Tohle na prvním rande nedělejte

Je to muž vašich snů a vy s ním jdete na rande. Tak to máte v podstatě vyhráno. Anebo ne? Mezilidské vztahy jsou věru komplikované a první rande ještě dvojnásob. I když se třeba docela dobře znáte, schůzka milostného charakteru je přeci jen něco jiného než drbání v kuřárně o polední pauze.

Chcete-li uspět a svého samce ulovit, měla byste se během první schůzky vyvarovat některým věcem, které mužům nemusí přijít zrovna pozitivní

Neptejte se ho na stav majetku

Samozřejmě, že nejste žádná zlatokopka, ale pokud všechno půjde tak jak má, je dost možné, že vás vaše dnešní rande jednoho krásného dne oplodní. A jak známo, z plodu se stávají děti a ty potřebují obléci, nakrmit a další množství nepřeberných věcí, které jsou často velice drahé. A nechcete si přece půjčovat u vašich, případně chodit žebrat na sociálku.

Znát tak alespoň částečně majetkové poměry vašeho skoro druha je tedy legitimní. Znamená to, že myslíte na budoucnost, což je samozřejmě správně. Ale není dobré se ptát na peníze přímo. Mohl by si o vás pomyslet, a ne zrovna neprávem, že vám jde jen o ně. Tyto věci se zjišťují později. Prozatím se můžete soustředit třeba na jeho zadek.

Snažte se nebýt příliš vyzývavá

I když sex na prvním rande už dávno není pro moderní ženu žádné tabu, není potřeba mu rovnou lézt do postele. A to ani, když se vám moc líbí a nejraději byste ho vysála ještě před objednáním kávy.

Muži chtějí mít pocit, že mají věci pod kontrolou, a to platí i pro lovení žen. Není důvod mu to usnadňovat až příliš zřetelnými gesty. V případě, že ho chcete sejmout už během první schůzky, budete si muset vystačit s jemnými signály. Ať se chlapec trochu snaží.

Nezmiňujte bývalé partnery

Když už nebudete mít o čem mluvit, zkuste se bavit o počasí. Rozhodně před ním nehodnoťte své bývalé. Nemuselo by to dělat dobrý dojem. Taky byste nebyla nadšená, kdyby začal mluvit o své ex.

Komentáře