Milostná aromaterapie

Vytvořte si doma královskou atmosféru, takovou, při které oba budete mít pocit, že jste vstoupili do pokoje orientální princezny a věci nadcházející jsou tak tajemné a vzrušující…

Jaké vůně použít při svádění

Ovšem chce to správné načasování.

"Muž vchází do své jeskyně a cítí podivný zápach.

Co to tady kdo dělá?

Něco tady hoří, někdo si tady založil parfumerii nebo KDE jsem se to sakra ocitul!?

Může se honit hlavu toho silného samce, pro kterého je jediný přijatelný odér linoucí se z bytu ten ze smažených řízků či pořádně masového guláše. A jedinou připáleninu, jíž je ochoten snášet je ta z grilovaného masa."

Z této krátké, lehce nadnesené ukázky lze snadno soudit, že není vhodné podobnou milostnou aromaterapii aplikovat ihned po příchodu živitele domů. Jak již snad ví každá správná žena vybavena základními informacemi o životě a  „chovu“ mužů, ví, že po příchodu z lovu chce muž chvíli „sedět na kameni“. Pod tímto tvrdě znějícím vědeckým výrazem se skrývá jediné – chlap chce oraz. Oraz a dlabanec.

Sedět u televize, přepínat programy a dát si v nejhorším případě chleba s uzeným.

V lepším guláš s osmi.

Na milostné hrátky začne pomýšlet, až když se mu zklidní mozek a žaludek.

Takže víkendy či pozdnější večery jsou pro tyto hrátky vhodnější.

Vonné tyčinky? Raději ne!

I vonné tyčinky jsou jednou z variant pro navození smyslové milostné atmosféry. Zajímavou temnou vůni dodá myrha – hotové temné milování….

Ovšem – sama je příliš nedoporučuji, kouřové vůně jsou příliš těžké a muže s nimi patrně na 90% odpudíte, než přitáhnete. Pokud to ovšem není jogín nebo jinak podobně založený člověk.Aromatické olejíčky do lampičky


Jsou již řešením lepším. Ovšem je nutno dodržet další důležité pravidlo!

Jedna kapka a … JE TO.

Víc ne. Nesnažte se zvýšit účinek větším množstvím kapek. Koncentrace vůně by měla být pouze jemná, ne jako v parfumerii, to poté může dráždit i oči a dýchací cesty a z nějakého sexuálního zážitku nebude nic.

 

Vůně by měla být tak jemná, že by si jí neměl téměř nikdo všimnout. Prostě jen pro atmosféru.

Psychika zareaguje. Tam to funguje i v malém množství, aromaterapie není prášek na bolest, který si musíte přidat, když chcete aby víc zabral.

A co zvolit? 

První v řadě stojí dvě královny erotických hrátek!

Ylang ylang – jednoznačně královna afrodisiak. Navozuje pocity lásky a bezpečí a údajně ve vás zlikviduje pocity napětí a stres. Co víc si můžete do postele přát. Dva hlavní požadavky splněny. Utišuje nervy a mírní rozkolísané emoce. Jednoduše řečeno, ylang ylang vás dá do pohody a ještě navnadí na milostné hraní.

Pačuli – krásná mystická orientální vůně, která se často používá v pozadí kvalitních parfémů. Tato zemitá vůně připomíná vlhké dřevo a rozhodně patří do ložnice. Povzbuzuje a zároveň uklidňuje.

Vůně spíše vhodné pro ženy.

Jemné a něžné. Muži je ale nemusí vnímat příjemně, ale jako „příliš sladké“. Můžete po nich sáhnout, ale dávkujte je ještě o polovinu opatrněji, než všechny ostatní. A počítejte s tím, že navnadí spíše vás, než vašeho partnera.

Heřmánek – velmi příjemná vůně může navozovat vůni dětské pokožky, ale nenechte se zmást. Líbí se vám? Pak klidně použijte i heřmánkovou esenci k přilákání erotické atmosféry. Líbit se bude patrně spíše vám, jeho jemná vůně však uvolňuje psychiku a nervy.

Pozor: nepoužívejte při alergii na heřmánek či jiné hvězdicovité rostliny!

Jasmín – další relaxační vůně, navíc nefalšované afrodisiakum. Ovlivňuje u těhotných žen práci dělohy a ulehčuje porod. Kdoví… třeba navodí krásnější orgasmus?

Vanilka – s tou opatrně, ženy jí vnímají jako milou a příjemnou vůni, ale stejně jako s ostatními nemusí být mužům dvakrát příjemná. Romantika je fajn, ale všeho s mírou. 

Růžové dřevo – také uklidňuje a relaxuje celého člověka a navíc zmírňuje pocity úzkosti. Vyrovnává emoce a posiluje nervy. Takže…směle do ní!

Vůně spíše vhodné pro muže

Aaby muži nebyli odstrčení, tak něco elegantních vůní pro ně. Jejich zemitá dřevitost ovšem zase může být nepříjemná ženám. I když… většinou není.

Cedrové dřevo – má krásnou dřevitou vůni a mužskému nosu může sednout. Harmonizuje psychiku a uvolňuje napětí v těle. Obnovuje energetickou rovnováhu mezi emocemi. Čistí vzduch a prohlubuje dýchání.

Pozor:  nepoužívejte pro epileptiky nebo pokud jste těhotná. Nemocní migrénou by měli také zkoušet cedr opatrně, může ve větším množství dráždit nervový systém.

Santalové dřevo – další z úžasných dřevitých vůní, které se mohou vašemu partnerovi líbit. Často je součástí i parfémů pro muže. Odstraňuje únavu, posiluje nervy a rozhodně navodí erotické chutě.

Pozor: nedávejte ho mnoho, vysoká koncentrace dráždí dýchací cesty.

Takže můžeme se dát směle do pokusu. Jen lehoulince zavonět a potom se pokusit provonět byt jak ony orientální komnaty princezny, která si bude svého milého následující minuty či hodiny hýčkat a hýčkat a hýčkat….

Komentáře