Jak poznat, že má bokovku?

Máte podezření, že vás partner má milenku? Inu, nebyl by první ani poslední, ale třeba se také pletete a jste zbytečně podezřívavá.

Než začnete dělat scény, je dobré si shrnout všechna fakta, která vás vedou k tomu, že váš muž právě prožívá románek s jinou. Většinou není potřeba mít ani evidentní důkaz, často si stačí všimnout některých indicií.

Začal sportovat

Pokud váš muž za celý život neuběhl v kuse více než dvacet metrů a teď pobíhá každé ráno po parku jako kamzík a k tomu si ještě nakládá v posilovně, asi byste měla zbystřit.

Samozřejmě, že mohl začít sportovat kvůli obavám z případných civilizačních chorob. Nebyl by první ani poslední. Může to být ale také první náznak toho, že má milenku, kvůli které chce vypadat lépe.

Navštěvuje solárium

Muži středního věku a výše se obvykle moc nesluní, alespoň ne cíleně, natož aby chodili do solária. V případě, že ten váš se v tomto ohledu začal v poslední době vymykat standardu, je dobré zbystřit. Je dost možné, že po něm chce snědou kůži jeho milenka.

Přestal mít chuť na sex

Ještě nedávno po vás loudil sex snad každý večer a v poslední době si vás ani nevšiml? To může mít samozřejmě celou řadu příčin, třeba hormonální poruchu nebo problémy s erekcí, ale také to může znamenat, že má na sex i někoho jiného.

Neustále píše sms

Na psaní sms není samozřejmě nic špatného, ale pokud to váš partner začal dělat mnohem častěji než dříve, možná je to důvod se trochu obávat.

Zvýšená nutnost takto komunikovat může značit třeba i problémy v práci, ale v případě, že to trvá déle jak měsíc, je nepravděpodobné, že by to mělo s pracovními záležitostmi cokoliv společného.

Častěji si mění prádlo

Partner s bokovkou se dá dobře identifikovat i podle prádla, respektive podle frekvence jeho převlíkání. Pokud jste ho ještě před nedávnem musela nutit do výměny spodků alespoň jednou po dvou dnech a dnes si je mění dvakrát denně, něco tu nehraje.

Komentáře