Svadeni.cz | Poloha lžiček | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poloha lžiček

Poloha lžiček bývá v sexu často opomíjena, což je velká škoda. Tato milostná pozice má mnoho kladů: je něžná, pohodlná, velmi intimní a při správném provedení při ní můžete zažít mnoho slasti. V následujícím článku se dozvíte, jak tuto polohu správně provádět, jak si ji ozvláštnit a v čem vlastně tkví její erotické kouzlo.

 

Pojď na to miláčku...

Proč se milovat v poloze lžiček

 

Provedení

V praxi se poloha lžiček provádí jednoduchým způsobem. Žena si lehne na levý, nebo pravý bok a lehce pokrčí nohy v kolenou. Muž se k ní zezadu vleže přitiskne tak, aby svým tělem přiléhal těsně k tělu partnerky. Aby došlo k bezproblémovému zasunutí penisu do pochvy, je třeba, aby byla žena v této poloze o něco výš než muž. Takto vypadá základní pozice v poloze lžiček.

 

Zpestření

Ozvláštnění této polohy spočívá převážně v obměně pozice pánve ženy a jejích nohou. Muž má možnost ženě horní nohu přidržovat zdviženou pod kolenem, nebo za kotník. Takto se bude měnit hloubka průniku a také dráždění různých částí pochvy. Některým ženám je příjemné si vrchní nohu opřít chodidlem za spodní nohu, nebo ji jednoduše přehodit dozadu na stehno partnera a takto ho těsně obemknout. Tímto způsobem je pro změnu více stimulován klitoris, přičemž k umocnění požitku se mohou použít i ruce obou aktérů. Průnik penisu je pak o něco hlubší, nikoliv však intenzivnější.

Zajímavou variantou je způsob, kdy žena semkne nohy těsně k sobě a mužův penis tím pádem do ženy proniká jen úzkou štěrbinkou. Takto je soulož intenzivnější a dráždivější, může být ovšem potíž ve vypadávání penisu z pochvy.

Oblíbeným zpestřením polohy lžiček také mnohdy bývá použití rukou jak muže, tak i jeho partnerky. Žena má možnost si během sexu hladit bradavky, nebo dráždit klitoris. Sem dosáhne snadno i její partner. Mimo to si ještě může různě hrát s jejími ňadry, hladit ji po bocích, po bříšku, i po zadečku. Stačí zapojit fantazii a užívat si naplno blízkost toho druhého.

 

V čem je poloha lžiček lepší, než ty ostatní?

Její nespornou výhodou je intimita a nenápadnost. Této polohy se dá využít v případě, že vás přepadne erotická touha a v pokoji nejste jen sami dva. Zároveň je jednou z nejvhodnějších poloh pro ranní milování, kdy jsou ještě oba aktéři rozespalí a roztoužení.

Tato poloha je rovněž mnohem romantičtější a láskyplnější, než většina ostatních. Můžete se něžně líbat, stačí natočit hlavu ke svému protějšku. Muž také může šeptat ženě do ouška romantická, nebo nemravná slůvka. 

Obecně jde o jednu z nejméně náročných poloh na provedení. Zároveň je velmi šetrná k ženským pohlavním orgánům, díky čemuž je výbornou volbou i v pozdním těhotenství.

 

Když to nejde vydržet

Zde skutečně stačí jen pronikat penisem do pochvy mělčeji, nebo nechat ženu, aby pouze svírala poševní svaly a při tom si dráždila klitoris. Takovéto občasné pauzy v kopulaci lze zpříjemnit například něžným líbáním, nebo hlazením celého těla.

Další variantou oddálení ejakulace způsob, kdy muž vyjme penis z ženiny pochvy a dráždí jím její vagínu zvenčí.Takovéto tření je příjemné, ale zároveň ne natolik dráždivé, aby při něm muž náhodně dospěl k orgasmu.

Plusy polohy

§ velmi snadné provedení

§ intimita a nenápadnost

§ volnost rukou a možnost líbání během soulože

§ ideální pro těhotné ženy

§ možnost vzdychání partnerce do ouška

Mínusy polohy

§ zhoršená možnost pohybu

§ pomalá a mělká kopulace

§ může být problémová pro muže s menším penisem

 

Závěr

Poloze lžiček by se dle mého názoru měli čas od času věnovat všechny páry. Nic tím nezkazíte, právě naopak, prohloubíte tímto způsobem vaše milostné pouto. Koneckonců důvěra a intimnost k milování patří od nepaměti. Nenechte se odradit poměrnou pasivitou a něžným počínáním v této milostné pozici, vždycky přece můžete snadno přeřadit na vyšší rychlost a zvolit akčnější polohu.

 

Dodatek pro muže (Xen)

Lžičky jsou skutečně velmi intimní a odpočinkovou milostnou polohou. Hodí se například tehdy, když jste večer unaveni na větší akci, ale zároveň máte na ženu chuť. Nebo také tehdy, když v sobotu ráno ležíte s partnerkou v posteli a chcete jemně nastartovat příjemný víkend.

Velkým plusem polohy je předehra. Začínáte tak, že je k vám partnerka zády, a vy se tak můžete jemně pustit do jejího krčku či oušek. Ženám se to hodně líbí. Samotné milování pak není tolik intenzivní jako v jiných polohách, ale vytváří mezi vámi intimní pouto, jak ostatně píše Alyx.

Máte-li náruživou partnerku, můžete z polohy lžiček velmi jednoduše přejít do jiné polohy. Ale to poznáte sami. 

 

Související články...

  alyx
  Poloha zezadu
  Klasická poloha zezadu, neboli „doggie style“, je oprávněně jednou z nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Je velmi intenzivní a dráždivá, ale zároveň i velmi příjemná a ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  alyx
  Misionářská poloha
  Misionářská poloha je jednou z nejoblíbenějších milostných poloh. Při styku zaručuje maximální potěšení jak pro muže, tak i pro ženu. V tomto článku si povíme, proč je tolik oblíbená, ...

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

97%
Počet komentářů: 2 (poslední ze dne 1. 11. 2012 11:50:55)
posledni komentare  "Poloha lžiček"
2T 25.10.2012 00:20
Re: Alyx 01.11.2012 11:50
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak