Když se první rande pokazí, aneb druhou šanci si nezaslouží

První rande sice nerozhoduje o tom, jestli se budete nebo nebudete brát, ale už v těchto začátcích můžete na svém protějšku zpozorovat znaky, díky kterým byste se ho neměla dotýkat ani násadou od koštěte a raději ho odkopnout ještě dříve, než si s vámi bude chtít vyměňovat něžnosti.

Je narcis

Hodně žen má strach, že si s muže na prvním rande nebudou mít co říct. Pokud ten váš ale mluvit dokáže, tak máte vyhráno. Nebo ne? Ono totiž záleží na tom, o čem se mluví. O počasí, hudbě, výtvarném umění nebo třeba i o sportu se dokáže alespoň na chvíli bavit každý. Problém může být zjištění, že váš partner má jen jedinou životní zálibu, a tou je on sám.

Natrefit na skutečného narcise je opravdu raritní. Samozřejmě, že můžete narazit na jedince, kteří mají o sobě opravdu hodně velké mínění, ale skutečný narcis, který vidí jen sebe, je v přírodě přeci jen relativně vzácným úkazem. Do jisté míry byste tak měla být polichocena, že jste alespoň trochu přitažlivá pro tak velikou osobnost, ale jakmile si odskočí, sbalte se a vemte dráhu. Vztah s narcisem je jeden z nejhorších možných.

Nešetří komplimenty

Komplimenty má ráda každá žena, ne že ne.

Ale i zde všeho moc škodí. Pokud vám muž pochválí třeba šaty, je to rozhodně důvod se zaradovat, zvláště když jste je vybírala čtyři hodiny. Všiml si, je to zlatíčko.

Jenže pak vám pochválí kabelku, mobil, účes, začne vyzdvihovat vaší rtěnku, pozitivně se vyjádří o vaší vůni, o jídle, které jste si objednala, o vodě co pijete a vám to začne být trochu divné. Ten člověk by byl schopen pochválit i vaši snídani, kdybyste ji před ním zrovna vytlačila.

Většinou se jedná o naučené fráze, které používá na každou druhou. V takovém případě mu dejte vale.

Je to ubožák

Jít na rande s ubožákem asi žádná nechce, ale někdy se může takový muž chovat docela normálně, než si začnete spolu více povídat.

Ubožák všechno svádí na ostatní a sám za nic nemůže. Malý plat má, protože je jeho šéf blbec. Školu nedodělal, jelikož si na něj zasedli učitelé a tak dále a tak dále. S takovým byste moc štěstí neudělala. Nakonec by vás ještě vinil za to, že s ním nemáte orgasmus.

Komentáře