Svadeni.cz | Dostaňte ji! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
Tip 411 - Trefte se do jejího vkusu na první rande
61%
Dostaňte ji! - 31. 7. 20122 komentářů | poslední 3. 8. 2012 14:27:01 | Přidat názor

Každou ženu potěší, když vidí, že ji muž na první rande zve přesně do takového typu podniku, který má žena ráda. Muži to samozřejmě vědí, a tak se žen často přímo ptají, kam by chtěla zajít.

  • „Kam ráda chodíš?“
  • „Máš nějaký oblíbený podnik?“

Problém těchto otázek spočívá v tom, že dávají ženě příliš velkou moc. Dotyčná samozřejmě ví, že se jí neptáte, jen aby řeč nestála, ale vybíráte místo pro společné rande. A tak vám často řekne podnik, který sice sama nezná, ale od někoho slyšela, že je dobrý (a drahý). To je špatně, jako muž byste měl ženu vést.

Klíčem k tomu, abyste se trefil do jejího vkusu, ale ona zároveň neodhalila, že se jí ptáte na místo schůzky, je neurčitý popis. Mrkněte na tento rozhovor.

„Nedávno jsem byl v Praze v jednom fakt příšerném podniku. Sice tam byli super lidi, ale hudba za nic nestála a všichni vypadali znuděně. Taková místa fakt nesnáším.“
„A kam teda rád chodíš?“
„No, mám rád místa, kde jsou super lidi, dobrý jídlo i muzika. Zkrátka tam, kde je to nabitý energií.“

A teď si dejte pozor, co vám žena odpoví. Ve své větě jste totiž zmínili několik pozitiv a nyní je na ženě, aby se jednoho chytla.

  • „Jo, přesně tak. Miluju místa, kde to vře.“ -> A teď víte, že nejlepší bude bar.
  • „Já taky. Mám ráda Mexiko. -> A je čas googlit mexickou restauraci.

V podstatě cokoli, žena zmíní, je vaším vodítkem. A nemuseli jste se jí přímo ptát.

dots
Tip 409 - Minulost, přítomnost, budoucnost
77%
Dostaňte ji! - 14. 7. 2012Přidat názor

Při telefonickém domlouvání první schůzky se ženou zkuste nemluvit pouze v přítomnosti, ale rozveďte konverzaci částečně i do minulosti a budoucnosti. Zvýšíte tím svůj sociální status, protože tím dáte ženě najevo, že jste důvěryhodný a dokážete myslet i do budoucna. Zase to ale nepřehánějte, stačí drobné náznaky.

Můžete například zmínit, že jste před dvěma lety objevili výborné místo, kam dodnes rádi chodíte rozjímat a ve zkouškovém období se tam plánujete chodit učit. Ženu bude pochopitelně takové místo zajímat, když to dobře podáte, takže hned víte, kam s ní půjdete na schůzku.

dots
Tip 401 - Myslete pár kroků dopředu
75%
Dostaňte ji! - 20. 11. 2011Přidat názor

Během svádění je vhodné myslet na několik kroků dopředu. Měli byste vědět, kam až jste ochotni v danou dobu zajít, a jaký bude váš další postup. Nestane se vám tak, že byste na své cestě za svedením ženy zamrzli.

Představte si to jednoduše: Když jste se ženou v kavárně, přemýšlejte, kam byste mohli dále jít. Zároveň přemýšlejte, jak a kde byste se jí chtěli v následujících minutách dotknout či jinak postoupit. Až to domyslíte, hned se pusťte do akce.

Naopak nemá cenu plánovat příliš dopředu. Rozhodně detailně neplánujte společnou noc, pokud jste ženu ani nepolíbili. Je to zbytečná ztráta soustředění a váš cíl se vám tím jenom oddálí.

dots
Tip 400 - Neptejte se, vypravujte
92%
Dostaňte ji! - 13. 11. 2011Přidat názor

Během vašeho hovoru se ženou byste měli používat přiměřené množství otázek. Tedy, pokud vás něco v rozhovoru se ženou zaujme, zeptejte se jí. V žádném případě ale na otázkách nestavte celý rozhovor, tím akorát brzy vyčerpáte témata hovoru bez většího užitku.

Pro lidi je přirozené, že kontakt s ostatními lidmi staví na vyprávění, ne na otázkách. Řeknete ženě příběh, jí něco zaujme a reaguje svým příběhem. Vy se buď na něco zeptáte, nebo navážete dalším svým příběhem. Je to jednoduché a žena tak běžně komunikuje. Co je ale hlavní, jakmile tímto způsobem překonáte počáteční bariéru (několik minut), žena se uvolní a je připravena na svádění.

Pokud děláte během svého postupu zásadní krok (chystáte se jí chytit za ruku, políbit jí atd.), je velmi výhodné zaměstnat její logiku právě vypravováním. Když jí zrovna něco říkáte a během toho postupujete, žena vnímá váš postup mnohem pozitivněji.

dots
Tip 398 - Změňte na schůzce její náladu
43%
Dostaňte ji! - 1. 11. 20111 komentářů | poslední 3. 11. 2011 23:05:30 | Přidat názor

Ženy se rozhodují především na základě momentální nálady, a proto je velmi vhodné tento faktor do jisté míry ovládat. Když jste se ženou na rande, máte v podstatě dvě možnosti, jak ženě změnit náladu a tím i rozhodnutí, ve váš prospěch.

  1. Změníte téma rozhovoru. To se hodí hlavně v případech, kdy se rozhovor stočí špatným směrem (například na bývalé partnery) a žena na jednu stranu chce toto téma rozebírat, zatímco na druhou stranu se ji tím zhoršuje nálada.
  2. Políbíte ji. To je ideální v jakémkoli případě, kdy je žena nervózní, rozrušená či naštvaná, a zaručeně to ovlivní její náladu. Abyste mohl tento nástroj používat, je nejlepší ženu poprvé políbit co nejdříve (ještě před tím, než s pomocí polibků pustíte do ovlivňování její nálady).
dots
Tip 397 - Budujte pohodlí
99%
Dostaňte ji! - 27. 10. 2011Přidat názor

Žena se s vámi bude cítit dobře, pokud se s ní budete dobře cítit i vy. Takže jakmile ji zaujmete, přesuňte se někam, kde se budete cítit pohodlně (a je jedno, jestli to bude na procházce v parku, v restauraci nebo v klubu). Nebuďte z ní nervózní, uvelebte se a vychutnávejte si její přítomnost.

Vtip je v tom, že pokud toto uděláte a opravdu se s ženou budete cítit dobře, odrazí se to na vaší řeči těla. Žena to pozná a taktéž si udělá pohodlí. Jakmile je uvolněná, začne lépe přijímat vaše doteky a snahu o sblížení.

Když jste na některém místě skutečně nervózní, nebojujte s tím. Místo toho jednoduše vezměte ženu někam jinam.

dots
Tip 393 - Mějte připravené zdůvodnění
80%
Dostaňte ji! - 8. 10. 20111 komentářů | poslední 6. 11. 2012 21:11:34 | Přidat názor

Ženy se hodně spoléhají na emoce, to ale neznamená, že neumí logicky uvažovat. Zatímco při dobrém svádění je emoční složka ženy na vaší straně, ta logická váš postup brzdí. I kdyby vás žena v klubu chtěla odvléct na toalety a podat si vás, zpravidla to kvůli své logické složce neudělá.

Logická část ženského mozku zkrátka potřebuje uspokojivé vysvětlení, analýzu situace. Proto kdykoli chcete udělat nějaký velký krok, je lepší jej logicky zdůvodnit.

„Fuj, tady dělají ale odporný kafe. Pojď ke mně, mám teďka nový kávovar, který umí nejlepší kávu pod sluncem.

dots
Tip 390 - Vybudujte spojení
90%
Dostaňte ji! - 24. 9. 2011Přidat názor

Aby vám žena důvěřovala a šla s vámi do postele, mělo by být splněno několik předpokladů. Když je cíleně splníte už na první schůzce, spousta žen poté neodmítne pozvání k vám domů. K těmto předpokladům patří:

  1. Fyzická přitažlivost. Nejde ani tak o váš vzhled, jako spíše o vaší schopnost stupňovat napětí pomocí doteků.
  2. Sociální ověření. Žena musí vědět, že jí od vás nehrozí žádné nebezpečí. Buduje se přímo uznáním okolí, nebo nepřímo pomocí toho, co říkáte.
  3. Vzájemná základní znalost. Většina žen nechce jít do postele s neznámým mužem. Proto byste měli na schůzce probrat základní témata jako věk, nástin společenského postavení (včetně kamarádů), hudba, koníčky, cestování, příroda a dále vaše názory na různé věci.

Sice se najdou ženy, které dostanete, i když tyto tři body nedodržíte, ale ve většině případů tomu tak není. Ženy musí cítit vzájemné spojení, musí vám věřit. Pokud budete vědět, co přesně máte udělat a získáte v tom praxi, nebude vám dělat problém zvát ženy k sobě domů hned na první schůzce tak, aby pozvání přijaly.

dots
Tip 387 - Ptejte se na pozitivní emoce
87%
Dostaňte ji! - 8. 9. 2011Přidat názor

Jednu otázku lze říci hned několika způsoby. V balení žen platí, že nejlepší je ten způsob, kdy se ptáte na emoce, které může odpověď v ženě vyvolat. Ukážeme si to na příkladu. Chcete se zeptat, jakou hudbu má žena ráda.

Špatná otázka: „Jaká hudba se ti líbí?“ (ptáte se logicky)
Správná otázka: „Co ráda posloucháš?“ (ptáte se na pozitivní emoce)

Když se ženy takto zeptáte, vzpomene si na pěknou hudbu. Vyvolali jste v ní pozitivní emoce, které vám poté přičte k dobru.

dots
Tip 377 - Neptejte se, veďte!
73%
Dostaňte ji! - 14. 7. 2011Přidat názor

Muži často dělají chybu v tom, že místo jednoduchého návrhu se ženy začnou vyptávat. Otázkou si zbytečně komplikujete život, protože žena začíná přemýšlet a analyzovat situaci, z čehož nakonec často vzejde odmítnutí.

Místo ptaní raději ženu veďte, podřídí se. Pokud máte alespoň trochu rozvinutou empatii, poznáte na ženě, jak se cítí, například že je unavená či že má hlad. V takové situaci navrhujte, neptejte se. Ptaním se aktivujete u ženy levou logickou hemisféru a ona začne hledat důvody, proč vás odmítnout. Oproti tomu návrhem dáváte ženě jasně najevo, že cítíte její emoce. Pokud vám věří, neodmítne vás.

Příklad. Jedete ve dvě v noci autobusem s dívkou z klubu. Vidíte na ní, že je unavená, a čeká ji ještě dlouhá cesta. Vy byste byli rádi, kdyby strávila noc u vás. Nebudete se jí tedy ptát, ale počkáte si asi na půl minuty před vaším výstupem a řeknete:

„Hele, teď mě napadlo, že můžeš spát u mě. Ty bys jela domů ještě dlouho a já tam mám volno. Pojď.“

Chytnete ji za ruku a vytáhnete ji ze sedačky. Jestli vám věří, nebude se cukat.

dots
Články 1-10 z 711 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | > | >>|
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak