Chcete si konečně najít toho pravého? Buďte aktivní a nebojte se ani moderních technologií

Hodně žen, zvláště těch po třicítce, má problémy najít chlapa. Jak je to vůbec možné, když stejné potíže mají i muži v totožné věkové kategorii? Nebylo by prostě nejlepší udělat páry z nezadaných a byl by klid? Bylo, ale svět bohužel funguje trochu jinak.

Chcete-li najít svůj vysněný protějšek, nikdo to za vás neudělá. Musíte se snažit sama proklestit si cestu ke štěstí. Někdy to znamená pořádně šlápnout na plyn.

Nežijeme v 19. století

Valná část žen stále žije v iluzi, že si stačí vzít vyzývavé šaty, sednout si na bobek a čekat na toho pravého. Jenže ten nepřijde. Alespoň ne, když budete takto pasivní. Takhle byste možná uspěla jako sex bomba někde na večírku hokejistů, ale jako normální žena po třicítce byste příliš velký úspěch čekat neměla.

Muži jsou docela plaší tvorové a často se jim ani moc nechce pokoušet štěstí. Přeci jen, neúspěch bolí a na bolest není dnešní společnost příliš zvyklá. Navíc máte velkou konkurenci v podobě miliardy terabytů internetová porna. Pánové tak nemají zas až takovou motivaci pokoušet se ženy balit, jelikož si své potřeby dokáží uspokojit i jinak.

Chcete-li tedy partnera, rozhodně už nebuďte puťka zalezlá někde v koutě čekající na prince ve zlatavé zbroji.

Buďte vy ta aktivní a snažte se najít lásku, třeba i za cenu toho, že alespoň na chvíli převezmete roli lovce vy. Nežijeme v 19. století, ale ve věku ženské emancipace. Tak se podle toho chovejte.

Zkuste internet

Sympaťáka, který by vám ladil s kabelkou a možná by byl i dobrým parťákem pro život, můžete najít nejen v baru, ale třeba i na internetu. On-line seznamky jsou dnes velmi trendy a některé jsou opravdu vysoce efektivní.

Nejsou sice zdarma, ale těch pár tisícovek ročně, což je cena těch nejlepších, vás určitě nezabije. Po večerech pak můžete projíždět jednotlivé profily pánů, kteří by stáli za hřích a případně je i oslovit. Stejně jako v reálném světě, ani v tom virtuálním nečekejte na to, až k vám štěstí přijde samo.

Komentáře