Odhalení nevěry téměř nikdy ničemu neprospěje

Máte pocit, že je vám váš muž nevěrný, ale nemáte žádný důkaz? V tom případě bude pro vás nejlepší, když se na další pátrání vykašlete a necháte své pocity spát. Pokud to totiž neuděláte, můžete si přivodit spoustu bezesných nocí a nakonec stejně na nic nepřijdete. Nebo hůře, své podezření si potvrdíte.

Nevěrný je skoro každý druhý

Kdybyste měla dát pouze na statistiky, tak byste toho vašeho už dávno vykopla z domu. Podle nich je totiž skoro každý druhý muž v životě alespoň jednou nevěrný. To ale platí pro všechny vztahy, nikoliv vyloženě pro ten poslední.

Podezírat manžela z podvádění kvůli ničemu je hodně za hranou, ale pokud si nemůžete pomoci, neměla byste se spokojit pouze s pocity, ale zkusit se najít nějaké důkazy či alespoň indicie.

Prohledávání mobilu i soukromé očko

Achillovou patou každého nevěrníka je mobilní telefon. Z něj můžete snadno zjistit, s kým si volá a píše. Ovšem pozor, pokud je váš muž alespoň trochu chytrý, tak výpisy hovorů i zprávy od milenky bude mazat. Pokud není a podvádí vás, pravděpodobně v jeho telefonu najdete důkaz.

Některé ženy jdou až tak daleko, že si na svého chotě najmou soukromého detektiva.

To je nejen drahé, ale také už trochu za hranou. Profesionální soukromé očko ale může vaši nejistotu poměrně spolehlivě potvrdit nebo vyvrátit. V případě první možnosti byste už ale měla mít plán, jak se s nevěrou manžela vypořádat.

Může to zničit vaše manželství

Jedna věc je totiž nevěru odhalit, druhá ji pak umět řešit. Musíte si sama ujasnit postup v případě odhalení manželova záletnictví.

Ne vždy je manželova konfrontace tím nejlepším řešením, zvláště pokud nechcete rozvod. Většina žen však nechce z pochopitelných důvodů tolerovat manželovu avantýru a tak se snaží to řešit.

Nikdy na muže nekřičte. Pokud se potřebujete vyvztekat, udělejte to někde v lese nebo rozbijte talíře, když nebude ten váš doma. Konverzace o milence by měla probíhat co nejvíce v klidu. Jenom tak to můžete rozumně probrat a najít výhodné řešení pro oba. Tím může být rozvod, ale také opuštění milenky. Valná část mužů si nechce ničit rodinné zázemí.

Komentáře