Jak na rande naslepo?

Rande naslepo je specifickou disciplínou, která má svá jasná pravidla. Tím nejhorším je, že většinou nevíte, do čeho jdete.

Je jedno, jestli půjdete na schůzku s kamarádem kamarádky, nebo chcete poprvé poznat svůj internetový objev. Hlavní je, že o dané osobě nic moc nevíte, často ani jak vypadá. Proto byste se měla náležitě připravit.

Oblečení spíše decentní

Když nevíte, na koho budete muset zapůsobit, raději si zvolte decentní outfit. Když vás pozve na skleničku kolega z práce, asi alespoň tušíte, co od něj očekáváte a podle toho se obléknete. Pan neznámý ale může být nudný jouda, se kterým byste do postele nevlezla ani za milion. Není tedy důvod mu dávat naději tím, že se oblečete vyzývavě.

Na druhou stranu se může jednat o fešáka, který by vás nemusel dvakrát přemlouvat ke sprosťačinkám. V případě takové nejistoty je lepší připravit se na první variantu. Konec konců, v případě nutnosti se můžete obléct tak, abyste se případně mohla mírně odhalit.

Zvolte místo, kde se cítíte dobře

S dobrým člověkem se dobře můžete cítit i při procházkách veřejnou kanalizací, ale problém rande naslepo spočívá v tom, že vy většinou nemáte tušení, kdo nakonec dorazí. Proto je dobré zvolit si místo, kde se cítíte dostatečně komfortně, třeba oblíbenou kavárnu.

A vždy by se mělo jednat o místo, kde je hodně lidí. Samozřejmě, že by vám asi vaše kamarádka do cesty neposlal sériového vraha, ale je lepší neriskovat. To platí dvojnásob o schůzce domluvené po internetu.

Připravte si konverzační témata

Mlčení na rande, ať už je normální nebo naslepo, není nikdy příjemné. Z toho důvodu byste si měla připravit nějaká konverzační témata, o kterých alespoň tušíte, že by váš protějšek měl jevit zájem.

V případě internetového rande je to jednoduché, tedy za předpokladu, že jste spolu ještě před schůzkou čile komunikovali. A pokud vám pana tajemného dohodila kamarádka, jistě vám o něm něco i řekla.

Komentáře