Výhody svádění na internetu

Rádi byste si našli konečně svou životní lásku a ve vašem blízkém okolí se zrovna nenachází nikdo, kdo by vás mohl zaujmout? Není nic jednoduššího než využít internet.

Důvody, proč se spolehnout při seznamování na internet

Díky celosvětové síti se už dalo dohromady miliony lidí, takže není důvod, proč byste nemohli slavit úspěch také. Jsou zde ale i další důvody, proč do toho jít.

1) Snadnější komunikace 

Ne každý je zrovna Donchuan a mnoha mužů i ženám dělá problém bavit se normálně s lidmi, kteří jim připadají atraktivní. Tento problém ovšem na internetu odpadá, alespoň částečně.

Povídat si s někým psanou formou je daleko jednodušší a komfortnější než z očí do očí. Takto se můžete seznámit bez toho, aniž by osoba na druhé straně mohla zaznamenat vaši nervozitu či další negativní projevy nervozity.

Jen byste si měli dát pozor, abyste nenadělali příliš mnoho hrubek. Ne každý má v kolonce „hledám,“ označené analfabet.

2) Můžete být anonymní

Pokud nejste zaregistrovaní v seznamce, která vyloženě požaduje od svých klientů, aby používali svá vlastní občanská jména, můžete na internetu vystupovat v podstatě anonymně.

A anonymita je přesně to, co mnozí méně průbojní jedinci potřebují k tomu, aby se osmělili a někoho oslovili. Takto můžete poznat doslova desítky až stovky žen a mužů a mezi nimi si vybrat těch několik, se kterými byste nakonec byli ochotni strávit nějaký ten čas mimo virtuální svět internetu.

3) Časově nenáročné

Ano, možná tento důvod, proč využívat k seznamování právě internet, měl být na prvním místě. Lidi dnes prostě nemají čas.

Pokud i vy patříte mezi jedince, kteří si budují kariéru minimálně dvanáct hodin denně, je jasné, že sehnat si partnera pro vás není žádný med. Alespoň tedy tradiční cestou.

Celosvětová síť však nabízí tolik možností a bez nutnosti se příliš ochuzovat o drahocenný čas.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora ax

    Tak to by byly výhody, a teď ty nevýhody, co to taky má:
    1) o hezkou holku tam skoro nezavadíte, většina jsou tlustý příšery
    2) když už tam náhodou nějaká hezká je, tak je aspoň blbá a stojí o ni dalších 300 zájemců, takže i namyšlená
    [S04]

    Reaguj na tento komentář