Poloha na koníčka

Pojďme si připomenout naši oblíbenou sexuální polohu. Tato poloha je od nepaměti velmi oblíbená jak u žen, tak i u mužů. Má mnoho výhod, ale zároveň ne každému vyhovuje. Řekneme si, jak ji správně praktikovat, v čem spočívá tajemství jejího úspěchu a podíváme se blíže i na možnosti jejího zpestření.

Jak si zpestřit polohu na koníčka

Provedení

Při poloze na koníčka leží muž na zádech s nohama mírně roztaženýma, popřípadě u sebe. Žena si nad něj obkročmo klekne a zasune si penis do pochvy. Kopulace probíhá pomocí pohybů nahoru a dolů. Žena se v této poloze může opírat dlaněmi o podložku vedle hlavy muže, o jeho břicho, nebo hrudník. Toto je základní pozice v poloze na koníčka.

Zpestření

Efektivně můžete tuto polohu ozvláštnit tím, že se žena skloní blíže k partnerovi a opře se o lokty. Můžete se takto líbat a cítíte blízkost druhého. Tímto způsobem je také u ženy více stimulován klitoris.

Techniky přirážení se dají snadno měnit. Pokud má žena dobrou fyzičku, může si nad partnera přidřepnout a pohybovat se nahoru a dolů. Jestliže však toto vaše partnerka nezvládá, vůbec to nevadí. Stále existuje plno jiných možností přirážení – žena může hýbat pánví dopředu a dozadu, ze strany do strany, nebo jí kroužit. Samotná kopulace bude ještě intenzivnější a příjemnější, když žena začne svírat poševní svaly, ideálně při pohybu nahoru. Každý muž miluje pocit, že je ženou takto „ždímán“. Tuto kombinaci však doporučuji raději pokročilejším milovnicím, ty méně zkušené by tímto konáním mohly vyjít z tempa, nebo se rychle unavit.

Dalším výborným způsobem na zlepšení této polohy je obměna, kdy žena natáhne jednu nohu rovně podél nohou partnera. Tato praktika vychází z předchozí obměny s podpíráním na loktech.

Velmi příjemná, i když obtížnější, je také alternativa, kdy se žena otočí k muži zády. Přiráží pak podobně jako v základní pozici, jen s podepřením vedle boků muže. Nebo může lze zcela přenechat kopulační pohyby muži – v této poloze je milování takto schůdnější.

Další možností je aktivní spolupráce z mužovy strany při základní pozici. Přesněji řečeno muž převezme celou iniciativu, mírně pokrčí nohy a přiráží, zatímco žena je nad ním a opírá se o lokty, obličejem směrem k muži. Tato metoda je dobrá třeba v případě, že se žena během sexu unaví.

V čem je lepší, než ostatní

Výhoda této pozice spočívá převážně v dominantní roli ženy. Vaše partnerka si v této poloze může sama určovat hloubku, úhel a intenzitu přírazů. Pro drtivou většinu mužů je během sexu velmi důležité, aby si milostný akt užívala žena minimálně stejně, jako oni. V této poloze tak dáváte ženě možnost vyřádit se tak, aby jí to bylo co nejpříjemnější. Je to pekelně vzrušující způsob soulože.

Mimo jiné má muž v této poloze volné ruce. Může je používat ke hlazení a laskání partnerčiných prsou, držet ji za boky, plácat po zadečku, nebo dopomáhat při nadzvedávání.

Velmi příjemné pro ženu je také líbání a okusování prsou. Stačí, když se muž trošku víc přizvedne a jde to samo. Mužům se zase při poloze na koníčka často líbí, když jim žena chytne ruce vedle hlavy a opírá se o ně tak, aby se neměli jak bránit.

Když to nejde vydržet

V této poloze není příliš možností, jak oddálit blížící se ejakulaci. Můžete partnerku požádat, aby zvolnila tempo, obměnila způsob kopulace (mělčeji, krouživě, nebo pouze přirážení bez vysunování), nebo aby zastavila úplně, chvíli vás jen líbala a zůstala přitulená.

Plusy polohy

§ silná stimulace G bodu a klitorisu

§ žena má možnost řídit průběh milování

§ oční kontakt s partnerem

§ lze se takto milovat i při zhoršených podmínkách a ve stísněných prostorech

Mínusy polohy

§ pro některé ženy může být namáhavá

§ náročnost na techniku, jinak bývá pro ženu bolestivější (kvůli specifickému úhlu zasunutí)

§ nelze přirážet nadoraz, pokud má muž moc velký penis

Závěr

Poloha na koníčka by se neměla v žádném vztahu opomíjet. Nejenže dává muži šanci si při sexu odpočinout, ale zároveň i žena si přijde na své, když je milostný akt celý v její režii. Máte možnost libovolně kombinovat výše zmíněné techniky a zpestření tak, aby vaše milování v poloze na koníčka dosáhlo dokonalosti.

Dodatek pro muže (Xen)

Lubrikovat, lubrikovat, lubrikovat. Při této poloze se můžete dostat do ženy, i když ještě nebude moc vlhká. Jenže pak si soulož příliš neužijete, protože budete její dovádění cítit mnohem méně intenzivně. Mazlete se se ženou ještě před tím, než na vás nasedne, popřípadě ji nasliňte.

Tato poloha je především o dominanci ženy. Tu může ještě zvýšit tím, že vám během styku bude dráždit varlata. Ostatně, žena tam dobře dosáhne. A kdo má opravdu hodně rád submisivní roli, určitě uvítá pouta.

Komentáře