Svadeni.cz | Panic v 24 rokoch, problemy | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Panic v 24 rokoch, problemy

Zdravím

Potreboval by som poradiť, dievča som nemal nikdy, ani kamarátky. Skrátka som absolútny introvert, melancholik. Mám problémy s komunikáciou s dievčatami. Keď sa pozrem do minulosti prežil som si peklo na základke a strednej, bol tam príšerný kolektív. Dievča som tam nenašiel nikdy, našiel som tam len ignoráciu, ohováranie a stres. Toto sa podpísalo na mojom sebavedomí, tak že som nezvládal ani nájsť prácu. Skrátka neni som manuálne zručný, nezvládam stresové situácie a pod. Teraz už pracujem ako úradník, tam sa mi celkom darí zvládam to, ale ta práca mi dá peniaze ale vzťah to nájsť nedokáže. Pokiaľ som v práci je dobre, prídem domov, som totálne nervózny keď v meste vidím tých zadaných jak majú sex a podobne a ja nemám nič také. Chodím aj k psychológovi ale aj tak môj problém sa nedá vyriešiť, rady som tam dostal, ale poraziť sexuálnu frustráciu športom a podobne to mne nestačí, koníčky nedokážu zabrániť mojej chuti na sex, tak by som chcel prvý sex, ale zároveň ta túžba ma ničí, nedá sa na to prestať mysleť byt panic, je to obrovská zátaž na môj duševný stav, ktorý je dosť biedny. Keď si predstavím že 15,16,17 ročný máju sex zo spolužiačkou a ja nič, tak ich totálne nenávidím za to. Táto sitúacia ma vytáča do takých extrémov že som absolútne nervózny s toho, proste som nervak momentálne, to lem doma, v práci ok. Tie dievčata ako keby ma všetky odsúdili alebo čo, skrátka nech skape ako panic, alebo sú asexuálne. Nájsť dievča s koníčkami ako ja že PC hry, bike, turistika je nemožné. Bary a disco a také kraviny to neni môj štýl. Skúšal som to a necítim sa v takých miestach dobre a pôsobi to tak nasilu a neprirodzene. Zoznamky to je oničom, všetko take nasilu a neprirodzené neni spoločná téma. Moja situácia je začarovaný kruh, s nalomenou psychikou je to ťažké a žiadna neni v situacií ako ja a chýba tolerancia zo strany dievčat. Som v takom zlom stave vďaka tomu neni som šťastný človek, neviem pôsobiť plný radosti. Keď by mam sex tak som šťastnejší človek.

Moc neverím že niekdo bude na tom podobne ako ja. Za slušné rady budem vdačný
Vložil Kreon | Datum: 27. 4. 2017 15:11:08 | Odpovědí: 108 | Poslední příslěvek: 26. 11. 2018 14:56:00
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>|
Autor Text příspěvku Datum
Minus
svůdník
muž
Jak může probíhat návštěva divadla
Já ještě s žádnou holkou regulérně nechodil, proto na sebe se nedívám, že jsem nemožnej, ale že pravou holku jsem hledal doposud na špatném místě = prostě jsem ji nepotkal. Důležitý je potkávat nové lidi a mít nové zážitky=nemít stereotyp. Stále překonávat hranice(bojím se oslovit holku, tak začnu tím, že se zeptám na zastávce autobusu, zda autobus už jel. Pak si to stížím).
Když jezdíš sám na bike, super něco děláš, ale pokud to děláš stylem jen sport a hlavně nikoho nepotkat-> holt nikoho nepotkaš. Jezdi bike, kde můžeš někoho potkat. Dělej cyklistické výlety, kde se cestou posilníš v nějakém podniku.
Špatný je, když primárně vše děláš abys si někoho našel. Důležité je dělat vše, tak aby ses u toho bavil a bylo na tobě vidět, že se bavíš. Musí si každý pořád vytvářet kontakty s lidma, mluvit s nimi(Já bych začal, že bych začal do neznámého obchodu-Lidl,Tesco a zeptal bych se, kde mají něco co nemůžu najít, i když třeba tuším kde to je. A vyzkoušel bych to několikrát i v jiných obchodech, kam se v blízké době nechystám)

Proč jsem navrhoval operu?(Protože to má styl naproti muzikálům s Lucií Bílou, kam chodí "všichni") Protože třeba se za chvíli vyhecuješ a budeš si chtít koupit lístek a pak to začne:Nebudeš si to kupovat přes net, protože by ses ochudil o zážitek si to koupit osobně. Zajedeš do Bratislavy(Brno, Praha, prostě, tam kde hrají operu nebo balet), půjdeš do divadla(nevíš, kde je divadlo? Tak se někoho ZEPTEJ!-důležitý je aby to sis nevybíral koho se zeptáš, prostě se zeptej prvního koho potkáš ať je to kdokoliv), v divadle si budeš chtít koupit lístek. (MOŽNÁ, Řeknou ti, že si musíš dojít do pokladny-jiná budova, že tady neprodávají lístky. Necháš si poradit kudy se tam dostaneš) Jsi u pokladny. Zeptáš se, že chceš jít poprvé na operu, co by ti doporučili, že ti někdo doporučoval Verdiho. Když ti ňákou operu nabídnou, tak se zeptej o čem to je. Až si to koupíš tak se ještě zeptej, jak hodně slušně oblečenej bys měl být, případně se zeptej, zda bude stačit to či ono. Zeptej se, kdy máš přijít do divadla, že si ještě nikdy nebyl na opeře a že si to chci ve vnitř prohlídnout a... Poděkuj s úsměvem a těš se do divadla.
V den představení se může dít spoustu věcí, např.: Budeš chtít jít rovnou z práce do divadla, vezmeš si oblek(buď na sobě, nebo v tom pytli na přenášení) do práce. Už děláš nějaký rozruch, někomu to nedá a bude se tě ptát, kam se chystáš, nebo se zeptáš někoho, kam si můžeš odložit oblek: budeš se s ním bavit o všem možný, třeba (možná) i o tom, že jsem tě vyhecoval na internetu na nějakým fóru. Buď veselej, že se s tebou baví. Nevíš, třeba ten kolega má sestru, která ráda chodí do divadla, kterou ti třeba dohodí :D
Jsi před divadlem. Vejdeš a někdo ti bude kontrolovat vstupenku. Nevíš, jak to bude probíhat. Když ti to bude kontrolovat nějaká pěkná holka, tak se s ní můžeš dát do řeči(podle počtu lidí, kolik tam bude, ale vše dělej jakmile tě to napadne, rozmýšlet 2 sekundy je špatný, protože se rozhodneš, že TEĎ NENÍ SPRÁVNÁ DOBA=co by na to řekli ostatní, apod.). Vesměs je jedno, co jí řekneš (pokud kontroluje slečna), protože tam stejně nepůjdeš dřív než za půl roku a oni na tebe už dávno zapomenou. Co říct? Skoro cokoliv tě napadne, ať je vidět, že si nad tím nepřemýšlel, že říkáš to co chceš a nedíváš se na ostatní. Třeba:"Vám to sluší. Nečekal jsem, že mě přivítá v divadle taková pěkná holka/slečna. Ona opera není jen staré lidi? Kudy se dostanu nejlépe na svoje místo, já jsem totiž poprvé na opeře :D". Když si sedneš na svoje místo(kup si takové, aby nebylo na kraji řady. Musíš si koupit, takové aby vždy někdo seděl okolo tebe). //poznámka, když budeš procházet uličkou před sedadlama, tak vždy tělem k člověku. Nikdo nechce vidět tvůj zadek, když se protahuješ před ním. // Jakmile už sedíš, tak už můžeš jen čekat a nebo se bavit s lidmi(Muži i ženy) okolo tebe. (nepřemýšlej, zda se máš ptát, ale rovnou se zeptej! "Promiňte, jak dlouho asi trvá jedno představení. Já jsem totiž jdu na operu poprvé" něco odpoví, ale jakmile se chytne tak už se ptej na cokoliv, buď šťastný, že se s tebou baví."Jak často chodíte do divadla?""To vám nevadí, že nerozumíte italsky? jak pochopím, o čem to je?") Když se snimi budeš bavit jakmile tam přijdeš, tak už s nimi můžeš skoro mluvit celý večer.
Odehrají 1. dějství, spadne opona, rozsvítí se. A můžeš se začít znova bavit s nimi. Řekni svůj názor, i když se ti to nelíbilo a přišlo ti to jako blbost, ale hlavně s úctou a se zaujetím pro ten večer. Prostě jim popiš své pocity. Všichni někam půjdou, nejspíš pro pití a chlebíčky(často se stojí fronty) nebo lidi často se prochází po divadle (Vylézt úplně nahoru, ale i dolu). Dělej si selfíčka apod. Pokud se ti ta návštěva opery líbí, tak se jich zeptej, co by ti doporučili. Když odehrají zbylá dějství, tak jim poděkuj za milou společnost, řekni že určitě se koukneš na tu další operu. Rozhodneš se podle toho, zda to byl manželský pár, nebo nějací studenti či studentky, kdokoliv. Můžeš se s nimi zkusit navázat přátelství, že byste šli příště společně. OK.
Další den v práci, to zase můžeš u oběda vytáhnout a popisovat, co si zažil, i když to asi nebylo přesně tak, jak jsem to popsal.

Snažil jsem se ukázat, jak přistupovat k životu. Připravovat si příležitosti, užívat si, získávat zkušenosti i negativní. Budeš mít najednou nějakou další historku, jak si navštívil operu. Potkáš plno cizích lidí a né jenom ty lidi, že tvé bubliny, které potkáváš každý den. Moje rada zní: fleshlight nekupuj(nevyřeší to tvůj problém, ty chceš holku a být spokojený se životem), za půlku té ceny jdi, do divadla a navštiv doktora, popiš mu celý svůj problém. Zda tě nemá poslat za psychoterapeutem či psychologem. Bude to další člověk, který ti k tomu něco řekne, povzbudí, že je to normální apod. Budeš víc vklidu.
Já jsem taky párkrát navštívil psycho-něco a bylo to v pohodě, zkrátka si povídáš s někým.
Zvaž to, klidně se zeptej kolegů z práce, zda jít do divadla, je jedno, že to nejsou kámoši. Pokud tam nechceš jít, tak se zeptej alespoň někoho známého/kolegy, co říká na operu.
NEKUPUJ FLESHLIGHT, protože si potom budeš říkat, Proč já vůl ho koupil, a Kup si lístek do DIVADLA (za poloviční cenu) a zkus navštívit doktora, třeba na tvůj problém je nějaký tableta.
31. 8. 2017 23:33:06
Kreon
svůdník
muž
Už som ti povedal SLUŠNE, že mňa debilne divadlo, a húkanie opera nezaujíma. NEVIES CITAT? koncerty ma nebavia, načo tam solo pôjdem sa nasrať. Obleky neznášam. Psychológa som navštívil dosť krát, kde je dievča zaujimavé, strata času. Pekny príbeh ale si s inej vekovej generácie a tvoje rady mi nemaju čo ponúknuť. Fleshlight ma jedine zachráni, nahradí to sex a to potrebujem. Negatívnych skusenosti mam viac než dosť. TAKŽE EŠTE RAZ MNA DIVADLO, HUKANIE OPERA NEZAUJIMA, KONCERTY tak isto nie. Mne stačí že idem sa najesť SÁM do reštauracie, kde sa naseriem lebo je tam moc zadanych, do kavarne kde su zadany, kupaliska to je zbytocne ako nezadany tam ist, lebo co tam ako jednotlivec urobim nic. Takze ako nezadany som diskriminovany vo vsetkom.
31. 8. 2017 23:50:19
Moon
svůdník
moon
A tady je krásně vidět, který z vás dříve si tu ženskou najde. Nádherná ukázka pozitivního přístupu Minuse vs. negativního přístupu Kreona. :-D :-D
1. 9. 2017 8:08:58
ax
svůdník
ax
Budu se sice opakovat, ale je nanejvýš spravedlivé, že se někomu s podobným uvažováním ženské na hony vyhnou, protože to vycítí.
1. 9. 2017 9:59:54
Elliasson
neregistrovaný
muž
Kreon: Pojďme udělat něco bláznivého. Pojďme dát závod do kopce, pojďme do klubu, seznamovat se s holkami na ulici, udělat si fotky na seznamku... Ale probůh, hlavně si nekupuj fleshlight! To už si radši zaplať holčinu na privátu. Aspoň si s ní popovídáš.
1. 9. 2017 10:58:25
Kreon
svůdník
muž
Prístup je taký, ako si každý zaslúži. To že nemám dievča v reali každy odnese. Treba dať najavo že sa mám nanič. Nemám rád blbosti čo nefungujú, ako s tým divadlom. Rady treba dávat namieru danému človeku a to tu ich nikdo nevie presne dať. Asi začnem ešte vykonávať bezcieľne prechádzky po meste, bezcieľnu cyklistiku už vykonávam. Môj počet kamarátov čo by ma s nejakou zoznámili je nula, krásne číslo. Zadaný sú pre mňa nepriatelia, kedy mi zadaná sviňa pomohla? Nikdy je odpoveď. Zadaný ma nikdy nezoznámia s dievčatami, takže nema mi kdo dievča dohodiť
1. 9. 2017 11:03:50
Minus
svůdník
muž
Tak teda sport?
Minulou sobotu měla moje kámoška svatbu, byl jsem tam. Byl jsem i na večerní oslavě. Vše super, ale můj kamarád, ze střední se tam pořád točil okolo holek. Štvalo mě to, protože jedna z nich se mi opravdu líbila. Byl jsem z toho fakt smutnej a naštvanej, tak sem do to ho ani moc nepouštěl. Bavil jsem se tam s jiným známým. Přišel fotograf a vyfotil nás, říkal ty se tam mračíš. Tak měl jsem 2 možnosti, buď říct, že to je normální a nebo(což jsem zvolil já) že jsem řekl, že to zkusíme vyfotit znovu. Věděl jsem, že už musím něco změnit. Přišel jsem domů a napsal jsem bývalé spolužačce, že potřebuji nový účes a hadry-nic jsem nečekal a řekla, že klidně pomůže... Co jsem si z té oslavy vzal? Že je důležité se stále radovat a nebalit jenom holky, ale zajímat se o všechny lidi. Že i když si myslím, že vypadám dobře, tak je dobré se zeptat i někoho jiného, co si myslí o mém vzhledu=JE JEDNO, KDO TO JE. PTÁT SE MŮŽE ČLOVĚK I NA ULICI.

Dobře když jsi proti opeře, tak zkoušej jiné nové věci. Je důležité, že budeš mít zkušenosti jak pozitivní tak negativní. Budeš mít o čem mluvit a budeš potkávat nové lidi.
Byl si někdy na horolezecké zdi? Ne? tak ji vyzkoušej.
Sjížděl si někdy řeku? Tak to začni nějak řešit, podívej se na internet na různá fóra nebo se zeptej v půjčovně lodí, že chceš si sjet řeku, ale že nemáš zrovna s kým, že se rád připojíš k nějaké partě.
Kdy si byl naposledy v aquaparku?ANO, koupaliště řekni jim o svém problému, zeptej se dědy, jak on balil holky?
Kdy si naposledy pozval někoho na kafe?(chlapa i ženskou)
Kdy si naposledy hrál ping-pong?
Kdy si se naposledy zeptal, zda už jel ten autobus?(jezdíš autem? Tak si udělej turistický výlet vlakem!)
Jezdíš na snowboardu? Jestli ne-> tak si ho půjč i s učitelem, který tě to naučí
Kdy si byl naposledy s kámošem v hospodě? Jestli ne-> tak napiš tomu druhému 35-ti letému z druhého vlákna (/Ženy nejsou/ jeho nick, zda by nešel s tebou na jedno pivo).

Pokud si odpověděl NE, tak to zkus každý měsíc trochu napravit. My ti můžeme tady radit a ukazovat směr cesty, kudy se máš vydat, ale je jen na tobě, jestli na cestu vydáš. Důležité je řešit příčinu problému (to je že nejsi štastný) a né ten problém (že máš málo sexu, to je jen špička ledovce, nějak si vypomůžeš (fleshlight) a objeví se ti nový, že chceš holku, vyřešíš (třeba šlapka) a objeví se ti další: že nejsi šťastný? A to už nejak normálně nevyřešíš).
1. 9. 2017 11:06:46
Elliasson
neregistrovaný
muž
" To že nemám dievča v reali každy odnese. Treba dať najavo že sa mám nanič."

Néééééééé prosím nééé!
1. 9. 2017 11:32:10
Kreon
svůdník
muž
Elliasson: Ako panic do bordelu nikdy by som nešiel, to by bolo psychicky este horšie. Bordeli sú odporne podniky, plné chorôb a podobných veci. Takže žádny privat, radšej 100 € za Fleshlight a mám to u seba a vyjde to lacnejšie.

Mínus: Ja by som aj vykonaval šport, extremne športy nemusim. Bedminton na to treba protihráča, ping pong na to treba protihráča. Zadaný byť protihráč nemôže, tý čo majú sex tych neznášam, lebo ho ja nemám. V cene za prenájom haly na bedminton neni protihráč, to je ten problém.
1. 9. 2017 11:46:00
Elliasson
neregistrovaný
muž
Kreon: Hele, to si říkám taky, ale i ten privát je lepší než fleshlight, aspoň si popovídáš s holkou. A nebo erotická masáž či SM lekce (jestli tě něco takového láká). V ani jednom z případů se nejedná přímo o sex, přesto je to užitečnější než fleshlight. Minimálně o tom prvním bych uvažoval.
1. 9. 2017 12:02:52
Minus
svůdník
muž
Nauč se mít radost z toho, že ostatní mají radost. Ve skutečnosti nevíš, jak moc jsou ve vztahu rádi, jak moc jim to klape. Sjíždění řeky není extrémní sport, když s tím začínáš, normálně si pučíš kánoi(ta malá loďka pro 2) a pádluješ po klidné řece. Vyzkoušej to, zeptej se jich, že si nic nedělal a že to chceš vyzkoušet. Zkoušej věci, ať na ně máš zkušenost!
Třeba zjistíš, že máš na nějaké věci předsudky. Dokud to nevyzkoušíš tak jenom papouškuješ názory cizích lidí.(Opera je hulákání, balet to je skákání, sjíždění řeky je extrémně nebezpečné, horolezecká zeď taky...). Tak hledej kroužky, kde hrají ping-pong, badminton, přihlaš se na fotbal... Začni něco dělat s ostatníma lidma. Když každý, kdo vypadá, že má holku je zlý, tak nikoho nepotkáš -> protože skoro každá holka má kámošku a ta někoho může mít, když ho budeš taky nenávidět tak tě holka opustí. Směr uvažování by měl být:
1. získat si dost kámošů, trávit s nimi čas.
2. trávit čas i s jejich kámoškami.
3. začít se přátelit i s holkama
4. začít hledat holku.

Je to seřazený podle obtížnosti, což nevylučuje, že během postupu ji nepotkáš.
1. 9. 2017 12:04:48
Kreon
svůdník
muž
Elliasson, ja nemám rád bordeli ako som písal je to miesto bez úrovne a oničom, drahé a jednorazové za to fleshlight je diskrétna pomôcka. Radšej zaplatím raz ako v nejakom bordeli čo je miesto plné hnusu, nič pre panicov, nevedia sa k nim chovať. SM ani neviem čo je, erotická masáž znie to sice pekne, ale skrátka nemám na to povahu. Nebývam vo velkom meste a tu neni na úrovni nič a také veci ako si ty predstavuješ tu nie su.
1. 9. 2017 13:40:51
Moon
svůdník
moon
Je problém a jsou dvě možnosti řešení. Buď se nad tím zamyslím a začnu NĚCO dělat a nebo se budu jen a jen vymlouvat. Já taky mám dost problémů, ale kdo hledá způsoby, někam se dostane. Kdo má aspoň tu chuť, tu myšlenku !!
1. 9. 2017 20:06:24
Kreon
svůdník
muž
Tak myšlienka by bola, však chodím na biku a výsledok žiadny. Ten čo mi radil bordel nápady to neni sú zlé ako panic tam nemám čo radiť, chovajú sa k panicom slušne v bordeli? Je tam nejaké iné zaobchádzanie somnou? Diskrétne to neni keď tam chodia sami starý chlapi a ja ako 24 ročný aby ma tam každý očumoval. Ja neviem jak to v takých podnikoch chodí ale slušné jednanie tam neni. Ja som fanúšik bedmintonu rád to hram, ale pinkať si košík na dvore solo je velice nezáživne, ale v hale za 8 € na hodinu by to bolo lepšie ale v cene neni protihráč
1. 9. 2017 20:25:42
Elliasson
neregistrovaný
muž
Kreon: Co ti brání v tom jet do většího města? :-D

Tak pojďme spolu do akce. Na diskotéku, na ulici, prostě kamkoliv. Fleshlight je druhý nejstupidnější vynález lidstva.
22. 9. 2017 12:59:21
Haxl
svůdník
muž
Přej a bude Ti přáno :-D
Něco jsem tu teda přečetl, ale tak v půlce jsem to vzdal, takže už to tu třeba padlo - to si opravdu myslíš, že na nějakou holku zabere to, když ji do obličeje upřímně vpálíš: Slečno, je mi 25, jsem panic a nutně potřebuju sex, tak jsem si říkal, jestli si nechceš zaš*kat, protože už jsem z toho svého panictví zoufalej? (Protože jsi přece upřímný) :-/
Ruku na srdce, s touhle upřímností tě každá pošle do řiti a přijde mi vtipný, že zrovna já se ti tu snažím otevřít oči jako ostatní, protože nejsem žádný profi balič a sám mám problémy...

I já tu teď žádal o rady, jsem na tom teda líp jak ty, ale prostě nehledej chybu v holkách, chyba je v Tobě.

Jinak díky, protože jsi mi svým způsobem otevřel oči - tudy cesta opravdu nevede a chce to být ráznější a rozhodně nefňukat na to, že ostatní tohle a támhleto a já chudáček panic.... Já já já bla bla bla chudáček panic já já já smutné oči bla bla bla - To sám nevidíš, že to je prostě odpudivé a tímhle stylem žádnou nezískáš? Nesmíš přece ukazovat slabost, holky jsou přece něžné pohlaví a potřebují ochránce a ne ufňukaného kluka...

Jestli to nevidíš, tak si kup ten Fleshlight a buď rád za to, že máš dírku v baterce
27. 9. 2017 0:43:54
ax
svůdník
ax
Normálně jsem si musel vygooglit, co je to ten Fleshlight. Ježiš to je krásný!!! Třískám se nad tím smíchy ještě teď... Tvl, kapesní *iča :-D
27. 9. 2017 8:20:46
Silver
neregistrovaný
muž
Kreon, sám si protirečíš. Ako si chceš nájsť ženu, ak pre to niečo neriskneš? Pokiaľ ide o rande, nemusíš ju pozvať do drahej reštaurácie, či kaviarne. Choďte sa niekam prejsť.
Ako si chceš niekoho nájsť, keď ty zadaných nenávidíš, zoznamky nie sú nič pre teba a neviem čo... Mám z teba pocit, že dbáš len na seba. Ak by si mal vzťah, tak čo? Budeš len prijímať? Vzťah je o výmene energie, niečo príjmem, logicky niečo odovzdám. Priveľmi sa ľutuješ a nie si ochotný niečo zmeniť.
A zďaleka na tom nie si až tak zle, ako sám vnímaš. Poznáme jednu osobu, je ešte staršia ako ty a je stále panna. Trápi ju, že je sama, ale rozhodne sa neľutuje tak ako ty. Neustále na sebe pracuje. Ale to je asi tým, že je žena, nehľadá len sex, ale niečo viac.
2. 2. 2018 18:25:00
Kreon
svůdník
muž
Dlho som tu nebol, aj tak sa okrem toho nič moc nezmenilo panic som v 25tich rokoch, klasika. Fakt úžasne, k čomu mi je chodenie do práce keď mám materialne všetko a zároven nič. Chodím do wellnesov sám, zaplatím si tam masáž a zaplávam si a idem domov. chodím sám do restauracie a kaviarni najem sa a idem domov. Chodím sám na bike sa voziť. Chodím hrať sám minigolf aj tak nikoho nič nezaujima. Žiadna o mna nemá zaujem, môžem sa tými peniazmi aj zadrhnuť. Chodím do prace nanič, vztah sa tam najst neda ani nic. Zbytocny je cely moj zivot absolutne ma nebavi. Ty koníčky co mám a tie výlety čo robím to je len zufalstvo. Kamaratov nemam taky luxus ja nepoznam ani som nepoznal
5. 8. 2018 19:32:24
Jozo
neregistrovaný
muž
Kamosko ty si mizogyn jak vysity... Zeny z toho nevin, vin sam seba a tvoj pristup. Si nejaky hnusak ? Mas nejaku vadu, hrb, akne, cokolvek, alebo to mas len v hlave taketo nieco ? Utekaj do bordelu, na privat, pokecaj si s tymi slecnami tam. Potom z teba opadne taka ta nervozita s kontaktu so zenami.
7. 8. 2018 20:28:29
 |<< | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | > | >>|

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak