Svadeni.cz | Jak na první rande | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak na první rande

Chystáte se na první rande a první rande a nechcete nic pokazit? Tak to je velmi pravděpodobné, že už se s dotyčnou neuvidíte. Muži totiž berou první rande často velmi vážně, snaží se vyvarovat chyb, a ve svém důsledku jsou akorát nezajímaví nudní patroni. Raději se podívejme, jak by takové správné první rande mělo vypadat.

Úspěšné rande pro většinu z nás znamená, že se s dotyčnou ženou uvidíme znovu. Na škále úspěchu, kde na jedné straně je znuděný odchod ženy a na druhé sex již na rande, se pohybujeme tedy alespoň někde uprostřed. To je první důležitá věc, kterou si musíme uvědomit. Na rande je potřeba směřovat k cíli „sex / vztah“, nikoli k „chci ji znovu vidět“. Od toho se odvíjí pak i naše chování.

Druhou důležitou informací je společenské postavení a zkušenosti ženy, což budeme velmi zjednodušeně reflektovat v jejím věku. Vzniknou nám dvě kategorie, tedy žena do 30 let a žena nad 30 let. První kategorie nás zajímá více, proto se jí budu věnovat mnohem podrobněji.

Předem upozorňuji, že nebudu již podrobně rozebírat rady, které jsem zmínil v jiných článcích, jež naleznete v souvisejících.

Ženy do 30 let

Jak jsem zmínil už v úvodu, při schůzce se ženou do 30 let dělá většině mužů problém správné vystupování. Rozumějte, mladé ženy zve na rande spousta mužů. Většinou tyto ženy mají již zcela logicky několik (desítek) schůzek za sebou. Muže, které na nich potkaly, rozdělují do několika kategorií:

 • zajímaví (chci se s nimi vidět znovu)
 • s výhodami (bohatí, dobře postavení – chci se s nimi vidět znovu)
 • nudní (nechci je vidět znovu)
 • blázni (nechci je vidět znovu)

Naším cílem je dostat se výhradně do první kategorie. Druhá vám sice zajistí postup, ale nebude to zadarmo.

Jak se na rande obléci apod. už určitě víte. Stejně tak víte, kam ženu pozvat, a kam určitě ne. Jak jsem však již dříve sepsal v článku „Co ovlivňuje úspěch prvního rande?“, přibližně polovinu celkového úspěchu ovlivňuje vaše vystupování. A jak píšu na začátku článku, pokud si dáte za cíl mít se ženou sex či vztah, stačí vám pouze polovina celkových bodů k úspěchu.

Z haldy teorie lze vyvodit jednoduchý závěr: Vaše vystupování obrovskou mírou ovlivňuje, zda se s ženou uvidíte znovu či nikoli. Proto se budeme zabývat výhradně a pouze tím, jak na prvním rande vystupovat.

Ještě kousek... :)

Zahoďte běžné otázky

Obvykle vypadá první rande tak, že se sejdou dva lidé, vzájemně se představí a začne kolotoč otázek, které nemají daleko k pohovoru. To je běžné nudné rande, ze kterého vyjdete jako nudný chlápek. Takže takto to nepůjde. Místo toho zkusíme něco jiného.

Když dorazíte na rande, mějte připravenou již nějakou historku, nejlépe něco, co se vám stalo po cestě a je to vtipné.

„Ahoj. Ty jsi Danča, že? Já jsem Marek.“ Všechno řeknete s úsměvem či s lehkým smíchem. Poté plynule navážete: „Teda, musím ti říct, že to byla vtipná cesta. Normálně jsem potkal chlápka, který vypadal přesně jako Moss z IT Crowd. Znáš to, ne? Nějakej maník ho zrovna žádal o autogram a ten člověk se mu snažil vysvětlit, že není z toho seriálu. Ale byl to cizinec a mluvil jen anglicky. Musel jsem tomu maníkovi česky vysvětlit, že tohle fakt není Moss. … A jaká byla tvoje cesta?“

Teď vám asi žena řekne, že cesta nebyla nic moc, popřípadě vám řekne nějakou svojí historku. Můžete to s ní trochu rozebrat, ale vyhněte se dalším nudným otázkám. Až téma vyčerpáte, vyberte si jednu z možností:

 1. Komentujte místo, na kterém zrovna jste. Pokud se tam pohybujete častěji, nebojte se ženě ukázat nějaké zvláštnosti, popřípadě řekněte vaší historku, která se k místu váže.
 2. Mluvte o historii místa, na kterém zrovna jste. Snažte se do toho vnést emoce. Pokud se k místu váže něco o lásce, skandálu či sexu, je to ještě lépe.
 3. Komentujte současné dění, nejlépe na popové scéně, pokud se v něm orientujete (nebojte si třeba v rámci přípravy pročíst pár článků z bulváru, mladé ženy takové věci ocení).
 4. Komentujte módu, zvláště výstřelky typu piercing, tetování apod. Žena se vám určitě bude chtít pochlubit, kde už něco takového má nebo by chtěla mít.
 5. Jakmile žena načne nějaké téma, při kterém se vám vybaví jiné téma, buď si to téma zapamatujte, nebo ženu přímo přerušte (ale jen pokud mluví, aby se nemlčelo).

Ve všech případech nezapomínejte na to, že byste měli být alespoň trochu vtipní a hlavně emotivní.

Kontrolujte konverzaci

Žena se určitě bude místy snažit dotlačit vás k typickým nudným otázkám, kterým se chcete vyhnout. V takovém případě jí dejte najevo, že vy jste ten, kdo kontroluje konverzaci:

„Ale prosím tě, vážně musím odpovídat na takové otázky? Jestli tě to tak zajímá, sepíšu ti svůj životopis, až budeme manželé.“

„Hele, brzdi. Na pracovní pohovor jsem ještě moc mladej.“

Buďte uvolnění

Muži často přikládají rande příliš velkou důležitost. Při tom jde pouze a výhradně o nezávazné setkání dvou osob. Nemá cenu se zbytečně stresovat, buďte uvolnění. Nebojte se ženu dobírat, dělat si z ní legraci, flirtovat s ní, provokovat jí. Zkuste jí chytit za ruku, pohladit jí. Když neuhne, udělali jste krok vpřed a můžete pokračovat. Když uhne, hned si z ní udělejte legraci: Á, stydlivka. Vsadím se, že jsi ještě žádnýho chlapa nedržela.“

Nezapomínejte, hlavní je uvolněnost, smích, příjemné a netradiční vystupování. Cílem je, aby žena dorazila domů a řekla si minimálně: „To je ale zajímavej chlápek. Ale vždyť já o něm vlastně nic nevím.“ Mnohem lepší ale bude, když si řekne: „Sakra, takhle se mnou ještě nikdo takhle nezatočil.“

Ženy nad 30 let

Velmi krátce se ještě zmíním o druhé kategorii. Hlavní rozdíl oproti mladším ženám je v tom, že tyto ženy již tolik neocení škádlení a kočkování. Pokud mají dítě (a že většinou mít budou), zajímají se o vás spíše jako o potenciálního otce, než jako o muže pro trávení krásných chvil. Proto si zde můžete dovolit dotazníkovou formu seznámení. Od tématu zbytečně neodbíhejte, působili byste nevyspěle.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Co ovlivňuje úspěch prvního rande?
  Když se nám podaří ženu dostat na první schůzku, máme již téměř vyhráno. Pokud se sváděním alespoň částečně zabýváte, zcela jistě víte, jak se na první schůzce správně chovat. I tak ...

  Jak zaručeně pokazit první rande
  Na první schůzce lze udělat mnoho chyb, které vás v konečném součtu připraví o potenciální partnerku. Pojďme se podívat na nejčastější chyby, které trápí především méně ...

73%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 9. 4. 2011 13:09:38)
posledni komentare  "Jak na první rande"
HS 08.04.2011 12:19
Re: 08.04.2011 12:48
Re: Re: HS 08.04.2011 17:06
08.04.2011 21:19
Re: 08.04.2011 23:08
Re: Re: 09.04.2011 12:42
Re: Re: Re: 09.04.2011 13:09
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak