Jak získat ženu svého života?

Chcete získat ženu svého života? Pravdou je, že žádný pár nechce říci, že se setkal na internetu, v klubu, nebo skrze dohazovače. Žena by ráda řekla všem svým přátelům o odvážném muži, který převzal iniciativu a udělal první krok. Vsadíte na svou přirozenost, nebo na naše rady?

Jak získat a sbalit ženu?

Pravdou je, že žádný pár nechce říci, že se setkal na internetu, v klubu, nebo skrze dohazovače. Žena by ráda řekla všem svým přátelům o odvážném muži, který převzal iniciativu a udělal první krok. To ale také znamená vyhnout se levným trikům „jak sbalit ženu“ a hlavně nedávat ihned najevo Vaše pravé záměry.

Chcete získat ženu svého života? Musíte být schopen nejdříve vést sám sebe a být připravený na odmítnutí. Pokud nebudete schopni vést sami sebe, nebudete schopni vést ostatní a nikdy nedostanete to, co chcete. Budete stále čekat na někoho jiného, aby Vám dál svolení.

Můžete se to zdát již stokrát omílané dokola, ale pokud nevsázíte na svou přirozenost, je důležité dbát určitých pravidel:

1) Nepředstírejte! A buďte skuteční.

Předstírat něco, co nejste, je skvělý způsob jak odradit ženy. Být „skutečný“ znamená, že i Vy máte své klady a zápory a dáváte svou kůži na trh bez příkras. Časem by na tyto malé lži stejně žena přišla.

Muži se tohohle pravidla moc držet nechtějí, protože pokud jsou odmítnuti, nemají žádného obětního beránka jako emocionální rámě pro jejich ego

2) Ať je Vás slyšet!

Jako muž, chcete být slyšen, tak mluvte! Jedna ze zvláštních věcí je, že když mluvíte se ženou, automaticky snižujete hlasitost svého hlasu tak, že budí nedůvěru. Nemusíte na ní přímo řvát jako by byla hluchá. Stojíte vedle sebe většinou dost blízko, zkuste udržovat svůj hlas v takové výškové rovině, jako kdybyste mluvil se svým blízkým kamarádem.

3) Ukažte jí, že máte o ní zájem!

Nemluvte stále o sobě, mluvte o ní. Je to jednoduchý koncept, ale i tak si mnoho mužů pokládá otázku: „Co mám vlastně říkat?“
Ukažte, že o ní máte zájem. Konverzační témata zaměřte na ni a její koníčky, a bude postaráno. Dozvíte se o své možné budoucí přítelkyni mnohé a ona ocení Váš zájem.

4) Mluvte jako gentleman.

Gentleman mluví vzdělaněji. Jeho styl vyjadřování a přiměřená výška hlasu je uklidňující, uvolňující. Nemusíte chodit na žádnou speciální školu, stačí trošku číst a procvičovat pomalou a klidnou konverzaci.

5) Naučte se být mužem.

To znamená neutíkat od problémů a čelit svému strachu. Postavením se svým největším obavám z Vás udělá sebevědomějšího muže. Poznáte sami sebe.

6) Konec trapným hláškám!

Nikdo nemá rád povrchní hlášky. Když hodláte mluvit se ženou, mluvte s ní na úrovni. Buďte přímý a taktní. Inspiraci můžete čerpat z romantických filmů a seriálů. Doporučuji je alespoň mírně upravit. Když použijete romantickou hlášku z filmu a žena ji pozná, neobávejte se. Může to být dobrým konverzačním námětem dalšího rozhovoru.

Komentáře