Jak na randění na internetu

Internetové seznamování je hitem letošní, loňské, předloňské a asi i předpředloňské sezóny. Zkrátka a dobře, lidé ho mají rádi dlouhodobě, z čehož se dá usuzovat, že je to nejen zábava, ale hlavně že to funguje.

Pokud máte problém najít svého vyvoleného, toto by pro vás mohla být cesta. Ovšem pozor, neměla byste do toho vlítnout rovnýma nohama, ale pořádně se připravit. On-line randění totiž vyžaduje také docela dost příprav.

Nelžete mu

To nejhorší, co můžete udělat je, že mu budete lhát. V případě, že chcete opravdu někoho na celý život, tak není dobré prvotní základy stavět na lžích. Samozřejmě, že mu nemusíte říkat úplně všechno během několika prvních vět. Něco si klidně přibarvěte, ale tak, aby se to v budoucnu dalo případně ukecat alespoň na remízu.

Nevylepšujte si profilovou fotografii

Tím, že si vylepšíte fotografii ve svém profilu, si z dlouhodobého hlediska moc nepomůžete. Možná nalákáte na světlo více much, ale ty vám nakonec uletí, jakmile zjistí, že nejste blonďatá modelka, ale bruneta s lehkou nadváhou.

Nebuďte naivní

Stejně jako vy budete mít tendence si některé věci o své osobně trochu přikrášlovat, tak podobně na tom bude i on. I to je důvod nevěřit mu všechno, co o sobě napíše. Proto se nesnažte mít ani kdovíjak velká očekávání.

V případě osobní schůzky pak můžete být akorát příjemně překvapená.

Hovory před web kamerou

Stále více lidí používá ke komunikaci Skype a další programy, které umožňují jak hlasovou komunikaci podobnou volání telefonem, tak zároveň i zprostředkování obrazu pomocí web kamer. A to často používají i lidé, kteří se seznamují on-line ještě před tím, než dojde k osobnímu setkání.

Nemusíte se kvůli tomu kdovíjak malovat ani vonět, to přeci jen neucítí. Ale rozhodně byste si měla udělat alespoň decentní make-up, abyste nevypadala jako strašidlo a bylo by vhodné uklidit trochu pokoj, na který je namířená kamera.

Komentáře