Svadeni.cz | Funkce wingmana | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Funkce wingmana

Wingman je muž, který nám pomáhá při balení, nejčastěji v klubu. Jeho funkce se však neomezují pouze na samotné balení. Správný wingman je schopen zhodnotit vaše balení a popohánět vás.

Správný wingman je takový muž, který vás dokáže podpořit a zároveň i zhodnotit. K tomu ještě platí, že by měl být přibližně ve vašem věku a mít přibližně stejně zkušeností s balením jako vy. Když bude váš wingman o hodně zkušenější, než vy, nebudete mít motivaci s ním soutěžit. Když to naopak bude začátečník, nebude vás umět podpořit, a stane se tak vaší přítěží. Je tedy zřejmé, že najít správného wingmana je dosti složité. Než se vám to skutečně podaří najít partnera podle vašich představ, několikrát se spálíte.

Umět s wingmanem soupeřit a zároveň se i podpořit je důležitý předpoklad k tomu, aby vám vzájemná spolupráce přinesla co nejvíce užitku. Sdílejte s ním zkušenosti i nápady, které společně uvádějte do praxe. To vám zaručí nejrychlejší postup.

Wingman by vám měl umět pomáhat především ve třech oblastech.

1. Hecování

Správný wingman podněcuje váš výkon. Navádí vás k akci. Vypadá to strašně abstraktně, ale ve skutečnosti se to dá shrnout do jednoho proslovu: „Hej, vidíš ty dvě? Jdeme na ně!“

S wingmanem oslovíte zpravidla více žen než bez něj. Tím, že spolu soutěžíte (někteří si dokonce dělají čárky za telefonní čísla a po akci muž s méně čárkami platí druhému pivo), doslovíte za jeden večer mnohem více slečen.

2. Zhodnocení vašeho balení

Při balení na sebe nevidíme. Nevíme, jaká gesta mimovolně děláme, jak ve skutečnosti stojíme. Můžeme si myslet, jak jsme klidní a v dominantním postoji, ale ve skutečnosti jsme shrbení, rukama při hovoru házíme až ke stropu a v obličeji nám svaly škubou jak při nervovém záchvatu. Wingman je ten, kdo vám tyto neduhy pomůže odhalit.

Vřele doporučuji, abyste nebalili pořád s wingmanem. Balte také chvíli sami, aby vás váš společník mohl pozorovat z dálky. Tam si nejlépe všimne, jak se při balení projevujete. Buďte připraveni, že vám poté řekne poměrně dost chyb, pokud nejste v balení příliš zkušení. Avšak nevěšte hlavu. Vše se dá tréninkem napravit.

I vám vřele doporučuji, abyste si svého wingmana vyzkoušeli a pozorovali ho zdálky. Často se totiž stává, že muži se chovají zcela odlišně v klidové situaci a při balení. Muž, který je zcela klidný a vyrovnaný, v přítomnosti ženy může začít dělat chyby. Chvěje se mu hlas, třese se, vysílá nesebevědomé signály. Pokud wingman vaše výtky přijme, můžete to s ním zkusit, vytrénuje se. Jakmile se s vámi ale bude hádat, že balí naprosto bez problému, nebalte s ním. Kazil by vám to.

3. Balení s wingmanem

Wingmana nejvíce využijete, když budete balit dvojici žen. Pokud máte zájem o jednu a wingman o druhou, jde v podstatě o ideální situaci. Ale ani když budete mít oba zájem o jednu ženu, svět se nezboří. Můžete se s wingmanem dohodnout na pravidlech – v takové situaci jednou podpoříš mě, podruhé já tebe.

Kromě dvojic žen je výhodné s wingmanem jít do čtveřice žen či vyššího počtu. Nedoporučuji jít s wingmanem na jednu ženu. U trojice žen je situace komplikovanější. Osobně se kloním spíše k tomu, že je lepší k trojici žen přistupovat samostatně. Ale i s wingmanem to lze.

V samotném balení má wingman funkci v závislosti na situaci. Pro zjednodušení uvedu případ, kdy jdete s wingmanem na dvojici žen, přičemž jste dohodnutí, kdo má o kterou zájem.

 1. Oslovení pronáší většinou jeden k jedné z dívek a druhý pouze něco dodá nebo jen pozdraví.
 2. Ten, kdo začal s oslovením, navazuje konverzací. Při tom se věnuje oběma dívkám rovnoměrně. Druhý muž doplňuje prvního, rovněž k oběma dívkám.
 3. Pokud jste ženy zaujali, začněte si navzájem zvyšovat sociální hodnotu, nejlépe nějakým předem připraveným zážitkem, který budete dívkám vyprávět.
 4. Časová tíseň. Rádi jste si pohovořili, ale už budete muset jít.
 5. Žádost o číslo.

Těchto pět bodů je takový základní postup, který by bylo vhodné dodržovat. Pokud jste spolu s wingmanem sehraní, můžete váš postup rozšířit například o věštění či tanec se slečnami tak, abyste nemuseli končit pouze na předání telefonního čísla.

V navazujícím článku uvedu příklad konverzace při balení s wingmanem tak, abychom viděli všech pět bodů v reálu.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Falešná časová tíseň
  Pokud jste právě oslovil nějakou dívku, ještě jste neměl dost času, abyste se prezentoval jako někdo výjimečný a odhalil své kvality. Nebude tudíž rozlišovat mezi vámi a jakýmkoliv jiným otravou. Dívka si ...

  Výběr wingmana
  Když se rozhodnete jít balit ženy s kamarádem, lehce se dostanete do situace, kdy vás kamarád místo podpory začne shazovat. Zmaří vám tak šanci na seznámení, přestože toho později lituje. Co ho nutí k tomu, aby ...

92%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 24. 2. 2010 14:39:45)
posledni komentare  "Funkce wingmana"
1.MAJ 24.02.2010 00:44
Re: OffTopic:)) 24.02.2010 09:12
Re: 24.02.2010 14:39
AdamXY 24.02.2010 11:38
Re: AdamXY 24.02.2010 11:43
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak