Ženy a jejich tendence k nevěře

Když se mluví o nevěře, automaticky si s ní každý spojí chlapa jako hlavního viníka. To ale už dávno není pravda. Ženy jsou dnes takřka stejně nevěrné jako pánové. V této statistice se mílovými kroky přibližují mužům.

Sebevědomá žena nemá problém najít si bokovku

Důvodem je zvýšená samostatnost a sebevědomí žen, které se narodily buďto těsně před pádem komunismu, případně už po něm. Dnešní třicátnice a čtyřicátnice jsou už v mnoha ohledech jiné, než jejich maminky. Ty byly spíše brány za domácí puťky, kdežto tato generace ženského pokolení už bere svou úlohu ve společnosti přeci jen trochu jinak.

A k tomu patří i plnění si sexuálních tužeb. Moderní žena si na pokyn nelehne na znak a nečeká, až se chlap vyřádí, ale sama si chce plnit své touhy a pokud to má znamenat jít si pro něhu mimo manželské lože, tak ať.

Příčiny podvádění mohou být různé

Stejně jako pánové, tak i ženy cítí touhu na změnu partnera hlavně kvůli malému sexuálnímu uspokojení ve vztahu. To může mít celou řadu příčin. Nemusí se jednat pouze o partnerovu nechuť vyjít své družce po sexuální stránce vstříc. Roli zde může hrát třeba i erektilní dysfunkce, případně další faktory, které se mohou negativním způsobem podepsat na mužově schopnosti efektivně souložit.

Jsou i ženy, které se svou nevěrou svým partnerům mstí za buďto opravdové nebo domnělé křivdy. Motivací k podvádění je tedy více než dost.

Jak si udržet ženu doma?

Na to není jednoduchá odpověď, ale správná komunikace by měla být základ. Mnoho sexuálních potíží si totiž mohou páry vyříkat mezi sebou a pak se snažit najít ideální řešení. To může odradit nejen ženy, ale také i muže od případných choutek zkoušet to někde jinde.

V případě zdravotního problému, třeba erektilní dysfunkci, je vhodné poslat muže na vyšetření. Často nakonec bývá příčinou úplná banalita.

Komentáře