Svadeni.cz | Sexuální trapasy v posteli | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sexuální trapasy v posteli

Dnes se oprostíme od klasických pouček a doporučení, co a jak byste měli dělat či ne. I když z následujících řádků bude dobré se poučit a neopakovat chyby, které pro nás naštěstí už udělali jiní.

 

Trapasy v posteli

Jak se všichni shodneme, sex je prostě skvělý. Někdy ovšem přináší i dosti trapné situace. Je nanejvýš pravděpodobné, že každý sexuálně aktivní jedince na této planetě už zažil nějaký přešlap, trapas nebo totální zmatení během sexuálního styku.

Je to skoro vědecky potvrzené, každému se stane nějaký ten trapas v posteli. Naštěstí jsou metody, jak z těchto situací vybruslit a zachovat si tvář. A spoustu partnerů jsou navíc naprosto ochotní občasné přešlapy přehlédnout.

Někdy se ovšem věci zvrtnou v něco opravdu neskutečného. Stávají se různé věci. Divné, hrozivé, nechutné věci, po kterých byste si nejspíš říkali, zda mít ještě někdy v životě sex. Zároveň víte, že na to do smrti nezapomenete. Část z toho má co dělat s tím, že to řeknete svým přátelům, kteří z toho udělají veselou historku k pivu .

Následující příběhy jsou od statečných, silných žen, které se s těmito trapasy popraly a zvládly o nich i vyprávět.

 

UPOZORNĚNÍ: Čtení na vlastní nebezpečí! 

1) Červená noha, červenější tvář

„Bylo 7 hodin ráno a on mi masíroval bříško a rukou jel pomalu dolů. Usmívala jsem se a užívala si jak si se mnou hraje. Klekla jsem si, obkročila ho, sjížděla tělem pomalu dolů s cílem dopřát mu ranní kuřbu. V té chvíli přišel moment uvědomění, všimla jsem si rudé skvrny na mém bílém povlečení.

Bože můj.

Právě jsem to dostala. Zrudla jsem. Pomalu jsem se zvedla a děsila se toho, co jsem věděla, že najdu. Celá jeho noha byla pokryta krví. V těch třech minutách ranního dovádění, se mi podařilo pokrýt ho tím, co vypadalo jako těžký 3. den (nutno dodat, že jsem to dostala o dva týdny dříve).

Začala jsem vyvádět a utekla jsem do koupelny. Byla jsem všechno možné, jen ne v pohodě, zatímco on ležel na mé posteli, se zakrvácenou nohou.“

 

2) Nepříjemný zvuk

„Po romantickém obědě se svým přítelem, jsme se rozhodli zajít rychle zpět k němu do bytu a dopřát si odpolední sex. Byla jsem na něm a zhruba po 5 minutách se z mého zadečku ozval ten nejhorší zvuk.

Bohužel to nebyl ten moment, kdy jsem se mohla vymluvit na nepříjemné zvuky, které se běžně při sexu vyskytují. Tímto bylo naplno řečeno, že jsem toho měla moc k obědu. Jeho reakcí byla směs paniky a vyděšení.

Byla jsem tak zděšená.

Hned jsem schovala hlavu do dlaní na jeho hrudníku. Plakala jsem a smála se tak silně, že jsem ho celého počůrala (zatímco byl pořád ve mně). Zpanikařil a odstrčil mě od sebe tak silně, že jsem spadla z postele a udeřila se hlavou o noční stolek. Přála bych si, abych si to jen vymyslela.“

 

3) Trochu to dře

„Na vysoké jsem byla párkrát na rande s jedním klukem, ale nikdy k ničemu nedošlo. Po 7 nebo 8 letech později, jsme si opět vyšli. Říkala jsem si, že je správný čas se k něčemu odhodlat. Mám husí kůži jen na to pomyslím.

Zaprvé, nepamatuju si, že bychom měli nějakou předehru, prostě rovnou na věc. Ok, žádná pohroma.

Pak si sundal oblečení.

Byl naprosto celý pokrytý hustým ochlupením. Jak to, že jsem si toho nevšimla dřív? Ok, fajn, pořád do toho jdu. Poté se třel svým tělem o mé. Konečně byl připraven, doslova velký jako můj palec. Říkala jsem si, že velikost není vše, že?

O 20 vteřin později ho slyším říkat „a sakra!“. Říkám si, že asi praskl kondom. Ne, nepraskl. Byl hotový.

Takže jsem skončila podřená od medvěda a vyprstěná jeho penisem ani ne za minutu. Dala jsem tomu ještě jednu šanci, ale dopadlo to stejně.“

 

4) Dobré pro…mě?

„Když jsem poprvé měla sex, já i můj partner (kterého jsem znala, ale nechodili jsme spolu) jsme byli trochu opilí a on měl problémy s „postavením.“ Ztvrdnul po orálním sexu a pak do mě vniknul.

Bohužel to nemohl dokončit, protože nedokázal zůstat v pozoru dost dlouho. Jelikož to bylo mé poprvé, tak jsem z toho byla pořád zmatená a nevěděla jsem jak mu pomoci.

Po třech pokusech a třech kondomech, jsem se rozhodla, že to dneska nepůjde a zvedla jsem se k odchodu. Když jsem se oblékala, řekl: „Alespoň vím, že to bylo dobré pro tebe.“ Ani to nemusel říkat, podruhé by k tomu nedošlo tak jako tak.“ 

5) Stůl, kostým gorily a trochu oleje.

„Bylo mi těsně po 20, když jsem poznala milého kluka ve městě, kam jsem se zrovna přistěhovala. Potom, co jsem mu udělala několika hodinovou masáž (měla jsem kurz, a chtěla jsem mu pomoct od bolesti zad) mi postavil masážní stůl.

Když mi tento stůl přinesl, byla jsem tak unešená, že jsem s ním musela jít hned na rande. Po delším randění jsme si opravdu užívali společnost toho druhého. Jeden večer, když jsem zavítala k němu, se omluvil a já čekala v obýváku.

Když se vrátil, měl na sobě gumový gorilí oblek a chtěl po mně, ať ho namažu olejem a bůh ví co ještě. Řekla jsem mu, že musím být někde jinde a že to vypadá, že bychom měli jít každý svou cestou.

Věděla jsem, že je zklamaný, ale je lepší zjistit to hned na začátku, že nejsme kompatibilní.“ 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít. 

 

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  anby
  Jak vybírat erotické prádlo?
  EROTICKÉ PRÁDLO, SEXY, SVŮDNÉ, ŽHAVÉ. Jak dobře vybrat erotické prádlo? S tím vám ihned poradíme! Na co se dívat před koupí erotického prádla na internetu? Jaký materiál a střih ...

  anby
  Ženské tajemství v posteli
  Co všechno ví muži o ženách a o jejich slastech v posteli? Ví toho málo. Je to kvůli tomu, že se muži nezajímají, nebo je v tom něco jiného?

76%
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 14. 2. 2016 22:12:39)
posledni komentare  "Sexuální trapasy v posteli"
Jarda 13.02.2016 12:45
Re: xx1 13.02.2016 22:02
Bohda 14.02.2016 22:12
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak