Jak na ženský orální sex (1) - Součást předehry

Jelikož poměrně často slýchávám nebo čtu otázky týkající se orálního sexu - jak na to, jak přivést ženu k orgasmu - rozhodla jsem se podělit se se svými zážitky, protože si myslím, že tajemství orálního sexu „muž ženě" by mělo přestat být tajemstvím a mělo by být odhalováno tak často, jak jen oba partneři chtějí. Dle mého názoru je to jedna z nejkrásnějších sexuálních praktik, kterou snad každá žena uvítá.

Jak udělat ženu jazykem (1)

Domnívám se, že mnoho mužů v orálním sexu vyniká a nepotřebuje už žádné další rady, ale nechť je tento článek užitečný třeba těm stydlivějším, kteří se bojí zeptat se partnerky přímo, anebo těm, kteří mají naopak stydlivé partnerky. Já osobně si myslím, že zkušeností není nikdy dost, a tudíž není na škodu si je navzájem sdělovat.

V prvé řadě by si měl muž uvědomit, s jakým záměrem bude orálně ženu uspokojovat. A to je dost důležité. Orální sex může být pro ženu krásný i bez orgasmu, ale pokud je vaším cílem „dotáhnout" to až do konce, bude se technika provádění orálního sexu trochu lišit.

Orální sex jako součást předehry

Ve fázi předehry je vaším cílem nažhavit ženu, navodit příjemné pocity a touhu po sexu. Já osobně miluji orální sex při předehře, a tam je v podstatě „skoro" jedno, co s vaším jazykem a ústy děláte, většinou je to nádherné (pouze kousání raději vynechejte). Tato technika je velmi jednoduchá, v podstatě si stačí hrát pomocí jazyka a rtů, olizovat, jemně dráždit, můžete i velmi jemně sát. Vůbec nevadí, že vše provádíte pomalu, ba naopak, můžete začít pomalu a postupně zrychlovat.

Z tohoto orálního sexu nemusí mít žádný muž strach, je to spíše takové mazlení.

Já osobně při předehře nejvíce oceňuji jemné olizování, velmi pomalé a hravé. A pozor, máte dovoleno i foukat (ne však přímo dovnitř). Zbožňuji, když na mě partner jen dýchá a já čekám, až se mě dotkne jazykem.

Takže radím - hrajte si, zkoumejte ji všude tam dole, olizujte každé místečko a uvidíte, co se jí líbí nejvíce. Nejcitlivější je samozřejmě klitoris. Myslím, že tato fáze orálního sexu pro muže není náročná, a předpokládám, že je i zábavná. Pro ženu to může být extáze i bez orgasmu. Když budete hraví, můžete ženu natolik nažhavit, že vás bude rychle chtít cítit v sobě. Pokud máte partnerku, která je schopna vaginálního orgasmu, po takovéto předehře ho pravděpodobně dosáhne rychleji.

Komentáře