Svadeni.cz | Proč muži lžou? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Proč muži lžou?

Máte už dost toho, jak vám muž neustále lže? Lže o tom, že „pracuje déle“ zatímco šel s kamarády na pivo. Lže o tom, jak se cítí a co doopravdy chce. Lže snadno o méně důležitých věcech a vás napadá, jestli lže také o těch důležitých.

Ženy po celém světě si pokládají otázku: proč muži lžou? Mají k tomu nejrůznější důvody a některé jsou velice podobné těm, které nutí ke lhaní i ženy. Je pravda, že každý občas lže, tak nebuďte na svého muže hned tak přísná. Pojďme se podívat na nejčastější důvody lží, kterými muži krmí ženy a snad po jejich porozumění dokážete vytvořit otevřenější a upřímnější komunikaci ve vašem vztahu.

 

 

1. Vyhnout se dramatu

 Už jste se někdy rozčílila, nebo jste zareagovala prudčeji, když vám muž popravdě řekl, co by chtěl, a jak se ve vztahu cítí?

Bude pro vás překvapivé zjištění, že váš muž raději zamaskuje pravdu a říká vám věci, které chcete slyšet, aby nemusel čelit právě takovéto reakci? Muži velmi rychle adaptují své chování k zachování klidu a míru.

Pokud může říci malinkou lež, vyhnout se dramatu a tím si ulehčit život, proč by vám vůbec měl říkat vše na plnou hubu?

Pokud z toho nekouká nic jiného než potíže, proč by chtěl být muž upřímný? Tato skutečnost platí jak pro muže, tak i pro ženy, pokud jde o lhaní. Všichni prostě chceme dělat věci pro nás co nejjednodušší.

 

2. Nenechat se chytit

Nikdo nechce být přistižen u něčeho, co by neměl dělat a čelit po této akci také následnou reakci. Toto je lidská přirozenost a platí jak pro muže, tak pro ženy. Nicméně, muži mají zvláštní způsob jak věci překroutit a hodit vinu na vás.

Zahrne vás všemi možnými omluvami a bude přísahat, že vám nechtěl ublížit. Toto v mužské řeči většinou znamená, že se nechtěl vypořádávat s vaším vztekem, až ho prokouknete.

 

Pokud přistihnete muže dělat nějakou nekalou aktivitu, pravda je, že kdyby vám nechtěl ublížit, tak ji neudělá. Poté lže, aby si zachránil vlastní kůži. Jednoduché.

 

 

 

3. Vyhnout se práci

Muži lžou, aby unikli dělání nepopulárních věcí, jako domácí práce a záležitosti. Pokud požádáte vašeho muže, aby nakoupil potraviny po cestě domů z práce, nejspíš řekne, že musí zůstat v práci déle.

Nebo náhodou zapomene udělat, o co jste ho požádala, protože ví, že to za něj stejně uděláte vy. Muži prostě nemají rádi nátlak k dělání věcí, které sama chcete.

 

Čím většímu ho vystavíte tlaku, tím více vás obviní z obtěžování. Bývá moudré úkolovat muže těmito otravnými činnostmi v době, kdy necítí stres a cítí se odpočinutý.

 

 

4. Návyky od bývalých přítelkyň

Někdy mají muži negativní zkušenosti s jejich ex a jsou naučeni lhát, aby se vyhnuli dramatu. Například, pokud byl muž peskován od své bývalé, kvůli velkému trávení času s jeho kamarády, může si lhaní o této skutečnosti přenést i do vztahu s vámi.

 

Takže vám řekne, že zůstane v práci déle a ve skutečnosti si užije pár veselých hodin se svoji partou. V tomto případě lže, protože žena před vámi dělala jeho život těžký pokaždé, když řekl pravdu o tom, kde byl.

 

 

5. Je nejistý

Někdy muž lže jednoduše proto, že si není sám sebou jistý. Muži vás chtějí ohromit, a tak si něco dokreslí. Myslí si, že když řeknou pravdu, tak o ně ztratíte zájem. Nejistí muži mohou lhát o svém věku a své práci.

Mohou dávat deset let staré fotografie na online profily. Takové, kde měli ještě vlasy a o 8 kilo méně.

Je přirozené, že se někdy cítíme nejistí sami sebou, ale lhaní o sobě není ten nejlepší způsob jak budovat vztah. Nejistý muž, který lže o triviálních věcech, bude pravděpodobně lhát i o těch důležitých.

 

Co dělat, aby muž přestal lhát a mluvil pravdu?

Podívali jsme se na některé z nejčastějších důvodů mužských lží a teď zkusíme poradit, jak udělat vašeho muže upřímnějším.

Nejlepší, jak ho podpořit k větší otevřenosti je, aby se cítil bezpečně, když takový bude. Je jednoduché říci, že nebudete vyšilovat, ale opravdu se pak podle toho chováte?

Od teď, dejte si práci s tím zůstat klidná a vyjádřete své pocity konstruktivním způsobem pokaždé, když vás muž vytočí něčím, co řekl nebo udělal (nebo neudělal).

Nedělejte mu život těžký jen proto, že k vám byl upřímný.

Jakmile muž zjistí, že se vám může svěřit a vyřešit vzniklou situaci v klidu a bez dramat a návalů hněvu, bude se vám sám od sebe více otevírat a bude více mluvit pravdu. 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít. 

Související články...

  anby
  Ženské tajemství v posteli
  Co všechno ví muži o ženách a o jejich slastech v posteli? Ví toho málo. Je to kvůli tomu, že se muži nezajímají, nebo je v tom něco jiného?

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Tip 401 - Myslete pár kroků dopředu

  alyx
  Předejděte problémům při milování
  Ne každé milování je vždy ve všech směrech dokonalé. Občas se stane, že něco prostě nefunguje tak, jak bychom si představovali. Povíme si, jaké potíže mohou během sexu nastat, jakých nejčastějších chyb se před ...

  alyx
  Barva oblečení ovlivňuje vaše ...
  Všichni si vybíráme oblečení podle barev, které se nám líbí a působí na nás příjemně. Je však prokázáno, že lidé nosí oblečení v barvách ...

52%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Proč muži lžou?"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak