Jak se vypořádat s mužovým flirtováním?

Flirtování jako takové je neškodné, zvláště když je jinak evidentní, že toho svého máte jistého. Ovšem nelíbí se vám to. Jemu by se asi také nelíbilo, kdybyste laškovala s kdejakým chlapem na ulici. Není ale moudré mu to přímo zakazovat.

Mohl by se urazit, případně začít na truc flirtovat ještě více a to už by mohlo vážně narušit váš do té doby harmonický vztah. I tak mu můžete dát jasně najevo, že všechno má své hranice, tedy i flirtování.

Někdy za to může nízké sebevědomí

Občas mrknout na holku procházející kolem je vlastně docela normální a obvykle to nic neznamená. Pokud se však ten váš otáčí za každou druhou sukní, případně dokonce některé slečny přímo oslovuje, pak je to na pováženou. Mnohem horší však je, že to dělá ve vaší přítomnosti!

Nemusí to ale být známka vyložené neúcty nebo příznak toho, že už se mu nelíbíte. Za přílišné flirtování může kupodivu i snížené sebevědomí. I když se váš partner choval vždy dominantně a zcela bez starostí, nemusí si věřit úplně ve všem. Člověk může hluboko v sobě skrývat traumata, která se mohou projevovat zrovna takhle.

Ať už je to tak či onak, neměla byste si to nechat líbit, takže pokud se jednoho krásného dne zase pořádně urve ze řetězu, měla byste mu ho pořádně přitáhnout. Důrazná promluva do duše je zde určitě na místě.

Navíc jeho nevhodné chování může fungovat i jako připomínka toho, že byste se neměla zanedbávat.

Udělejte ze sebe sexy bohyni

Hodně žen žijících v dlouhodobém vztahu má tendenci trochu zlenivět a zapomínají díky tomu na sebe dbát. Když už mají chlapa pod střechou, tak na co vypadat jako kočka, že ano? Ale to je právě chyba a oblbování mladých holek vašeho muže vám může ukázat, že všechno jisté ani zdaleka nemáte.

Chlapa není potřeba držet od jiných ženských po zlém. Stačí mu připomenout, jakou krásku doma má a že všechno ostatní je druhořadé maso, po kterém mu bude akorát šoufl. Začněte sportovat, opět se malovat a odpočívejte, kdy to půjde. Stane se z vás krásnější ženská a váš muž pravděpodobně roupy na pískání po ženských ztratí.

Komentáře