Svadeni.cz | Má zkušenost s hysterkou | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Má zkušenost s hysterkou

Přemýšleli jste, jaké to je, když se s vámi holka pokouší manipulovat? Já jsem takový vztah zažil a byl to opravdu zážitek na celý život. Ale přežil jsem to. A teď se s vámi mohu podělit o svoji zkušenost. Je to hodně inspirativní. 

Jak jsem sbalil hysterku

S Dášou jsem se seznámil v polovině září na jednom menším posezení, kam mě pozval můj dobrý kamarád. Tehdy jsem ještě netušil, jaké útrapy mě za následující půlrok budou čekat. Asi jako většina lidí jsem si při vyprávění kamarádů říkal, že mě se tohle stát nemůže. Dnes už jsem k podobným vyjádřením více pokorný, než jsem býval kdysi.

 

 

Studovala na vysoké škole ve městě, kde jsem bydlel a kde jsem taky studoval, a bydlela na stejné koleji jako můj kamarád. Jevila se jako sympatická slečna a kamarád mi potvrdil, že je fajn. Dal mi na ni číslo, ať se jí ozvu. Stalo se a za pár dnů jsme si spolu poprvé vyšli. Povídali jsme si celkem dlouho a ona působila příjemným a inteligentním dojmem. Přišla mi něčím jiná, než ostatní. Něčím zvláštní a výjimečná. Pak jsme se domluvili, že za ní přijedu ještě ten víkend na kolej. Přijel jsem, chvilku jsme byli na procházce a pak jsme šli k ní na pokoj. Její spolubydlící nás nechaly o samotě. Opět jsme si dlouho povídali, pak mi pouštěla nějaké videa a ukazovala fotky. Nakonec jsme skončili u líbání, které ovšem iniciovala ona, což byla asi má první chyba. Vždycky byste měli vy políbit ženu jako první. Nicméně se stalo a od té doby jsme spolu začali chodit.

 

 Za dva dny přijela ona ke mně. Překvapila mě tím, že si chtěla hned narovinu vyjasnit, jak to mezi námi je. Říkala, že chce vážný vztah, a pokud já to tak neberu, tak můžeme mít sex, ale pak už se neuvidíme. Spíš než na jednorázovky jsem byl vždy na vztah a to jsem jí také dal najevo. Asi hodinu jsme si povídali, přičemž jí nedělalo problém mluvit přede mnou o všech svých bývalých partnerech, ačkoliv jsem jí naznačil, že mě to příliš nezajímá. Sice se mi líbila její otevřenost a spontánnost, ale některé v některých věcech byla podle mého názoru až nezdravě otevřená. Každopádně i přes to jsme ten den měli spolu první sex. Nutno podotknout, že něco takového jsem ještě v životě nezažil a docela mě to překvapilo. Věděla přesně jak na to a v sexu se doslova chovala jako kurtizána. Ten den u mě přespala a ráno jela zpátky na kolej.

Od té doby jsme se tedy začali stýkat zhruba co druhý den a vše bylo fajn. Já osobně jsem ten vztah bral přesně takový, jaký byl. Pořádně jsem jí neznal a nevěděl jsem, jak se to bude dál vyvíjet. Z toho důvodu jsem to moc neřešil, zbytečně jsem jí nepsal na Facebooku ani žádné dlouhé smsky, o tohle se spíš snažila ona. Zatím jsem k ní necítil žádný velký závazek po tak krátké době a zřejmě to bylo i vidět na mém chování. Ona byla ta, kdo se snažil, ona byla ta, kdo chtěl mít už na začátku vážný vztah.

Dokázala mě přesvědčit, že po mě velice touží, že mě má velice ráda a že se mě nehodlá vzdát. A já jí to uvěřil, protože jsem cítil určité uspokojení z toho, že jsem tak žádaný, a také se mi začala líbit představa takového dlouhodobého vztahu. Jednoduše řečeno věděla, jak si mě získat. Zřejmě to nebyla skutečná zamilovanost, ale spíš pocit naplnění, uspokojení a pohodlí, které se mi tak líbilo. Každopádně přesně v tomhle okamžiku přišel zlom i z její strany. Zaťala své drápky hluboko, a protože dosáhla svého cíle, začala se nudit. A tak si vybrala novou zábavu. Mučit mě.

Začal jsem jí víc psát. Začal jsem častěji navrhovat společně strávený čas a celkově jsem se začal chovat jako „hodný chlapec“. Naše role se prohodily. Ona mi už tolik nepsala. Už si na mě nedokázala najít tolik času, a když jsem jí řekl, že mi to trochu vadí, tak z toho udělala veliký problém a já byl za žárlivého a ufňukaného. Nemohl jsem jí říct o ničem, co mi v našem vztahu vadilo, jinak z toho byla okamžitě scéna. Za jiných okolností bych se s takovou holkou už dávno rozešel, ale ona přesně věděla, jak na mě. Měla mě doslova omotaného kolem prstu. Do klubu, kam chodí většina vysokoškoláků z našeho města, jsme chodili každý zvlášť. Ona si mě tam příliš nevšímala, a když jsem za ní přišel já, měl jsem podivný pocit, že jí má přítomnost není příjemná.

Tahle situace mě ubíjela a už jsem několikrát začal uvažovat, že to s ní skončím. Jenže ona na to měla snad vyvinutý šestý smysl, a pokaždé, když jsem o tom začal přemýšlet, se mi ozvala, že se chce vidět. Vše začalo vypadat opět dobře, ale pak se to zase vrátilo do starých kolejí a vše se opakovalo stále dokola. Pokud něco sama nechtěla, dokázala to podat tak, že to vlastně nechci já. Místo, aby řekla: „Mně se nikam jezdit nechce,“, podala to takhle: „Ty ale asi stejně budeš chtít být v hospodě s klukama, takže se uvidíme jindy.“ A takovýmhle způsobem, bez jakéhokoli respektu, se mnou jednala s železnou pravidelností, ale vždy to dokázala vyžehlit „psím“ pohledem nebo falešným ujištěním, že by mě stejně nikomu jinému nedala. Měla nade mnou doslova magickou moc. Nedalo se jí odolat.

Trpěl jsem, ale naivně jsem si říkal, že pokud by mě nechtěla, tak se se mnou přece rozejde. Tahle zaslepenost mě stála nejen spoustu zbytečně promarněného času, ale také velmi mnoho bolestných a stresujících okamžiků, mnohdy i celých dnů nebo týdnů. Jednou jsem jí něco naznačil a ona se mě zeptala, co přesně mi na ní vadí. A já odpověděl, že je občas trochu sobecká a necitlivá. Nato se spustila doslova lavina výčitek a málem jsme se rozešli. Bohužel k tomu nakonec nedošlo, protože jsem byl tak hloupý, že jsem jí přesvědčil, že to mezi námi bude zase dobré a všechno se zlepší. Samozřejmě souhlasila, protože by jinak přišla o dobrou zábavu, kdyby mě nemohla trápit a manipulovat se mnou. Od té doby se mnou dokonce odmítala mít sex a tvrdila, že to je, protože je mezi námi negativní napětí. A já jí to všechno bláhově věřil a doufal, že se náš vztah zlepší.

Vše vyvrcholilo o Vánocích, kdy jsem k ní měl přijet na Silvestr. Byla to opět klasika: „Já si stejně myslím, že ty budeš chtít být na Silvestra s klukama, tady by ses určitě nudil.“ Nakonec jsem k ní přijel, ale nestálo to za nic. Byl jsem psychicky a citově zničený, každý další den jsem odjížděl. Za týden měla mít zkoušku, takže jsme se neviděli. Chtěl jsem jí překvapit a počkal jsem tedy na ni, až bude mít zkoušku za sebou. Byla doslova v šoku, když mě tam uviděla, a bylo na ní vidět, že jí to vadí. A dala mi to najevo dokonce před ostatními. Tohle byl pro mě zlom. Ten den jsme se konečně rozešli. Ještě večer jsem byl hodně v depresi, ale další den jsem pocítil tak obrovskou úlevu, že jsem si začal zpívat. Trápení a citová manipulace byly pryč.

Tato zkušenost ve mně sice zanechala hluboké a bolestné šrámy, ale také obrovskou a přínosnou zkušenost. S odstupem času se na to dívám spíše jako na výhodu. Vždyť to také mohlo dopadnout mnohem hůř. Mohl jsem si ji vzít. Kolik mužů má podobné typy žen za manželky a trápí se? Navíc dnes dokážu daleko víc ocenit hodnou a milou ženu, ačkoliv nemusí být tolik zajímavá. Tato zkušenost mě posílila a zformovala do muže, kterým jsem dnes. Ať už zažijete ve vztazích nebo v životě něco bolestivého, nikdy se tím nenechte zlomit. Největší chybou by bylo zahořknout. Vždyť na světě je tolik báječných a úžasných žen, tak proč se trápit kvůli jedné potvoře?

 

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  ayam
  Pravidla manipulace
  Manipulace má svá omezení a pravidla. Tato pravidla vám pomohou odhalit manipulátory ve vašem okolí a odhalit příčiny manipulace. Společným rysem všech manipulací je hra na silné a slabé.

  Nemoc zvaná manipulace
  Přemýšleli jste někdy nad tím, proč mají manipulátoři potřebu manipulovat? Jaká síla je vede k tomu, aby se snažili lidem okolo sebe dělat ze života peklo? Odpověď na tyto otázky nám poskytne nálada.

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 18 (poslední ze dne 11. 1. 2013 18:26:45)
posledni komentare  "Má zkušenost s hysterkou"
Hank 30.04.2011 16:13
Všechny ženské mají něco společného beatle 01.05.2011 16:54
Re: Všechny ženské mají něco společného Trim 01.05.2011 18:31
Re: Re: Všechny ženské mají něco společného Hank 01.05.2011 21:14
Re: Re: Re: Všechny ženské mají něco společného Trim 01.05.2011 21:20
Re: Re: Re: Všechny ženské mají něco společného Trim 01.05.2011 21:21
Re: Re: Re: Všechny ženské mají něco společného HS 02.05.2011 14:38
Re: Re: Re: Re: Všechny ženské mají něco společného hs 08.08.2011 08:05
NESOUHLASÍM!!!! Predator69 06.01.2013 13:10
Re: Všechny ženské mají něco společného HS 02.05.2011 14:34
potlesk OffTopic:)) 02.05.2011 14:39
Obrázky Bongobongo 02.05.2011 16:12
Re: Obrázky 02.05.2011 19:50
Velmi zajímavé Moon 02.05.2011 17:06
Re: Velmi zajímavé Trim 02.05.2011 21:00
palec nahoru :) skinza 31.08.2011 12:45
Re Mikes 19.02.2012 11:42
Manipulantka ES 11.01.2013 18:26
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Seznamovací podvody na internetu

Hledáte partnerku na sex, nebo jen chvilkové povyražení? Internetové seznamky jsou lákavé a ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak