Svadeni.cz | Panic v 24 rokoch, problemy | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Panic v 24 rokoch, problemy

Zdravím

Potreboval by som poradiť, dievča som nemal nikdy, ani kamarátky. Skrátka som absolútny introvert, melancholik. Mám problémy s komunikáciou s dievčatami. Keď sa pozrem do minulosti prežil som si peklo na základke a strednej, bol tam príšerný kolektív. Dievča som tam nenašiel nikdy, našiel som tam len ignoráciu, ohováranie a stres. Toto sa podpísalo na mojom sebavedomí, tak že som nezvládal ani nájsť prácu. Skrátka neni som manuálne zručný, nezvládam stresové situácie a pod. Teraz už pracujem ako úradník, tam sa mi celkom darí zvládam to, ale ta práca mi dá peniaze ale vzťah to nájsť nedokáže. Pokiaľ som v práci je dobre, prídem domov, som totálne nervózny keď v meste vidím tých zadaných jak majú sex a podobne a ja nemám nič také. Chodím aj k psychológovi ale aj tak môj problém sa nedá vyriešiť, rady som tam dostal, ale poraziť sexuálnu frustráciu športom a podobne to mne nestačí, koníčky nedokážu zabrániť mojej chuti na sex, tak by som chcel prvý sex, ale zároveň ta túžba ma ničí, nedá sa na to prestať mysleť byt panic, je to obrovská zátaž na môj duševný stav, ktorý je dosť biedny. Keď si predstavím že 15,16,17 ročný máju sex zo spolužiačkou a ja nič, tak ich totálne nenávidím za to. Táto sitúacia ma vytáča do takých extrémov že som absolútne nervózny s toho, proste som nervak momentálne, to lem doma, v práci ok. Tie dievčata ako keby ma všetky odsúdili alebo čo, skrátka nech skape ako panic, alebo sú asexuálne. Nájsť dievča s koníčkami ako ja že PC hry, bike, turistika je nemožné. Bary a disco a také kraviny to neni môj štýl. Skúšal som to a necítim sa v takých miestach dobre a pôsobi to tak nasilu a neprirodzene. Zoznamky to je oničom, všetko take nasilu a neprirodzené neni spoločná téma. Moja situácia je začarovaný kruh, s nalomenou psychikou je to ťažké a žiadna neni v situacií ako ja a chýba tolerancia zo strany dievčat. Som v takom zlom stave vďaka tomu neni som šťastný človek, neviem pôsobiť plný radosti. Keď by mam sex tak som šťastnejší človek.

Moc neverím že niekdo bude na tom podobne ako ja. Za slušné rady budem vdačný
Vložil Kreon | Datum: 27. 4. 2017 15:11:08 | Odpovědí: 127 | Poslední příslěvek: 7. 1. 2020 9:59:52
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 
Autor Text příspěvku Datum
Bára
neregistrovaný
muž
Milý Kreone,
tak mi nějak přijdeš, že tu žádáš rady, ale když přijdou, tak je odmítáš :) S negativně naladěným člověkem nechce nikdo nic mít, to mi věř. Nejdřív se zkus naučit žít sám se sebou. Protože kdo neumí žít se sebou, neumí žít ani s druhým...
17. 7. 2019 9:35:03
StejnyPribeh
neregistrovaný
muž
Vy jste fakt dementi se tu vysmívat a urážet člověku, o kterého nikdo nemá zájem.

Já jsem na tom podobně jako Kreon, dokonce ve stejném věku, jen trochu mladší. A taky jsem holku nikdy neměl a tak. A cítil jsem to podobně jako ty Kreone, nenávist ke holkám, párečkům a tak. Postupem času jsem se rozhodl s tím trochu něco udělat a překonat se. je to dobrý, už holky nenávidím, s pár jsem se i sešel jako kamarádksy a pokecal a dost mi tto změnilo pohled na holky a už je beru trochu jinak - nejako největší svině ale celkem jako fajn lidi. Akorát se jich pořád bojím, například doteků a tak, nejsem moc socialně ok, ani moc kamarádů nemám, protože nejsem frajírek a tak, ale jsem svůj.

Nenech se odradit od místních urážečů, sami mají malé sebevědomí a jsou frustrovaní, tak uráží tebe, protože jsi na tom podle nich hůř než oni sami. Čekám, že se pár nadávek taky dočkám, nu dobrá.

Důležité je nezapšknout a pracovat na sobě, to se mi osvědčilo a pomohlo mi to k tomu, se s holkami scházet kecat s nimi, tady jsem ale skončil, na dotyky nemám odvahu :D :( a přitom je to teprve první meta... ais to budu řešit čez psychologa, protože nevím jinak. Nechci ale čekat a doufatm že ono samo se něco stane, čekal jsem dlouho a nic se nestalo, tak je čas jednat. jen nevím jak :D
28. 11. 2019 19:40:48
Moon
svůdník
moon
Jenže Kreon zapšknul a odmítá pracovat na sobě, proto se mu to moc nepovede. ;-)
4. 12. 2019 21:00:16
Kreon
svůdník
muž
Rok 2019 sa končí pomaly nezmenilo sa takmer nič. Jedine čo sa zmenilo že som sa vrátil k šoférovaniu. V 2021 chcem kúpiť nové auto aby som vyzeral bohato. V práci si vybíjam zlosť na ľuďoch, za to že som panic, podla psychológa som v syndróme vyhorenia prvé štádium. Radí mi psychológ mam ísť na PN, ale vzhľadom k tomu že chcem našetriť na auto moc sa mi to nehodí. Neviem sa rozhodnúť či oddychovať alebo vyhorieť vnútorne kompletne ako panic nemám chuť tam ani chodiť do práce, nenávidím tie zadané svine.
8. 12. 2019 16:32:14
Kaki
neregistrovaný
muž
Kreone,to je ubohé. Příjde mi to jakobys tu chtěl na sebe strhávat pozornost.Nejprve žádáš o radu,pomoc a pak odmítáš s tím,že jsou to kraviny.Vím,jak se cítíš také jsem dřív cítil bezmoc ve styku s děvčaty ale víš co?Povím ti tajemství!Jestli to chceš,musíš si za tím jít a postavit se tomu...Nejde jen být v rohu a brečet,jak je svět nespravedlivý!
1)Chceš si koupit auto,abys vypadal bohatě?To je blbost a co kdyby tě někdo prokoukl?
2)Vylívat si zlost na lidech,protože jsi panic?Jdi do bordelu,když vyděláváš ,,dobře".Nehledě,že vybíjet si zlost kvůli tomu na lidech,takhle se chová jen odpad
3)Nenávidíš zadané lidi?Oni mohou za tvé ,,utrpení"? Prober se chlape,každý nese odpovědnost za svůj život! Nenávist není řešení,akorát vede k další nenávisti a sebelitování.
Zatím mě svým mindsetem připomínáš ,,incela"
Přeji ti hodně zdaru v sebezlepšení,i když nevím...Musíš změnit mindset a nevinit druhé za svůj život!
15. 12. 2019 23:39:38
Kreon
svůdník
muž
Rok 2020, panic stále, nezadaný stále. Čo priniesol rok 2019 vôbec, chuť kúpiť auto a šoférovať sa k tomu vrátiť k jazdeniu. Chodím na wellnes aktivity a masáže do reštauracii a kaviarni, neviem ako čo robiť iné. Míňam peníze len na duševný oddych s práce, ktorú nenávidim a to je celé čo robím. Mňa diskotáky nebavia a nikdy ma nebavili
6. 1. 2020 19:03:25
Moon
svůdník
moon
Já si myslím, že za ty 3 roky tu už stále bylo popsáno, co je špatně a to by měl Kreon udělat, bohužel postup nulový, ba dokonce záporný. Není divu, že jsou takové výsledky.
7. 1. 2020 9:59:52
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2020 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak