Přiveďte ji na vrchol

Spousta žen touží poznat, jak muži prožívají styk. Svoje přirození jí sice půjčit nemůžete, přesto se díky vám bude cítit jako chlap. Dopřejte jí masáž, díky které bude ejakuovat. Pozor! Je to návykové!

Tento článek volně navazuje na dřívější dílo o bodu G, které vytvořil RaShCZ. Uvedl v něm, že existuje způsob, jak přivést ženu k orgasmu spojeným s výstřikem. Tento výstřik má s tím mužským samozřejmě společný pouze základ týkající se proudu tekutiny. Účel se velmi liší, neboť i přes veškerou snahu díky ženskému výstřiku muž neotěhotní.

Zajímavý článek o hledání a stimulaci bodu G najdete na blogu sexshopu Červená kočka. Článek: G-bod odhalen: Nejlepší techniky pro objevení a stimulaci ženského zázraku

Příprava

Samotná příprava kupodivu nemá se sexem až tak mnoho společného. Abyste ženě dopřáli jedno z nejúžasnějších potěšení, které jí její tělo nabízí, musí k vám cítit obrovskou důvěru v oblasti intimního života. Stud nepřichází v úvahu.

 V dokumentu na toto téma, který jsem měl možnost zhlédnout, se jako příprava na celou proceduru uváděla masáž. Avšak zapomeňte na veškeré maséry i na partnerské masáže, tohle bylo o úplně něčem jiném.

Na těle ženy se ve velkém promítá stres, který denně zažívá. Má podobu malých útvaru podobných zrnkům rýže, které má žena pod kůží. Když se vám žena uvolní, můžete je těsně pod kůží nahmatat. Nejvíce jich naleznete na její šíji, na lopatkách, v oblasti ledvin a níže na zadečku, na vnitřních stranách stehen a u pohlaví. Zepředu pak ještě kolem prsou.

Tyto útvary je potřeba rozmasírovat tak, aby zmizely. Žena bude při masáži uvolněná, i když jí to nebude přinášet rozkoš jako klasická masáž. Hledejte tyto útvary postupně. Nejdříve ji nechte svléknout se do půli těla a začněte zezadu na krku. Bude jich tam opravdu dost. Až vás to přestane bavit, začněte zkoumat místa níže. Komunikujte se ženou. Bude potřeba, aby vám povolila masírovat svůj zadeček a vnitřní stranu stehem. U některých žen byste na začátku svolení nezískali kvůli její stydlivosti, ale když se jí budete dostatečně dlouho věnovat a vaše ruce půjdou stále níž a níž, povolení zaručeně získáte. Celá masáž by měla trvat asi 2 hodiny. Spočívá skutečně pouze v tom hledat zmiňované body a krouživými pohyby je rozmasírovat do ztracena.

Druhá masáž by měla následovat nepříliš dlouho od té první. Ideálně hned následující den. Čeká vás to samé s menší úpravou - ženu budete masírovat zepředu. Pokud nelze druhou masáž udělat do tří dnů, musíte ji provést opět na zádech, jinak se vám žena neuvolní.

Teď důležitá poznámka - celkový počet masáží bude minimálně 10 a každá musí trvat alespoň 2 hodiny. Vaše práce na masážích by měla končit teprve tehdy, až na jejím těle již neobjevíte žádný podezřelý bod. Pokud přejdete k fázi stimulace bez dostatečného odstranění všech bodů, nepovede se vám to.

Na masáže samozřejmě používejte olej. Výborné jsou masážní éterické oleje, můžete však použít i olivový extravirgin určený spíše na saláty. První masáže budou orientovány pouze na jednu stranu jejího těla, další pak již na obě strany s tím, že se žena bude mezi masážemi přetáčet. Z praktického hlediska proto doporučuji dát pod ženu něco, co se může umastit (např. ručník).

Nyní již máme přípravu za sebou a přesuneme se tedy k jádru věci.

Necháte ji vystříknout?

Po masážích necháte ženu ulehnout na záda. Musí pokrčit a roztáhnout nohy (jako u gynekologa). Vy do jejího pohlaví strčíte ruku s nataženým ukazovákem a prostředníkem. Nahmatáte bod G a začnete stimulovat tak, že budete do tohoto bodu „plácat" oběma prsty. Mělo by jít o poměrně rychlé a silné pohyby. Nebojte se dát do toho sílu, nebude ji to bolet. Čvachtavé zvuky jsou samozřejmě normální.

Jestli jste vše udělali správně, žena s sebou začne třást a vzdychat (nebo přímo řvát - to opět záleží na jednotlivcích). Následně během několika okamžiků dojde k obrovskému orgasmu, který bude spojený se ženským výstřikem. Můžete to samozřejmě udělat několikrát za sebou, ale zase to nepřehánějte.

Po skončení bude žena potřebovat močit. Nedivte se, když na záchodě stráví více času než obvykle.

Několik rad na závěr

pokud žena není před začátkem vlhká, použijte lubrikant
nebojte se toho, že ženě ublížíte, její pochva je připravena na mnohem větší zátěže
ostříhejte si nehty
nachystejte si pro ni energetický nápoj, bude dost vyčerpaná

Komentáře