Jak na masáž pohlaví

Již víme, jak provést erotickou masáž těla. Při jejím popisování jsem se ale schválně vyhnul masáži pohlaví, protože toto téma je dost široké samo o sobě. Podívejme se tedy na to, jak provádět erotickou masáž pohlaví ženě i muži.

Masáž pohlaví umožní masírovanému lepší prožívání vyvrcholení. Dotyčný se velmi uvolní a bude vnímat každý váš dotek. Masáž vytváří navíc mezi partnery intimní spojení. Poznáte lépe tělo svého partnera a jeho reakce na různé doteky. Masáž můžete použít jako součást předehry nebo také zcela samostatně. Žena zpravidla má během masáže alespoň jedno vyvrcholení, u muže by se měla partnerka snažit dráždit tak, aby muž vyvrcholil až na konci. Masáž tedy může zastoupit styk a vyvede vás ze stereotypu.

Příprava na masáž

V článku o masáži těla jsem popisoval, jak vytvořit příjemnou atmosféru a připravit prostředí na vlastní masáž. Dovolím si odkázat vás na zmiňovaný článek, protože postup přípravy na masáž pohlaví je v podstatě stejný. Jedinou změnou jsou dva polštáře. Jeden dáte masírovanému pod hlavu, druhý pod zadek.

Masáž ženy

Řekněte ženě, ať si lehne na záda.

Dejte jí polštář pod hýždě a řekněte jí, ať mírně roztáhne nohy, abyste měli volný přístup k jejímu pohlaví. Pokud jste ženě předtím nedělali masáž těla, řekněte jí, ať se chvíli zklidní několika hlubokými nádechy a nasaje intimní atmosféru.

Začněte jí jemně masírovat nohy a břicho. Poté se přesuňte ke stehnům a prsům, dále ke stydkému pahorku. Naneste si na prsty lubrikant nejlépe na vodní bázi a jemně jí začněte masírovat pysky. Můžete to dělat palcem či celou rukou. Poté uchopte její velký stydký pysk mezi palec a ukazováček a jemně ho nechte prokluzovat nebo sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

Následně se zaměřte na poštěváček. Jemně po něm pohybujte prsty, dělejte na něm kruhy, můžete jej velmi jemně tahat nebo mačkat. Nedrážděte jí tak, aby dosáhla vrcholu, vaším cílem je uvolnit ji.

Nyní se již můžete přesunout dovnitř. Vsuňte do ženy prostředníček. Můžete jí buď dráždit bod G, nebo s ním jemně pohybovat a simulovat soulož. Měňte rychlost i tlak. Palcem jí při tom můžete dráždit poštěváček. Pokud žena není proti, můžete jí také dráždit hráz nebo zadeček. Druhou rukou ženě masírujte prsa, břicho nebo podbřišek.

Jakmile začne žena dospívat k vyvrcholení, řekněte jí, ať zhluboka dýchá. Můžete měnit způsob masáže tak, aby jí to bylo vždy příjemné. Pokud žena dospěje k vyvrcholení a vy ještě nebudete chtít skončit, pouze jí přestaňte dráždit poštěváček. Po vyvrcholení bývá až nepříjemně citlivý. Po chvilce se k němu můžete vrátit. Žena může touto technikou zažít několikanásobný orgasmus.

Až budete chtít skončit, přestaňte ji dráždit pohlaví a místo toho ji obejměte (pozor na lubrikant či olej).

Masáž muže

Masáž genitálu je pro muže velmi příjemná – umožní mu vnímat vaše dotyky s nebývalou intenzitou. Bude se moci naplno uvolnit a starat se pouze o své vlastní potěšení.

Začátek masáže muže je shodný se začátkem masáže ženy. Opět jsou vhodné dva polštáře, jeden pod zadek, druhý pod hlavu. Řekněte mu, ať lehce rozkročí nohy a pokrčí je trochu v kolenou. Získáte tak přístup ke všemu, co potřebujete dráždit. Pokud jste partnera předtím nemasírovala, opět mu řekněte, ať se uvolní hlubokým dýcháním.

Začněte masáží nohou, břicha, stehen, hrudí a bradavek. Poté si na ruce naneste lubrikant nejlépe na vodní bázi a přesuňte se do jeho intimních oblastí. Masírujte mu šourek, hráz a anální oblast, pokud muž nebude nic namítat. Měňte tlak i rychlost podle toho, jak se to muži bude líbit.

Poté chytněte kořen jeho penisu a jemně ho tiskněte. Přejíždějte po jeho údu nahoru a dolů. Zkuste při tom měnit ruce tak, aby byl vás pohyb plynulý.

Až budete chtít muže dráždit intenzivněji, zaměřte se na žalud. Masírujte ho jemně prsty, mačkejte ho. Zaměřte se při tom i na uzdičku, která je rovněž mimořádně citlivá. Muž může ztrácet a znovu nabývat erekce během masáže, tím se neznepokojujte.

Jakmile budete cítit, že se muž blíží k vyvrcholení (zpravidla se zrychlí jeho dech a jeho šourek se přitáhne k tělu), masáž zastavte. Udělejte to takto několikrát po sobě a muž bude moci lépe kontrolovat svoji ejakulaci. Řekněme mu, ať z hluboka dýchá a snaží se ejakulaci oddálit. Může tímto cvičením získat lepší kontrolu nad svým vyvrcholením i během běžného styku.

Pakliže muži nevadí dráždění anální oblasti, můžete masírovat jeho prostatu jemným tlakem. Až budete chtít svoji masáž zakončit, můžete pravou rukou dráždit jeho přirození a levou rukou prostatu. Muž poté zažije velmi intenzivní vyvrcholení.

Ten správný lubrikační gel můžete vybrat v našem e-shopu.

Komentáře