Nevěřte vždy tomu, co vám žena říká

Myslíte si, že se ženy oblékají pěkně kvůli nám mužům? A opravdu věříte více tomu, co Vám ženy říkají, než tomu co vidíte a cítíte? Ó jak jsme my muži někdy domýšliví.

Můžeme jim věřit?

Jedním společným tématem mužských diskuzí je, proč jsou ženy tak soustředěny na vzhled a jak to ovlivňuje jejich chování. Je všeobecně jasné, že ženy se oblékají hezky ne pro muže, ale pro ostatní ženy. Mohou tak přetrumfnout své rivalky, které všechny věří v mužskou dokonalost. 165cm, 50 kilo, s nohama až ke krku a s prsy jako prvotřídní melouny.

Všeobecně je to zřejmě pravda, ale je třeba to trochu upravit. Ženy používají k přilákání mužů taktiku motýlka, ale ne tak, že říkají: „Nejsi ohromen tím, jak mi tohle oblečení sluší?" Ony ve skutečnosti říkají: „Nejsi ohromen tím, o co lépe než statní ženy v tomhle oblečení vypadám?" Oblékají se pro nás a předvádějí se nám, ale pouze z jejich vlastního pocitu ješitnosti.

Ženy jsou falešné, protože žijí ve věčném porovnávání. Vše v čem vyrostly, jim říká, že existují jen ve srovnání s ostatními ženami, zejména s těmi modelkami na obálce Comopolitanu nebo Vogue. Takže jejich úmyslem není ani tolik ohromit nás jejich jedinečným vzhledem a kvalitami, jako spíš vystoupit z davu ostatních žen.

Myslím, že se to také váže k dalšímu chování, jakým je například jejich panická otázka „Nevypadám tlustě?" Starají se o to, jak vypadají, ne proto, že se bojí, že neuspokojí ideál svého muže, ale kvůli tomu, jak vypadají v porovnání s ostatními ženami. Tohle by vám mělo pomoci odpovídat na tyto očividně neurotické otázky frázemi tak, jak je opravdu chtějí slyšet a ne tak, jak se ptají. Žena neví jak mluvit o vlastních obavách a nejistotách. Ptá se vás na otázky, které jsou jen částečně spojeny s jejím emocionálním proudem.

Odpovíte jí, že se jí žádná jiná žena nevyrovná (ale řekněte to jen s náznakem pochybnosti).

Slova a činy

Stejně důležité je věnovat pozornost tomu, co žena dělá a ne tomu, co říká. Její slova vám řeknou fakta, informace o ní a jejím životě atd. A tyhle informace jsou obvykle spolehlivé. Vlastně vám dává nepřímé klíče. Velmi často žena řekne jednu věc a myslí tím jinou. A to je přesně důvod, proč:

Věřte jen tomu, co vidíte a cítíte, ne tomu, co slyšíte.

Žena vám například řekne, že si myslí, že jste velmi milý a že by se s vámi ráda někdy ještě viděla, ale nedá vám svoje telefonní číslo. Co doopravdy říká? Mluví její činy. Dostatečně ji nezajímáte. Jinak by vám své telefonní číslo dala. Jen žena s malou důvěrou a zájmem vám odmítne číslo dát. Jediný případ, kdy žena odmítne dát muži své telefonní číslo je, když už s ním nechce víckrát mluvit. Přemýšlejte o tom.

Naučte se přestat ženy v určitém bodě poslouchat a sledujte, co dělají. Jejich činy jsou realita. Jejich slova nejsou spolehlivá. Nemůžete se spolehnout na to, co říká, protože se chce vyhnout tomu, aby zranila vaše city. To je důvod, proč ženy mužům neříkají prostě: „ne, dík," ale místo toho nás bezděčně zavádějí jinam.

  Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Komentáře