Jak se vypořádat s partnerovou nevěrou?

Nevěra je daleko běžnější, než se může zdát. Nejen muži, ale i ženy dnes a denně podvádí své partnerky a partnery jako na běžícím pásu. Zdálo by se tedy, že se tohle řeší takřka v každé domácnosti. Teoreticky by mělo, jelikož dle statistik podvádí každý druhý muž, ale reálně se tak samozřejmě neděje.

Důvod je jednoduchý, na nevěru se prostě nepřijde. Pokud se však na ni přijde, není to dobrá zpráva pro nikoho.

Počáteční šok

Pokud zjistíte, že váš partner chodil i za jinou, nejspíše vás to v první chvíli srazí k zemi jako blesk z čistého nebe. Šok je v tomto případě naprosto normální reakcí. Většina žen totiž vůbec nečeká, že by se tohle mohlo stát zrovna jim. Přitom indicií a důkazů pro mužovu nevěru může být všude více než dost. Stačí si jen trochu všímat, co váš muž dělá a dovtípíte se celkem snadno.

Jakmile o sebe začne více dbát, jíst zdravěji, sportovat a požadovat po vás pouze minimum sexu, je dobrý důvod se domnívat, že jste se zařadila do statistik podváděných žen. Ať už to ale zjistíte najednou, případně vám to bude docházet postupně, vždy to zabolí a pokaždé je nutné se k tomu nějak postavit.

Rozchod nebo ne?

Většina žen při zjištění mužovy nevěry automaticky začne zvažovat rozchod. Zdá se to jako jediné logické řešení.

Důvěra je narušena a pravděpodobně se ji nikdy nepodaří slepit dohromady, tak proč stále zůstávat s něvěrníkem?

Hodně záleží na důvodu nevěry. Milenka může fungovat pouze k ukojení jeho choutek, ale rovněž mezi nimi mohou být i hlubší city. V tom prvním případě by rozchod nemusel být jediným řešením. V tom druhém většinou nic jiného nezbývá.

Rozmazlujte se

Ať už to dopadne tak či onak, budete si potřebovat uklidnit nervy a poraněnou dušičku. Na to je nejlepší se rozmazlovat. Dopřejte si věci, které jste si do té doby odpírala a relaxujte v maximální možné míře.

Dříve nebo později čas všechny jizvy zahojí a vy možná svému partnerovi zálet odpustíte, případně si už budete užívat s někým jiným.

Komentáře