Jak na dívky v pubertě (1)

Puberťačky jsou zvláštní kategorií žen. Nejsou ještě dostatečně psychicky vyspělé, ale ani životem zklamané. Teprve se postupně osamostatňují od svých rodičů, budují svoji osobnost. Ale co především, puberťačky jsou díky svému vzhledu pro většinu mužů velmi přitažlivé.

Víte jak na puberťačky? 

Většina mužů někdy chtěla sbalit puberťačku. A téměř všem se to skutečně podařilo. Ovšem těžší, než takovou dívku sbalit, je udržet si s ní vztah. Proto se v rámci těchto dvou článků podíváme nejenom na to, jak takovou dívku získat, ale i na to, jak si ji udržet.

Co o puberťačkách víme a je to pro nás podstatné?

Domnívám se, že až na poslední dva body jste se nedozvěděli nic překvapivého. Problém puberťaček tkví v tom, že je lze rozdělit do dvou skupin. V té nevýrazné skupině jsou dívky, které se bojí prosazovat. Možná jsou tlusté, možná škaredé, možná sice krásné, ale vlivem špatné výchovy postrádají sebevědomí. V druhé výrazné skupině jsou dívky, po kterých se na ulici zaručeně otočíte, ať už kvůli tomu, jak jsou krásné či pro vás odpudivé. Pro nás je důležité, že obě skupiny lze v té nejobecnější rovině sbalit stejně.

Puberťačkám, jak již víme, imponuje sebevědomé chování. Nezkoušejte je tedy oslovit stylem: „Ahoj. Moc se mi líbíš. Zajdeme na colu?“ U těch nevýrazných byste mohli bodovat, ale pro onu sebevědomou část je to příliš nudné a fádní. Ideální je zvát na něco akčnějšího, a teprve pokud se jí nebude chtít, můžete zkusit klasické pozvání. Podíváme se na několik situací.

Ulice či nákupní centrum

Zde téměř nemáte šanci potkat puberťačku, která by byla sama. Pokud jde ve dvou, lze je oslovit jednoduše.

„Ahoj holky, co hledáte?“ či: „Ahoj holky, kam máte namířeno?“

Až něco odpoví, začněte se s nimi bavit o cíli jejich cesty, poté můžete svést téma hovoru na zajímavé oblečení či doplněk, který má jedna z nich. Nakonec můžete předvést časovou tíseň a říct si o číslo:

„Tak jo, rád jsem si s váma pokecal, ale už musím běžet. Rád bych vás ale ještě někdy viděl. Dáte mi na sebe číslo?“

U puberťaček máte vyšší šanci na úspěch než u starších žen. Proto, pokud se s vámi bavily, číslo vám zpravidla dají. Bez ohledu na to, zda mají či nemají přítele.

Je-li holek spolu více, nejlepší je počkat na moment, kdy se ta vaše nudí či právě nehovoří. To samozřejmě lze udělat pouze na místech, kde vám dívka nikam neuteče, například u party puberťaček v tramvaji. Oslovíte pouze tu dívku, o kterou máte zájem.

„Koukám, že se tady pěkně nudíš, co?“, či jen: „Ze školy?“

Berte ohled na to, že dívka pravděpodobně chce být se svými kamarádkami, proto je nejlepší zakončit opět pouze číslem.

Podnik

V podniku narazíte téměř výhradně na tu sebevědomější část puberťaček. Chce to proto jednat s nimi trochu tvrději než na ulici.

Chcete zatancovat s dívkou, která je se svými kamarádkami buď u stolu, nebo na parketu. Pokud nemáte wingmana, vaše šance je poměrně nízká. Přesto to můžete zkusit tak, že jednoduše poklepete ženě na rameno, a až se otočí, chytnete si ji a odvedete na parket. Můžete při tom říct: „Pojď“. Opět je nejlepší vyhlédnout si situaci, kdy se dívka zrovna nebaví.

V netanečním podniku je vhodné přidat se do skupiny, ve které žena zrovna je. Postup lze nalézt v jiných článcích.

Škola

Chodíte-li do stejné školy jako dívka, máte značně ulehčený kontakt. Zde jí opravdu stačí na něco pozvat, a pokud se jí alespoň trochu líbíte, pozvání přijme.

Internet

Internet je specialitka puberťaček, protože u nich tento způsob seznamování funguje líp než u ostatních žen. Vytvořte si profil, dejte si do něj zajímavé fotografie a popis a můžete balit. Vždy se snažte ženu co nejdříve vytáhnout ven.

Jak vidíte, seznamování s puberťačkami se od seznamování s jinými ženami příliš neliší. Pouze musíte dát více najevo své sebevědomí, zvláště pokud balíte onu sebevědomou menšinu dívek. Na ty nesebevědomé postačí v podstatě jakékoli naprosto nezkažené pozvání či žádost o číslo, pokud není dívka zadaná a alespoň trochu se jí líbíte.

Jiné je to však se vztahem s puberťačkou, o kterém bude pokračování článku.

Komentáře