Svadeni.cz | Problém ve vztahu | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Problém ve vztahu

Ahoj Vám všem!
Chodím s jednou holkou už zhruba 1,5 roku. Samozřejmě jako každý, i ona má své chyby a já se je snažím přehlížet, ale je tu pár věcí, se kterýma se smířit nedokáži.
První problém je ten, že jí to příliš netáhne k sexu, takže spolu spíme opravdu málo. Za celou tu dobu jsme spolu spali méněkrát, než některé páry za dva měsíce a to jí často ještě musím přemlouvat.
Druhý, asi největší problém je ten, že mi (na můj vkus) věnuje příliš málo pozornosti. Většinou, když se ve škole potkáme, tak někam spěchá(je trochu více studijně zaměřená), málokdy mi napíše sama od sebe, se všema našema společnýma aktivitama vždycky přicházím já. Jasně, vím, že chlap má být tahoun ve vztahu, občas ale potěší i nějaká odezva.
Vždycky si říkám, že teď dávám ignor, dokud se neozve ona, ale po 3 dnech to vždycky skončí tak, že zhruba po třech dnech se akorát naseru. Pak jí občas napíšu něco ve stylu, proč mi hází takovej ignor. Pak to dopadá tak, že se ona omluví a pár dní se snaží být superženou. To jí ale vydrží opravdu jen pár dní.
Ono se dost nabízí ten vztah ukončit, ale to není taková sranda. Když jsme spolu, tak je to pořád hrozně fajn jako na začátku... Bohužel takových chvil je fakt málo.

Najde se někdo, kdo by mi poradil, jak dál?
Vložil marek | Datum: 6. 10. 2010 22:28:52 | Odpovědí: 22 | Poslední příslěvek: 30. 9. 2019 16:39:19
 |<< | < | 1 | 2 | 
Autor Text příspěvku Datum
Archeopteryx
svůdník
archeopteryx
Klára:
V uvedeném případě už asi nemá smysl nic, ale z obecného hlediska mi na snaze promluvit si nepřijde nic špatného, naopak. Lidi co spolu delší dobu žijí ve vztahu snad už nemají zapotřebí hrát před sebou divadýlko (pokud ano, tak je ve vztahu něco shnilého) a pokud chtějí vztah úspěšně udržovat, musí spolu komunikovat.

Jedním z nejhorších ženských nešvarů je předpoklad jasnovideckých schopností u muže. Opravdu není v lidské moci vytušit vše co si žena myslí, přeje atd. a pokud se ona sama jasně nevyjádří, je to její problém a vina.

M2F:
viz. Reaper. Podle tvé logiky by šlo analogicky tvrdit, že v mužské přirozenosti je promiskuita a násilí a pokud si žena chlapa patřičně nezkultivuje, její chyba že ji zahýbá, znásilňuje a mlátí. Podobně by šlo třeba svádět vinu za zločin na oběť nikoli pachatele apod. Tohle snad ne. Holku nemá vychovávat chlap ani nikdo jiný, ta má být vychovaná už z domova. Pokud ne, je to vhodný objekt leda na jednu noc a ne na vztah.

Pokud by byly ženy skutečně natolik iracionální, pak by se slušelo obnovit tvrdý patriarchát, podřídit je plně mužské pravomoci, vyřadit ze zaměstnání kde je racionalita kvalifikačním předpokladem atd. Ale to snad přeci ne. Ony v žádném případě nejsou takové nesvéprávné chudinky, ale závažnost svých činů a zodpovědnost za ně si neuvědomují o nic hůř něž muži.

Jinak souhlasím, že morální hodnocení ženských činů není vždy jednoznačné. Ony opravdu mohou leccos nevhodného dělat aniž by si to uvědomovaly či z různých pochopitelných důvodů (snaha neranit apod.). To je omluvitelné i když nelze brát jako univerzální alibi. Velkorysost a nadhled však není na místě pokud jde o vědomé cynické zneužívání něčí slabosti. To není na omluvu ale na odstřel.
8. 10. 2010 22:20:55
ana
neregistrovaný
muž
jak jsem se vrátil můj bývalý
Nedávno jsem viděl svědectví o nějakém druhu kouzla v blogu, který navštěvuji, o problémech se vztahem a seznamováním, protože jsem měl vážný problém se svým přítelem a chodili jsme šest měsíců, jen se najednou změnil, vrací se moje hovory, začal podvádět, bolel mě tolik způsobů, jak jsem si nikdy myslel, že je to možné, a jen jsem si myslel, že bych to měl vyzkoušet možná z nějakého zoufalství .. a kontaktoval jsem je .. Nejprve se vše cítilo zasněné a neuvěřitelné, jejich konzultace a řešení bylo trochu snadné a podivné, že jsem nikdy nevěřil v kouzlo .. Hrál jsem spolu s trochou naděje a víry a já jsem byl poslán pár věcí po všem a fungovalo to jako zázrak, všechno šlo na chvíli nový směr, myslím, že to bylo všechno v dobré víře, co mě přimělo číst ten konkrétní příspěvek toho věrného dne .. Doufám, že by mohli pomoci i jiným lidem, jako to udělali, a já jsem dostal všechno, co jsem chtěl a přál jsem si pro svého manžela, mou rodinu a můj život zpět svou reklamu šaty je Akwukespiritualtemple@gmail.com
30. 9. 2019 16:39:19
 |<< | < | 1 | 2 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak