už od pradávna přitahují také korzety. Ty dokážou dodat jakékoliv postavě tvary, po kterých toužíte, zdůrazní vaše přednosti a úžasně vytvarují a vyzdvihnou prsa, a to i v případě, že je váš dekolt obdařen menší velikostí košíčků.

Korzety též výborně doplní erotické kalhotky a podvazky. S tímto kompletem se stanete pro vašeho partnera jednoduše neodolatelná. Můžete se rozhodnout i pro svůdné erotické šaty, ve kterých se spojuje tajemno zahalených intimních partií se zvýrazněním tvarů vašeho těla.

Zajímavou a méně známou novinkou na trhu erotického prádla je bodystocking, neboli punčochy v podobě overalu sahajícího od špiček prstů na noze až po ramena, popřípadě s rukávy až na zápěstí.

Nemusíte se však obávat, že byste se při kontaktu s partnerem museli zdržovat pracným svlékáním. Tento vzrušující kus spodního prádla je totiž vybavený rozparkem přesně v oblasti intimních partií.

Skvělou možností jak svůj sexuální život okořenit je také opatřit si sexy kostýmek, ideálně pro nespočet erotických her podle vašeho zájmu. Jednu noc můžete hrát na nemravnou školačku, jindy zase na sexy doktorku či služebnou v domácnosti.

Také zvířecí motivy jsou v této kategorii oblíbené, takže jak se chcete přeměnit na přítulnou kočičku, nebo roztomilého zajíčka, máte jedinečnou příležitost v podobě sexy kostýmů, probouzející i ty nejtajnější erotické sny a fantazie.

Komentáře