Sbalte ho!

Často se tu objevují ženy a žádají nás o rady. Rozhodli jsme se jim vyhovět a oprášili článek o tom, co na muže zabírá.

Dokážete ho sbalit? 

Spousta lidí trpí předsudky, o tom, že žena nemůže dávat muži najevo náklonnost, neboť se to nesluší. To je první věc, kterou musíte ve svém myšlení změnit. Chcete ho? Tak ho sbalte. Zvyklosti a rady babiček jsou vám opravdu v dnešní společnosti k ničemu.

Ženy mají na rozdíl od mužů nepopíratelnou výhodu. Zatímco šance, že žena muže odmítne, je poměrně velká, obráceně to tak neplatí. Muži zkrátka nejsou zvyklí na to, že jim někdo projevuje zájem, a proto ho budou přijímat kladněji. Navíc je to pro ně vidina sexu, což podstatná část z nich považuje za hlavní cíl vztahu. Už jenom proto byste si měly předem říci, co od vztahu očekáváte. Jestli chcete víc než občasný sex, musíte tomu přizpůsobit tempo svého svádění. Jinak se vám také může stát, že ho po první schůzce už neuvidíte.

Chcete-li se muži líbit, pečujte o sebe. Nemyslím tím, abyste trávily hodinu před zrcadlem. Žena by měla být především zdravá a upravená. Žádná vyhublá modelka z vás být nemusí, ale pokud vážíte 80kg, měly byste se nad sebou zamyslet.

Oblečení také nemusíte vybírat 2 dny dopředu. Stačí, když nebude viditelně po matce. Oblečte se tak, abyste se cítily uvolněně. Na výstřih až k pupíku také zapomeňte, některé muže to odradí. Džíny, tílko, svetr, 3/4ky, sukně… Vše je povolené. Co se však sukní týče, tak poslední dobou přibývá mužů, kterým se zvedá žaludek, jakmile vidí ženu s minisukní. Neplatí tedy pravidlo, že čím kratší, tím lepší.

K vlastnímu oslovení není moc co dodávat. Vystačíte si s tím, když mu řeknete: „Ahoj,“ a začnete se s ním bavit o čemkoli. Pokud jste ho zaujali, stačí to, a iniciativy se ujme on. Může se však stát, že narazíte na stydlína. V takovém případě musíte vést konverzaci vy. To už však nebude tak těžké. Jestli se mu líbíte, poznáte přece okamžitě.

Pamatujte, že to nejtěžší je oslovení. Jakmile ho překonáte, nic horšího vás už nečeká. Pokud ho chcete a on se k ničemu nemá, tak to bez něj zkrátka nepůjde. Je jasné, že vás napadne tisíc výmluv, proč to neudělat. Ale vezměte na vědomí, že jakmile ho neoslovíte teď, příště už může být zadaný nebo ho nemusíte vůbec potkat. Co vám tedy hrozí? Když ho oslovíte, tak ve vysoce nepravděpodobném případě vás může odmítnout. Když to neuděláte, tak ho nemusíte už nikdy potkat. Co je lepší?

On vás negativně nepřijme. Nepošle vás někam jen kvůli tomu, že jste ho oslovily. Přinejhorším si s ním můžete v klidu popovídat a rozloučit se s pocitem, že jste to zkusily. Oslovily jste někdy neznámou ženu jen proto, že jste si chtěly popovídat? Tak to samé udělejte s ním.

Čeho se vyvarovat

Doporučuji vám shlédnout film „Jak ztratit kluka v deseti dnech.“ Kromě toho, že je to vcelku povedená romantická komedie, jsou v ní popsány všechny možné techniky, které nesmíte dělat. Ženy se někdy chovají pro muže velmi podivně. Mnohdy se dokonce stane, že muži se vším vynaloženým úsilím nepochopí, jak jste došly k nějakému závěru a proč jste danou věc udělaly.

Snažte se chovat tak, aby se muž s vámi cítil dobře. Aby se kvůli vám nemusel na veřejnosti stydět (zní to podivně, ale mnohdy se muž kvůli ženě stydí a ona to ani neví). Pokud jste si našly dobrého partnera, bude se snažit chovat také tak.

Žádné rozmluvy s kamarádkami před ním, žádné rozebírání bývalých vztahů, žádné dlouhé telefonní hovory nebo neustálé psaní SMS zpráv před ním!

Osobně mám v hlavě něco, co se dá nazvat: „Systém předběžné kontroly.“ Než něco udělám, popřemýšlím, jak bych reagoval, kdyby někdo udělal to samé mně. Zkuste to. V určitých situacích to neskutečně pomáhá a vyvarujete se zbytečným chybám.

 

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora MiláXena

  Ahojky, myslíte, že jde kluka (muže) převychovat?

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Janinka

   Jdeš převychovat ty?

   Reaguj na tento komentář