Svadeni.cz | Co ovlivňuje úspěch prvního rande? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Co ovlivňuje úspěch prvního rande?

Když se nám podaří ženu dostat na první schůzku, máme již téměř vyhráno. Pokud se sváděním alespoň částečně zabýváte, zcela jistě víte, jak se na první schůzce správně chovat. I tak však není nouze o překvapivé situace.

Ať se již na prvním rande stane cokoliv, důležité je umět se s novou situací vyrovnat. Může se stát, že ji přijde SMS od jejího bývalého přítele a máte po schůzce. Nebo se také může zkrátka stát, že ji budete nudit. Na čem tedy závisí úspěch první schůzky?

1. Vaše chování a sebevědomí (50 %)

Prvním a suverénně nejdůležitějším bodem je vaše chování a vystupování. Do této kategorie spadají veškeré vaše projevy během samotné schůzky. Abychom si tento bod více ujasnili, rozebereme si ho.

Nejvíce si z chování a sebevědomí ukrojí nonverbální komunikace (70 %). Pro ženu je důležité cítit z vašeho jednání jistotu. Když se během rande budete chovat sebejistě, máte mnohem větší šanci úspěch. Sebejistou nonverbální komunikací se rozumí například to, že vyberete místa k sezení bez zaváhání. Neklepete se, nepotí se vám ruce. Vaše chůze je sebejistá, pohyby plynulé. V obličeji jste klidný. Také sem patří vaše vůně. Zkrátka jde o jakékoli neverbální projevy. Samozřejmě absolutního ideálu nelze v tomto ani v jiných bodech nikdy dosáhnout, ale čím více se mu blížíte, tím větší šanci na úspěšné zakončení máte.

Druhou složkou je pak verbální komunikace (15 %). Je třeba volit spíše méně náročná témata. Vždyť první rande je spíše vzájemné poznávání se. Také byste neměli na první schůzce říkat o sobě všechno. Ženy mají rády, když jsou muži záhadní. Přitahuje je to. Proto spíše nechte ženu, ať mluví o sobě. Čím více ji dokážete poznat, tím více bodů pro vás.

Poslední složkou, která do této kategorie patří, je sociální postavení (15 %). Dáte-li ženě najevo, že jste výše sociálně postavený, budete ji více přitahovat. Znakem sociálního postavení může být například drahý automobil, kterým přijedete, nebo také vřelé přivítání od obsluhy podniku, který pravidelně navštěvujete.

O nonverbální komunikaci si více přečtete v článku „Odzbrojte je řečí vašeho těla!“ či „Neverbální komunikace“. Pokud vás zajímá spíše mluvená řeč, věnujte pozornost článkům „Jak vést řeč se ženou“ či „Jak správně mluvit“. Poněkud odbornější náhled na řeč pak poskytuje seriál „Zdokonalte své vyjadřování“.

Tohle skončí dobře...

Všimněme si pozitivních nonverbálních signálů, které žena na obrázku muži dává. Rozšířené zorničky signalizují sexuální zájem, lehký úsměv zaujetí. Žena má nakolněnou hlavu, takže jí je vidět krk. Zároveň ukazuje vnitřní stranu ruky, podpírá si hlavu a zcela jistě si hraje s vlasy. Tato žena je zcela otevřena komunikaci, muž ji zaujal. Kdyby se muž v tuto chvíli rozhodl ženu políbit, uspěl by.

2. Pohodlnost prostředí (15 %)

Na druhém místě se se znatelným odstupem od chování a sebevědomí umístila pohodlnost prostředí. Mnoho mladých mužů se snaží ženě dopřát „nezapomenutelné rande“ na neobvyklém místě. Jejich výběrem se ono rande skutečně stane nezapomenutelné, avšak v záporném slova smyslu. Stále platí, že místa jako restaurace, kino, kavárna či park jsou pro první rande nejlepší. Důležité je, aby místo schůzky bylo snadno dostupné, pohodlné.

Ve výběru místa vám může pomoci informace, že reakce ženy souvisejí s teplotou. Více naleznete v článku, který se jmenuje překvapivě „Reakce souvisejí s teplotou“.

3. Nestálý faktor (15 %)

Nestálý faktor je v podstatě neovlivnitelná událost, která vám zhatí vaše plány. Může jít například o v úvodu zmiňovanou SMS od bývalého partnera či telefonát, nechtěné vyvolání nepředvídatelné citové reakce u ženy apod. Nestálý faktor se nevyskytuje příliš často, jeho objevení se však téměř vždy vede k neúspěchu schůzky. Další informace naleznete v článku „Nestálý faktor“.

4. Počáteční nálada ženy (10 %)

Nálada ženy se bezesporu promítá do celkového výsledku schůzky. Nicméně náladu ženy můžete ovlivnit. Proto je v nadpisu uvedeno slovo počáteční. Občas se zkrátka stane, že žena není schůzce naladěna. Na nás je, abychom to změnili. Nálada patří do tzv. sféry vlivu. Více se dočtete v článku „Sféra kontroly a sféra vlivu“.

5. První dojem (10 %)

První dojem se na celkovém výsledku schůzky většinou podílí pouze okrajově. Důležité je, jak se s ním dokážete vypořádat. Může se stát, že od ženy dostanete nelichotivou nálepku, kterou jste si opravdu nezasloužili. Nicméně s tím je potřeba počítat. Když už poznáte, že se vám první dojem nepovedl, můžete situaci buď uvést ve vtip, nebo jí jednoduše přejít.

Uspějete?

Pravděpodobně se teď ptáte, kolik procent je potřeba k tomu, abychom uspěli na prvním rande. Na tuto otázku skutečně nemohu jednoznačně odpovědět. V článku se vůbec nezohledňuje situace před prvním rande, fyzická přitažlivost či fakt, že každá žena je jiná (a tudíž má i jiný hodnotový žebříček). Nicméně splníte-li alespoň 50 %, máte poměrně značnou šanci, že ženu získáte.

Procenta nezískáte pouze naučeným postupem, velkou roli hraje také vaše flexibilita (přizpůsobení tempa schůzky na základě signálů, které vám žena dává).

Z článku však vyplývá i jiná velmi důležitá věc. Plná polovina vašeho úspěchu závisí na chování, především na nonverbálních signálech. Z tohoto důvodu se skutečně vyplatí nepodceňovat je. Nonverbální signály budeme na našem webu brzy rozebírat podrobněji.

Na závěr ještě tip na jeden poněkud uvolněnější článek. Což takhle zjistit, „Jak zaručeně pokazit první rande“?
 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Jak vést řeč se ženou
  Spousta mužů se nás ptá, jak mluvit se ženou. V tomto článku se dozvíte pět základních technik vedení konverzace.

  Zdokonalte své vyjadřování (1)
  Mluvit či psát dnes dokáže téměř každý. Jak ale poznáte, zda se vyjadřujete opravdu efektivně? Základem efektivní komunikace je komunikační schéma. Pokud si důkladně vštěpíte jeho princip, dokážete ...

  Reakce souvisejí s teplotou
  Každý z nás ví, že se na mrazu cítíme jinak než ve vyhřáté místnosti. Teplota okolí zkrátka ovlivňuje naše prožívání. Jak však jistý experiment dokázal, i ...

  Nestálý faktor
  Někdy se vám při svádění prostě nezadaří. Jste si jisti, že se na vaší straně nestala žádná chyba. Nemusí to být přemrštěným sebevědomím. Možná máte pravdu. Možná ...

  Sféra kontroly a sféra vlivu
  Při svádění je důležité vědět, jaké věci můžete přímo či nepřímo ovlivňovat. Říkám tomu sféra kontroly a sféra vlivu. Pokud si uvědomíte, že některé věci zkrátka nelze přímo ...

  Jak zaručeně pokazit první rande
  Na první schůzce lze udělat mnoho chyb, které vás v konečném součtu připraví o potenciální partnerku. Pojďme se podívat na nejčastější chyby, které trápí především méně ...

84%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 22. 5. 2009 17:45:38)
posledni komentare  "Co ovlivňuje úspěch prvního rande?"
viola 25.03.2009 10:22
Re: desnej pubertak 25.03.2009 12:52
Re: Re: viola 25.03.2009 19:07
Re: Re: Re: Narrator 29.03.2009 01:02
dnes defenger 29.03.2009 15:30
My VŠ studenti... Básník 29.03.2009 20:37
Re: My VŠ studenti... 30.03.2009 22:54
Procenta ovlivňující úspěch El_Amante 22.05.2009 17:45
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak