Svadeni.cz | Různé | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
Tip 436 Na nic si nehrej
64%
Různé - 9. 4. 20157 komentářů | poslední 12. 6. 2017 6:03:21 | Přidat názor

Zásadní pravidlo, když chci někoho sbalit je: PŘIROZENOST.

Nemá cenu dělat se jiným, než jsem.

Chci udělat dojem?

 A proto se přetvářím?

Jen proto, abych vypadal v očích protějšku přitažlivější?

To sice může mít a mívá úspěch, ALE je to jen na chvíli!

Dlouho to „hrát“ nevydržím a potom jsem to zase já.

A teď nastává problém, protože partner už mě nějak vnímá a naráz jsem někdo jiný…

Chci sbalit holku jen na sex?

Ano, v tom případě je to možnost. (to bude téma dalšího TIPu)

ALE!! Chci sbalit holku, se kterou chci být?

V tom případě si na nic nehraju.

Buď mě bude chtít takového, jaký jsem, nebo ne.

Je lepší v tom mít hned jasno.           

Naše rady:

Jsem introvert, nerad mluvím a předvádím se?  V tom případě se nesnažím oslnit výřečností. To nebude dlouho fungovat.

Jsem upovídaný chlapík? Nebudu si hrát na toho, kdo rád poslouchá.

Nejraději sedím doma? Nebudu se tvářit, že miluji společnost.

Neumím holku oslovit? Nechovám se, jako bych to dělal denně.

Jednoduše řečeno:

Jsem takový a takový…?

NO TAK TO ROVNOU UKÁŽU – ať je od začátku jasno.

Buď to vyjde, nebo ne.

Pokud ne, tak nevadí – jsme jiní, takže by to stejně nefungovalo.

Ale pokud ano, tak je to ta úplně nejlepší šance jak začít vztah.

 

Co dál? Zkuste toto..

 

dots
Tip 410 - Voláním zjistíte její zájem
93%
Různé - 21. 7. 20125 komentářů | poslední 6. 10. 2015 7:51:14 | Přidat názor

Jednou z výhod volání před posíláním SMS ženě, na kterou jste získali číslo, je fakt, že můžete takto jednoduše zjistit její zájem. Zatímco u SMS se ženy rády vymlouvají, hovor vám většinou ani nepřijmou, pokud nemají zájem. Můžete se tak zaměřit na další slečnu, aniž byste touto nadále ztráceli čas.

dots
Tip 407 - Číslo nerovná se zájem
89%
Různé - 20. 6. 2012Přidat názor

Určitě jste se už setkali s tím, že vám žena sice dala své číslo, ale později jste se s ní nedokázali domluvit na schůzce. Přemýšleli jste, co jste vlastně udělali špatně, jakou chybu jste během telefonátu vyvedli.

Problém ale může být úplně jinde. Většina žen totiž sama přiznává, že dají své číslo muži, i když s ním nechtějí nic mít. Proč?

 • Protože umíte dobře přesvědčovat (dala vám to číslo, aby se vás zbavila).
 • Protože se s vámi cítila opravdu dobře, když jste se jí ptali na číslo (a neuvědomila, že je zadaná či spoustu jiných věcí).
 • Protože byla opilá.
 • Protože jste jí řekl něco, co ji zaujalo, i když ve skutečnosti nemá zájem přímo o vás (například místo pozvání na schůzku čekala pozvání na párty).
 • Protože jste jí sice zaujal, ale postupně to z ní vyprchalo.

Takže, když vám žena nebere telefon nebo se s ní „záhadně“ nemůžete dohodnout na termínu schůzky, nezoufejte. Takto to dopadá často s kontakty získanými od neznámých žen.

dots
Tip 405 - Balení v klubu
86%
Různé - 14. 5. 20121 komentářů | poslední 5. 6. 2012 12:53:30 | Přidat názor

Jedna z největších chyb balení v klubu je ta, že muž místo bavení se s ostatními lidmi doslova vyhlíží oběť, kterou by mohl oslovit. Takže:

 • nechoďte mezi ženami na parketu s tím, že vyhlížíte „tu pravou“ k oslovení.
 • nestůjte na okraji parketu opřeni o zeď s pohledem lovce (to si můžete dovolit, pokud jste vyhazovač či hodně krásný muž).
 • nestůjte půl hodiny s jedním kamarádem předstírajíc hovor, když se ve skutečnosti rozhlížíte po okolí.
 • nestůjte u baru kupujíc okolním ženám drinky.

A jak naopak ano?

 • Jděte do klubu s partou lidí, bavte se s nimi a příležitostně oslovte bez rozmyslu někoho jiného (aniž byste si ho deset minut vyhlížel).
 • Oslovujte a mluvte s různými lidmi bez ohledu na to, jak se vám líbí. Může vás pak zatáhnout do skupinky s pěknými ženami.
 • Promluvte si s barmanem, servírkami či kýmkoli jiným v baru, koho znáte. Ideální je, když chodíte do podniku častěji.
 • Buďte příjemní, usměvaví, ale ne příliš vtíraví.

A pokud vás balení v klubu zajímá podrobněji, mrkněte se na články o různých technikách.

dots
Tip 404 - Vnímavost či hypersenzitivita?
79%
Různé - 18. 1. 20124 komentářů | poslední 28. 2. 2012 9:21:02 | Přidat názor

U méně sebevědomých lidí se často objevuje hypersenzitivita, čili psychické onemocnění vyznačující se nadměrnou vztahovačností reakcí okolí. Jinak řečeno, pokud se špatně cítíte ve společnosti, či máte pocit, že se na vás ostatní dívají a povídají si o vás, že vidí a kritizují vaše neduhy, jste pravděpodobně hypersenzitivní. Takoví lidé dlouho přemýšlí o tom, co znamenala reakce druhých. Proč se tak podivně usmívala? To jsem se jí líbil? Nebo vypadám hloupě? Určitě to dělají ty boty, jsou příšerné. Vůbec jsem si je neměl brát...

Hypersenzitivita je pro váš spokojený život překážkou, měli byste na sobě pracovat, abyste jí odstranili (zvyšujte své sebevědomí, zvykněte si nosit výstřední věci apod.).

Na druhé straně je vnímavost. To je vlastnost, která vám naopak bude užitečná, protože se díky ní dokážete soustředit na více věcí kolem sebe. Vnímavost je vhodné rozvíjet, protože díky ní poznáte náladu vaší partnerky, potenciální nebezpečí, krásnou holku, která stojí za oslovení apod. Zlepšení dosáhnete tréninkem, rozhlížením se po okolí, přemýšlením nad motivy jednání ostatních lidí.

Čili shrnuto, hypersenzitivita (či přecitlivělost) spočívá v tom, že přisuzujete reakcím okolí příliš vysokou váhu a vztahujete je k sobě. Vyvinutá vnímavost vám umožní „vidět, slyšet a cítit“ více, než ostatní bez jakéhokoli vztahování.

Takže už víte, co si procvičovat následující týdny.

dots
Tip 403 - Zároveň není najednou
76%
Různé - 9. 12. 201119 komentářů | poslední 15. 11. 2013 23:37:31 | Přidat názor

Občas se někde dočteme, že ženy umí dělat víc věcí zároveň, což mužům dělá problém. Jenže když se podíváme na každodenní realitu, tak žena udělá přibližně stejné množství práce, jako by byl za danou dobu schopen udělat muž. Problém tkví v tom, že si mnoho z nás plete slova „zároveň“ a „najednou“.

Žena skutečně dokáže dělat víc věcí zároveň, ba dokonce jí tento styl práce velmi vyhovuje. Dokáže například vařit, luštit křížovku a uklízet byt. Nicméně nedělá vše najednou, každé činnosti se věnuje několik vteřin či minut a pak přejde k jiné. Celkem jí toto trvá dejme tomu 4 hodiny. Muž je schopen tutéž práci vykonat rovněž za 4 hodiny. Ale nejdříve uklidí, poté se pustí do vaření a nakonec si odpočine u křížovky. Nedělá tyto věci zároveň, dělá je postupně. To je celý rozdíl.

dots
Tip 402 - Skočte na vánoční trhy
84%
Různé - 25. 11. 2011Přidat názor

V listopadu a prosinci ve spoustě měst vyrostou stánky s punčem, svařákem či jiným mírně alkoholickým nápojem. Jednoduše tak můžete pozvat ženu, o kterou máte zájem, na skleničku (či na kelímek). Je to velmi nezávazné setkání, při kterém se ale žena může uvolnit a pěkně rozpovídat. Určitě se ale na trzích v zimě nezdržujte dlouho, na veřejnosti nemusí příliš dobře snášet vaše doteky. Proto se nebojte přesunout do teplejšího a intimnějšího prostředí.

dots
Tip 399 - Prosazujte svůj systém hodnot
80%
Různé - 6. 11. 20112 komentářů | poslední 8. 11. 2011 16:27:57 | Přidat názor

Všichni spokojení a úspěšní lidé mají jednu společnou věc – vytvořili si svůj systém hodnot. Po ostatních pak vyžadují, aby tyto hodnoty respektovali, pokud se s nimi mají vůbec bavit. Pochybovače a podrývače ignorují či jim škodí. Nejlépe si to ukážeme na příkladech:

 1. Pokud jste úspěšní, kamarádíte se až na výjimky s lidmi, kteří s vámi souhlasí a cení si vás. Pokud nejste, tropí si z vás vaši kamarádi často žertíky. Úspěšným lidem se málokterý kamarád pokusí udělat nějaký vtípek, protože pak by ztratil jejich přízeň.
 2. Jste-li úspěšní, motají se okolo vás ženy. Vůbec nezáleží, jestli jsou zadané či nikoli, ale obklopují vás, kamkoli se hnete. Co je ale vtipnější, tyto ženy respektují váš systém hodnot. Pokud jej nějaká poruší a vy jí to dáte najevo, dotyčná raději spolkne zášť, aby nepřišla o vaši společnost.
 3. Velmi názorný je příklad učitele ve škole. Má svůj systém hodnot prezentovaný známkováním. Kdo umí, toho má učitel rád a často mu pak nadržuje. Kdo neumí či nerespektuje pravidla, toho se učitel nebojí potopit. Na některých méně prestižních školách se to projevuje dokonce takovou měrou, že dva stejné testy (navzájem opsané) od dvou lidí mají různé známky. Nicméně systém hodnot od učitele je daný jeho specifickým postavením, nikoli jeho spokojeností a úspěšností.
dots
Tip 396 - Pozor na její značky
71%
Různé - 22. 10. 20112 komentářů | poslední 23. 10. 2011 20:39:07 | Přidat názor

Pokud máte více přítelkyň, dejte si opravdu záležet na úklidu, jakmile jedna z nich odejde. Ženy po sobě totiž rády nechávají značky. Nejčastěji se setkáte s vlasy v posteli či v koupelně. Občas si taky některá „zapomene“ bižuterii či spodní prádlo někde u vás. Rovněž jsem se setkal s ženou, která si kupovala miniaturní sprchové gely, které si všude vozila s sebou a zásadně je nechávala někde zastrčené v koupelně.

I když o sobě vaše přítelkyně navzájem vědí, značky od své konkurentky ve vašem bytě špatně snáší. Proto si dejte opravdu záležet s jejich vypátráváním a úklidem. Toto „značkování teritoria“ dělají ženy většinou podvědomě a zpravidla stále dokola stejným způsobem.

dots
Tip 395 - Neupínejte se
97%
Různé - 17. 10. 2011Přidat názor

Nalézt partnerku na trvalý vztah je skvělé, ale spousta mužů si zbytečně komplikuje život tím, že se na sbalenou ženu upne. Je to silné pokušení, takovou ženu podvědomě stavíte do pozice své matky a necháváte jí mít nad vámi moc. Pokud celý si celý svůj život představujete s touto ženou a budujete jej pro ni, ona o vás zpravidla časem ztratí zájem a vztah ukončí.

Proto pamatujte, neupínejte se na ženu. Mějte svůj život a nechte se ženou ovlivňovat pouze z části (kompromisy jsou potřeba na obou stranách). Nemusíte se jí přizpůsobovat, žijte zkrátka tak, abyste byli sami šťastní. Paradoxně pak budete přitažlivější nejenom pro vaši přítelkyni, ale i pro ostatní ženy.

dots
Články 1-10 z 1371 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 14 | > | >>|
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak