Jak nezvorat první rande?

První rande je tím nejdůležitějším z celého případného vztahu. Na něm se spolu nesměle oťukáváte a zjišťujete, jestli si budete sedět či nikoliv. Z toho důvodu je více než vhodné udělat skvělý první dojem. Ne vždy se to ale podaří.

Někdy to může naopak dopadnout katastrofálně. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, vyhněte si nevhodnému chování popsanému na následujících řádcích.

Buďte dostatečně galantní

Za dob Napoleona existovala ve vyšší společnosti striktní pravidla, jak by se měla obě pohlaví vůči sobě chovat za určitých okolností. Dnes už je to naštěstí jinak a žádné tlusté manuály kvůli tomu, abyste snad neudělali nějaký ošklivý přešlap, studovat nemusíte. To však neznamená, že by se z vašeho chování měla vytratit galantnost úplně.

Podržet dámě dveře by mělo být i v současnosti zcela automatické, stejně jako vstát pokaždé, když jde žena od stolu. Není to žádná věda, a přitom to může na vaši potenciální partnerku pozitivně zapůsobit.

Odpusťte si sprosté vtipy

I když to tak někdy nemusí vypadat, ženy mají rády humor, některé dokonce i dost drsný. Když budete vaši dámu dobře bavit, zvyšujete si tím u ní šance na další schůzku. Zábava by měla povětšinou vycházet z konverzace, nikoliv z vyprávění vtipů.

Samozřejmě, že jednou za čas můžete zkusit okouzlit lehkou anekdotou, ale rozhodně si odpusťte vulgární humor.

Můžete s ním sice uspět, ale raději moc neriskujte. Hlavně pokud se ještě prakticky neznáte. Vtípky o pohlavních orgánech si nechte raději na příště nebo pro kamarády.

Nebavte se o svých ex

Udělejte něco pro sebe a nebavte se na prvním, druhém, šestém ani jakémkoliv jiném rande o vašich ex přítelkyních, hlavně ne o poslední bývalé. A to ani ve zlém, ani v dobré. Žádná žena nechce poslouchat o těch, které byly před ní.

Také byste asi neskákali tři metry radostí, kdyby se váš protějšek zmiňoval o svém bývalém partnerovi.

Komentáře