5 největších trapasů v posteli

Jistě se všichni shodneme, že sex je skvělý. Při tomto aktu se však stávájí trapasy, které byste nesvěřila ani své nebližší kamarádce. Následující příběhy jsou příběhy od žen, které neměly to štěstí a na milování s partnerem moc rády nevzpomínají.

1) Chlupatá, bolestivá jednorázovka.

„Znáte ten pocit, kdy si myslíte, že před vámi stojí sklenička vody. Vy zapomenete, že je to voda a myslíte si, že jste si dali sprite, a pak se divíte té chuti po napití? Přesně to se mi stalo, když jsem začala hladit svého milence po zádech.

Doufala jsem v jemný dotek kůže na kůži. Místo toho jsem cítila něco, co vypadalo jako mé nohy po dvou týdnech neholení se. Uprostřed zad už to byl prales.

Navíc mě po chvíli kousl do bradavky tak silně, že mi ji prokousl. Těžko říct, jestli mě tím chtěl nažhavit nebo měl jen chuť na půlnoční svačinku, ale nebyla to rozhodně příjemná zkušenost.

Přemýšlela jsem, jestli není správný čas na experiment s piercingem, když mi bradavka nakonec znecitlivěla."

Alena, 31 let

2) Ospalý orál

„Jednou jsme s mým partnerem přehnali maratón sexuální aktivity.

Noc se změnila v den, ale my stále pokračovali. Byla jsem už hodně unavená a zrovna jsem mu dopřávala orální sex, ale nejsem z těch, co něco vzdávají.

Zkusila jsem pozici, kdy moje hlava ležela na jeho stehně. Geniální pomyslela jsem si. Aspoň do doby, kdy mě vzbudil můj partner zatřesením mým ramenem. „Ty jsi usnula?“

Ano, usnula jsem, když jsem mu ho kouřila. Naprostý trapas a moji přátelé mi to stále a rádi připomínají."


Hana, 23 let

3) Podivný život s různými muži

„Starší milenec, co měl tendenci trochu více pít, jednou usnul, když mě dělal svým jazykem. Když přestal, pomyslela jsem si, že se potřebuje nadechnout. Pak jsem uslyšela chrápaní mezi mýma nohama.

Další milenec v mém životě ho měl neskutečně úzkého a scvrkával se, když neměl. Dále tu byl chlap, co měl postel v kuchyni a staré jídlo se válelo všude, kam jsem si lehla. Nebo jsem se dostala do postele, ve které jsem si všimla skvrn od krve.

Díky bohu, že tahle životní etapa je už za mnou a já jsme teď šťastně vdaná už 8 let."

Lenka, 40 let

4) Paranoia

„Jednou jsem byla opravdu nervózní z randění s jedním klukem, kterého jsem potkala v kině. Takže když mi nabídl trochu trávy, zakouřila jsem si s ním.

Problém byl, že jsem zapomněla, že po trávě bývám dost paranoidní. Když jsem byla na cestě k jeho penisu, zasáhl mě pocit, že musím okamžitě pryč.

Musím jít, vždyť toho kluka sotva znám. Může se mě pokusit zabít. Může mít nějakou nemoc, o které mi neřekl. Samozřejmě, nic z toho nebyla pravda, ale v mé hlavě to dávalo všechno smysl. Vstala jsem a šla od něho, šla jsem až na druhý konec místnosti, po cestě jsem rychle sbírala své oblečení.

Ani jsem mu nevysvětlila, co se vlastně stalo. Chudák byl znatelně zmatený. Zabouchla jsem za sebou dveře a od té doby jsem s ním nepromluvila.“

Monika, 21 let

5) Když už se to nemůže podělat více

„Myslela jsem si, že G-bod je mýtus. Až do doby, kdy mě můj partner dělal rukou přesně na tom místě a já byla stále blíže a blíže vrcholu. Následně jsem toho opravdu dosáhla. A pak jsem si uvědomila, že je něco neskutečně špatně.

Dala jsem ruce přes obličej a opatrně se zeptala, jestli jsem se právě vyprázdnila. Ležela jsem jako zmražená. Poté řekl, že bych se asi chtěla jít umýt. MŮJ BOŽE! Vyskočila jsem z postele, udělala dva kroky, když řekl, že bych tohle asi měla vzít sebou.

V ruce mi podával ubrousek a v něm zabalený můj výtvor. Popadla jsem to a uháněla do koupelny. Byla jsem tak ponížená. Na pokraji slz jsem přemýšlela nad tím, že jsem se mu právě vykakala do postele, a že to už nemůže být horší. A pak mi došlo, že už ani nebude.

Právě jsem udělala tu nejhorší možnou věc, jaká se může při sexu stát a teď už se to nestane. Nic tak hrozného už se mi poté v životě při sexu nestalo.“

Dana, 19 let

Komentáře