Dobré tipy, jak uspět na seznamce

Pokud si myslíte, že najdete toho pravého pouhopouhým přihlášením se na seznamku, tak se šeredně mýlíte. Jen tak z ničeho nic si vás nikdo nenajde a nepozve na rande.

Štěstí musíte jít naproti jak v reálném, tak i v tom virtuálním životě. Existuje celá řada triků, díky kterým můžete být v on-line seznamování úspěšná. Některé můžete vyzkoušet hned po přečtení článku.

Aktivita, aktivita a zase aktivita

Žena byla dlouhá staletí, co se týče navazování milostných vztahů brána jako tvor pasivní, který jen čeká, až bude uloven. Dnešní doba je přeci jen jiná a i když vás nějaká ženská rovnoprávnost příliš nezajímá, v případě internetových seznamek se vyplatí být alespoň v některých ohledech aktivní feministkou.

Nečekejte tedy, až vám nějaký muž napíše, ale sama si vyhledejte profily, které jsou vám sympatické a poté zaútočte. To nejhorší, co se může stát, že vám neodepíše zpátky, případně vám sdělí, že mu nejste sympatická. No a co?! Na seznamce je chlapů, které ještě můžete sbalit, habaděj.

Kapitulace je jen pro sraby

Rozhodně byste se neměla vzdávat ani v případě, kdy těch odmítnutí na začátku bude více. Jasně, dokáže to trochu zabolet, ale pořád mějte na paměti, že vaším cílem je uspět, což v tomto případě znamená najít si ideálního partnera.

Když to zabalíte hned ze startu, už nikdy nezjistíte, jestli byste ho nemohla na seznamce přeci jen někdy potkat. A ano, mohla. Chce to jen čas, trpělivost a nevzdávat se.

Na profilu si dejte záležet

Profil člověka, který hledá lásku, by měl být za každých okolností pravdivý.

Neměla byste tedy lhát jak o svém vzhledu, tak ani o svých koníčcích, případně základních charakterových vlastnostech. V budoucnu by se vám to mohlo nevyplatit.

Je tedy dobré se na to zaměřit a nevyplňovat jednotlivé kolonky ve spěchu. Rozhodně to nedělejte o polední pauze, nebo během jízdy v autobuse, ale ve chvílích, kdy máte před sebou dostatečné množství času a hlavně klid.

Komentáře