Svadeni.cz | Sbalte ho! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sbalte ho!

Často se tu objevují ženy a žádají nás o rady. Rozhodli jsme se jim vyhovět a oprášili článek o tom, co na muže zabírá.

Spousta lidí trpí předsudky, o tom, že žena nemůže dávat muži najevo náklonnost, neboť se to nesluší. To je první věc, kterou musíte ve svém myšlení změnit. Chcete ho? Tak ho sbalte. Zvyklosti a rady babiček jsou vám opravdu v dnešní společnosti k ničemu.

Ženy mají na rozdíl od mužů nepopíratelnou výhodu. Zatímco šance, že žena muže odmítne, je poměrně velká, obráceně to tak neplatí. Muži zkrátka nejsou zvyklí na to, že jim někdo projevuje zájem, a proto ho budou přijímat kladněji. Navíc je to pro ně vidina sexu, což podstatná část z nich považuje za hlavní cíl vztahu. Už jenom proto byste si měly předem říci, co od vztahu očekáváte. Jestli chcete víc než občasný sex, musíte tomu přizpůsobit tempo svého svádění. Jinak se vám také může stát, že ho po první schůzce už neuvidíte.

Chcete-li se muži líbit, pečujte o sebe. Nemyslím tím, abyste trávily hodinu před zrcadlem. Žena by měla být především zdravá a upravená. Žádná vyhublá modelka z vás být nemusí, ale pokud vážíte 80kg, měly byste se nad sebou zamyslet.

Oblečení také nemusíte vybírat 2 dny dopředu. Stačí, když nebude viditelně po matce. Oblečte se tak, abyste se cítily uvolněně. Na výstřih až k pupíku také zapomeňte, některé muže to odradí. Džíny, tílko, svetr, 3/4ky, sukně… Vše je povolené. Co se však sukní týče, tak poslední dobou přibývá mužů, kterým se zvedá žaludek, jakmile vidí ženu s minisukní. Neplatí tedy pravidlo, že čím kratší, tím lepší.

A sbalila jsem si ho sama!

K vlastnímu oslovení není moc co dodávat. Vystačíte si s tím, když mu řeknete: „Ahoj,“ a začnete se s ním bavit o čemkoli. Pokud jste ho zaujali, stačí to, a iniciativy se ujme on. Může se však stát, že narazíte na stydlína. V takovém případě musíte vést konverzaci vy. To už však nebude tak těžké. Jestli se mu líbíte, poznáte přece okamžitě.

Pamatujte, že to nejtěžší je oslovení. Jakmile ho překonáte, nic horšího vás už nečeká. Pokud ho chcete a on se k ničemu nemá, tak to bez něj zkrátka nepůjde. Je jasné, že vás napadne tisíc výmluv, proč to neudělat. Ale vezměte na vědomí, že jakmile ho neoslovíte teď, příště už může být zadaný nebo ho nemusíte vůbec potkat. Co vám tedy hrozí? Když ho oslovíte, tak ve vysoce nepravděpodobném případě vás může odmítnout. Když to neuděláte, tak ho nemusíte už nikdy potkat. Co je lepší?

On vás negativně nepřijme. Nepošle vás někam jen kvůli tomu, že jste ho oslovily. Přinejhorším si s ním můžete v klidu popovídat a rozloučit se s pocitem, že jste to zkusily. Oslovily jste někdy neznámou ženu jen proto, že jste si chtěly popovídat? Tak to samé udělejte s ním.

Čeho se vyvarovat

Doporučuji vám shlédnout film „Jak ztratit kluka v deseti dnech.“ Kromě toho, že je to vcelku povedená romantická komedie, jsou v ní popsány všechny možné techniky, které nesmíte dělat. Ženy se někdy chovají pro muže velmi podivně. Mnohdy se dokonce stane, že muži se vším vynaloženým úsilím nepochopí, jak jste došly k nějakému závěru a proč jste danou věc udělaly.

Snažte se chovat tak, aby se muž s vámi cítil dobře. Aby se kvůli vám nemusel na veřejnosti stydět (zní to podivně, ale mnohdy se muž kvůli ženě stydí a ona to ani neví). Pokud jste si našly dobrého partnera, bude se snažit chovat také tak.

Žádné rozmluvy s kamarádkami před ním, žádné rozebírání bývalých vztahů, žádné dlouhé telefonní hovory nebo neustálé psaní SMS zpráv před ním!

Osobně mám v hlavě něco, co se dá nazvat: „Systém předběžné kontroly.“ Než něco udělám, popřemýšlím, jak bych reagoval, kdyby někdo udělal to samé mně. Zkuste to. V určitých situacích to neskutečně pomáhá a vyvarujete se zbytečným chybám.

 

Související články...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

    Dostaňte vše, co chcete
    Každý den s námi někdo manipuluje, ať chcete nebo nechcete. To není příliš dobrá zpráva, že? Mnohem lepší je, že to můžete využít pro svůj prospěch velmi jednoduchým způsobem. Máte odvahu to zkusit?

87%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 1. 10. 2015 22:18:49)
posledni komentare  "Sbalte ho!"
MiláXena 22.09.2015 22:45
Re: Janinka 01.10.2015 22:18
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak