Sveďte ji svým uměním

Máme pro vás skvělý tip, pomocí kterého snadno dostanete ženu do postele či jím potěšíte stálou partnerku. Odhoďte zábrany a staňte se erotickým umělcem. S pomocí body pen setu dokážete ženu pokreslit a poté si z ní onu sladkou náplň i jemně a pomalu slízat.

Recenze na vzrušující zábavu s body pen set

Stalo se vám někdy, že jste si přivedl ženu k sobě domů a najednou jste nevěděl, jak ji začít rozehřívat? Tulit se nechtěla, do masáže se zase nechtělo vám. V takové situaci se osvědčí body pen set, s pomocí kterého si můžete sladkou pastou nakreslit na ženu v podstatě cokoli.

Body pen set jsou dvě pera naplněná sladkým krémem, který nanášíte na tělo ženy. Aplikátor je velmi úzký, takže s ním vykouzlíte jakýkoli obrázek od srdíčka propíchlého šípy, sluníčka či neslušné obrázky až po vaše jména. Kreslit můžete v podstatě kamkoli na tělo ženy. Až své dílo dokončíte, můžete jej se ženy jemně slízat.

V balení body pen set naleznete dvě pera, jedno s jahodovou, druhé s čokoládovou náplní. Každé pero má obsah 40ml, přičemž osobně mi každé z per vydrželo na pět nocí. Poté lze pero v horní části otevřít a dát do něj vlastní novou náplň.

K vlastní chuti při slízávání musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Pasta je chuťově nadprůměrná. Co je ale pro mě mnohem důležitější – po slízání lze místo setřít papírovým kapesníčkem a nelepíte se. Po vašich hrátkách s body pen set tedy nemusíte hned utíkat do koupelny.

Ani nepoznáte, že jste na sobě něco měli.

Body pen set se hodí i pro lidi, kteří si hlídají svoji linii. Každé pero má 236 kcal, takže na jedno použití do sebe dostanete tak 50 kcal, což bez problémů spálíte při tom, co bude po slízání body pen set následovat. Navíc, a to mě samotného překvapilo, náplň v perech obsahuje i bílkoviny, nejde tedy pouze o cukr.

Jak jsme si kreslili s partnerkou

Body pen set nás lákal už poměrně dlouhou dobu. Když jsme tedy dostali nabídku vyzkoušet ho, samozřejmě jsme neodmítli a hned jsme se vrhli do práce. 

Vzal jsem si propisku s jahodovou náplní a svlékl partnerce její tričko. Mým plánem bylo začít nahoře a postupně se dostávat níž a níž. Nejdříve jsem jí tedy nakreslil na hrudi obrovské srdíčko propíchnuté šípem. Ocas šípu se při tom záhadně dostal na její bradavku. O tu druhou se postaralo sluníčko, které na srdíčko svítilo. Po dokončení nastalo slavnostní slízávání. A že jsem si dal záležet, aby se mi při tom pěkně rozvzdychala. 

Poté byl na řadě její podbřišek. Sundal jsem jí kalhotky a začal svojí uměleckou práci. Chtěl jsem jí udělat obrovského smajlíka, ale nakonec z toho vzniklo něco jako hlava Rákosníčka. I toho jsem za chvilku slízal a vrhnul se na vnitřní stranu stehen. Tam jsem jí nakreslil neslušné obrázky, které jsem o chvilku později také s chutí slízal. To už ale byla partnerka dostatečně rozpálená, takže jsem body pen set odložil a vrhnul se se svým jazykem na její pohlaví. O bouřlivý orgasmus později žadonila, abych šel do ní.

Když jsme skončili s akcí, měl jsem popravdě už chuť na spánek. Ale ona ne. Vzala do ruky čokoládové pero a teď si kreslila ona. Měl jsem strach, že slízávání bude lechtat, ale opak byl pravdou. Bylo to velmi příjemné a vzrušující. Nejdříve mi kreslila na břicho, poté na krk a na ucho. Nakonec si nechala pořádnou porci čokolády na mého, nyní již opět ztvrdlého… No však víte. :) Následný orálek patřil k těm, na které budu dlouho vzpomínat.

Věřte nebo ne, ale po akci s body pen set jsme oba zalehli, okamžitě usnuli a probudili se až za 10 hodin. 

Komentáře