Jak ukončit vztah s milenkou?

Pokud jste si někdy ve své životní etapě mysleli, že najít si k manželce ještě milenku je dobrý nápad, nejspíše vás to dříve nebo později přešlo. Milenky, ač ze začátku nemají prakticky žádné nároky, chtějí od svého amanta stále více a více, což nevyhnutelně vede k velkým problémům, které mohou vyústit až rozvodem.

Nechcete-li to dohnat až do takových mezí, měli byste se milenky zbavit co nejrychleji. Tím není samozřejmě myšlena fyzická likvidace, ale rozchod. I když to některé milenky berou skoro stejně.

Ideální je skončit postupně

Nejlepší možný konec vztahu s milenkou je postupné odlučování se až do fáze, kdy se už prostě nebudete mít důvod se scházet. Nejlepší doba, kdy na tom začít pracovat je hned.

Prostě omezte volání, návštěvy a postupně se jí začněte vyhýbat. Většina žen pochopí, že to nemá cenu a místo, aby se trápily, tak samy odstoupí a začnou hledat štěstí někde jinde. To je samozřejmě ideální stav, za který se určitě stojí za to modlit. Ovšem ten nemusí nastat vždy. Vaše milá totiž může být taky pěkná mrcha a může vás začít vydírat.

Uplácení

Nejlepší jsou milenecké vztahy z lásky, ale pokud vás má ta vaše ráda hlavně z důvodu sponzoringu, může se jí vaše odloučení znelíbit a začne vás vydírat. Výhružky, že to řekne ženě nebo to rozmázne v práci, neberte rozhodně na lehkou váhu.

Některé ženštiny jsou schopné ledasčeho.

V takovém případě máte tři možnosti. Buď udržovat vztah jako doposud, nebo ji platit a nestýkat se nebo to všechno nechat prostě být a doufat, že milenka jen planě vyhrožovala. A pokud ne, dost možná vás čeká rozvod.

Vydržování milenky není dle mnoha sexuologů žádný velký hřích a dokonce to v mnoha případech může nakonec i manželství pomoci. V případě, že nechcete mít problémy, tak svoje sexuální tužby řešte buďto s vaší manželkou či masturbací. Milenka vždy může znamenat obrovský problém, který se vám kdykoliv může vymknout mimo kontrolu.

Komentáře